PA 03.10. 19:00 Pražačka 2 Sopouch 4:2, 5:1, 0:0, 8:2, 2:2, 5:4
PA 17.10. 20:15 Pražačka 2 Těžká demence 5:2, 2:0, 2:1, 1:2
PA 31.10. 19:00 Pražačka 1 Kalparta kids 0:2, 4:2
PA 07.11. 19:00 Pražačka 3 Torpédo Hulín 3:3, 1:3, 11:0, 0:0, 2:4
PA 21.11. 19:30 Hanspaulka PAPE Dejvice n, 0:9
PA 28.11. 19:00 Pražačka 2 Ústavan 01 KK 2:0, 1:4
PA 12.12. 19:30 Hanspaulka Polární záře n, 3:9

11. kolo - hrdinný výkon ve čtyřech

Žlutá křídla - Polární záře 3:9 (1:3)

Branky: Soukup, Kafka 2

Sestava: Fajfr - Rousek, Glazar, Soukup - Kafka

Poslední zápas hrála Křídla opět na Hanspalce, kde se jim příliš nedaří. Absence na straně Křídel způsobily, že opět (po druhé) v sezóně nastoupila Křídla ve 4 hráčích v poli, a to ještě čekala pět minut po konci čekací doby na pozdě příchozího Soukupa. Absenci si vzbral i rozhodčí a tak zápas odpískal zástupce Polární záře. Křídla zvolila taktiku bránění ve třech obráncích a o útok se staral Kafka. Přesto zápas měl zřejmý průběh. Polární záře nepředváděla zajímavý fotbal, ale dostala se do vedení 0:2. V závěru poločasu snížil Soukup na 1:2, ale v poslední minutě prvního poločasu Polární záře zvýšila na 1:3.

Do druhého poločasu vstoupila Křídla s nadějí, že dorazí ještě Mitáš, ale konzultace s daňovým poradcem mu asi daly příliš zabrat. Přesto byl soupeř i ve 4 hráčích v poli hratelný a Kafka záhy snížil na rozdíl kontaktního gólu 2:3. Síly však ve stísněném prostoru docházeli rychle a Polární záře zužitkovala přesilovku a postupně zvyšovala na 2:7. Další čestný úspěch zaznamenal Kafka, který si konečně na hanspaulce pořádně zaběhal 3:7. Do konce poločasu chybělo 11 minut a POlární záži se podařilo zvýšit na konečných 3:9.

Již po několikáté ztratila Křídla nadějně rozehranou sezónu nezodpovědným přístupem svých hráčů...

10. kolo - porážková sŕie pokračuje

Žlutá křídla - Ústavan 01 KK 1:4 (1:3)

Branka: Tomšů

Sestava: Fajfr - Rousek, Kumpán, Kafka - Soukup, Štefan, Tomšů

Aktivnější Ústavan se dostal do vedení již v 1. minutě, ale i Křídla se po střele Tomšů prosadila a vyrovnala. Nicméně aktivita na straně Ústavanu a zejména větší efektivita v koncovce způsobila poločasové vedení 1:3.

Změna stran nepřinesla do hry Křídel zlepšení efektivity v koncovce a tak si Ústavan mohl v klidu kontrolovat vedení a pět minut před koncem zvýšil na konečných 1:4.

9. kolo - raději zapomenout a chodit v dostatečném počtu!!!

Žlutá křídla - PAPE Dejvice 0:9 (0:5)

Sestava: Fajfr (Tomšů) - Rousek, Kumpán - Glazar, Chalupka, Tomšů (Fajfr)

Absence "širokého" kádru byla znát, flámovači Kafka, Štefan i "marod" Mitáš znatelně chyběli. Na Hanspaulce již byla natažena hala, takže uvnitř bylo již vydýcháno, což nepřidalo některým klaustrofóbikům v týmu Křídel. PAPE měli početnou lavičku, že jim mohla Křídla závidět. První desetiminutovku držela ještě Křídla v obraně krok, ale síly docházely velmi rychle. PAPE šli do vedení v 8. minutě po střele z hranice pokutového území a poté měli i štěstíčko, že se jim vydařili nechytatelné branky. Za poločas si vytvořila jednu brankovou příležitost, když brankář PAPE trefil protihráče od nějž se však míč neodrazil do branky.  Dvě minuty před koncem poločasu prohrávala Křídla 0:3. V poločase již 0:5.

Po změně stran šel očividně unavený Tomšů do branky (i když fyzicky vyčerpaných spoluhráčů bylo až na Chalupku více). Prvních deset minut druhého poločasu, když ještě relativně odpočinutý Fajfr mohl běhat držela Křídla s PAPE krok. PAPE se snažili zvýšit (v poločase kalkulovali s dalšími pěti brankami...), ale až do 45. minuty se jim to nedařilo. Poté přišly v rychlém sledu dvě branky. A v poslední desetiminutovce další dvě. Opět jediná branková "příležitost" Křídel byla po chybě brankáře PAPE, který odkop napálil do atakujícího protihráče...

V druhém po sobě prohraném zápase ztratila Křídla pravděpodobnou šanci na postup, kterému byla nebýt zbytečných proher posledních zápasů velmi blízko...

8. kolo - adios 4. ligo

Žlutá křídla - Torpédo hulín  2:4 (1:1)

Branky: Soukup, Chalupka

Sestava: Fajfr - Rousek, Kafka, Kumpán - Štefan, Tomšů, Glazar, Chalupka, Soukup

Úvod zápasu Křídlům vyšel, když se po rozpoznávací čtvrdhodince trefil Soukup - 1:0. Ale Křídla vedení neudržela dlouho a po fatální chybě Kumpána, který nezasáhl míč šel na brankáře Křídel sám útočník Hulína a proměnil 1:1. Obdržená branka Křídla poznamenala a nebyla s to do poločasu střelecky ohrozit Hulín.

Po změně stran se Hulín více zatáhl a spoléhal na brejky. Křídla se po Chalupkově střele podruhé dostala do vedení - 2:1, ale opět nebyla schopna nískok déle udržet. Poslední čtvrthodina patřila Torpédu, který ve 46. minutě srovnal a v poslední desetiminutovce 2 zásahy spláchl naděje Křídel na postup.

7.kolo - trochu krutá porážka Kalparty

Žlutá křídla - Kalparta kids 4:2 (2:1)

Branky: Chalupka 2, Kafka 2

Sestava: Fajfr – Kafka, Kumpán, Rousek – Tomšů, Chalupka, Štefan, Soukup

Úvod zápasu Křídlům vyšel jako hrom. Po rohu dostal Kafka diagonální přihrávku, kterou si zpracoval a nechytatelnou ranou otevřel skóre 1:0. A o několik minut později přidal Chalupka sólo středem hřiště a namísto přihrávky na nabíhajícího Soukupa zvolil přesnou střelu 2:0. Před koncem poločasu si vybral slabší chvilku brankář Fajfr, kdy na mokrém terénu pustil (srazil si) střelu mezi nohy - 2:1, ale na konci poločasu předvedl jistý zákrok a zvýšil si seběvědomí.

V druhém poločase rozehrávala Kalparta a hned z rozehrávky zaútočila a další nepříjemnou střelu zlikvidoval Fajfr. Přestože Kalparta byla nebezpečnější podařilo se Kafkovi s přispěním obránce Kalparty zvýšit na 3:1. Křídla se dostala pod drtivý tlak Kalparty, ale statečně odoloávala. Po autovém vhazování nacentroval ROusek před branku, kde byl naběhnutý Chalupka, který nemohl netrefit branku 4:1. Křídla kontrolovala hru, ale po rohu udělala chybu a nechala zaběhnout útočníka Kalparty za obranu, který snížil na konečných 4:2.

6.kolo - dementní prohra

Žlutá křídla - Těžká demence 1:2 (0:1)

Branky: Mitáš

Sestava: Fajfr – Kafka, Kumpán, Rousek – Tomšů, Mitáš, Štefan, Soukup, Glazar

S Těžkou demencí bývaly vyrovnané zápasy, soupeř byl trochu labilnější, ale pokaždé se podařilo Křídlům zvítězit. Tentokrát nastoupila jiná demence o něco více běhavější a v úvodu zápasu přehrála Křídla. V sedmé minutě šla Demence do vedení po střele přes bránícího hráče, nakterou nešlo rychle zareagovat. Křídla se snažila dostat před branku, ale nic více než snaha z toho nebylo. Postupně získala územní převahu, ale chyběly branky.

Po změně stran se snažil nabudit Křídla Mitáš, ale svými řečmi znechutil Kumpánovi hru, který raději odešel na tribunu. Křídla již začala mít územní převahu, ale střely na branku byly zakleté. Po chybě v obraně zvýšila Demence po sólo průniku na 0:2 a zdálo se být rozhodnuto. V poslední minutě sice Křídla snížila po střele Kafky, kterou tečoval Mitáš, ale hned po rozehrání rozhodčí ukončil utkání. S ohledem na vyrovnaný vývoj ligy přesto Křídla udržela 2. místo v tabulce...

5.kolo - hodně šťastná výhra

Žlutá křídla - Sopouch 5:4 (3:3)

Branky: Glazar, Soukup, Štefan, Kafka 2

Sestava: Fajfr – Kafka, Kumpán, Rousek – Tomšů, Chalupka, Štefan, Soukup, Glazar

Úvod zápasu neskutečně Křídlům vyšel. Hned v první minutě se Glazar ukopl a šouravá střela proletěla do sítě Sopouchu. Po několika minutách přidal Soukup druhý gól a soupeř byl na kolenou. Ne však na dlouho. Zbrklost v obranné fázi, kdy útočníci nehráli zodpovědně a nevypomáhali obranné dvojici, a tak umožnili Sopouchu snížit na 2:1. Křídla však na obdržený gól odpověděla gólem měsíce, kdy se po krásné kombinaci nechytatelnou ranou trefil Štefan – 3:1. Nezodpovědný výkon v obranné fázi pokračoval a soupeř do poločasu vyrovnal na 3:3.

Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný zápas, Sopouch více bránil a vyrážel k brejkům, z nichž mu jeden vyšel a dostal se do vedení. Křídla zvýšila obrátky, ale proti prešovskému betonu se jim nedařilo. Naštěstí se stále více vysouval Kafka, který v 54. minutě vyrovnal a o minutu později poslal Křídla do vedení, které do konce zápasu Křídla udržela. Kdyby Křídla poctivě bránila jako v posledních minutách, mohlo být už o výsledku s přehledem rozhodnuto v prvním poločase…

4. kolo - spravedlivá prohra

Žlutá křídla - Gumídci méďové  1:5 (0:2)

Branky: Tomšů

Sestava: Fajfr – Kozák, Rousek – Tomšů, Chalupka, Štefan

Proti Gumídkům neměla Křídla v oslabené sestavě velkou šanci bodovat. Gumídci byli běhavější a s početnou lavičkou, takže měli "fyzickou" převahu. Do patnácté minuty Křídla pozorně bránila a držela s Medvídky krok, než přišla první velká  chyba, kdy nebyl pokrytý nabíhající hráč, který otevřel skóre - 0:1. Do pěti minut to bylo již rozdílem dvou branek, neboť Gumídkům vyšel brejk a stříleli do protipohybu brankáře Křídel.
Začátkem druhého poločasu Gumídci ubrali na plynu a Křídlům se podařilo po náhodné trefě zdramatizovat utkání, když Tomšů usměrnil míč do sítě - 1:2. Naděje trvala jenom pár minut, než Gumídci zabrali a zvýšili na 1:3, pak hráči Křídel odešli proti svěžímu ze střídačky odpačetmu soupeři a do konce zápasu dostali ještě dvě branky.  Křídla nezopakovala hektický výkon z loňska, kdy Gumídky porazila 4:3, avšak v té době nastupovala Křídla v silnější sestavě i s hráči nastřídačce.

3. kolo - soupeř hrál, Křídla dávala branky

Žlutá křídla - Guatemalské ještěrky  5:0 (3:0)

Branky: Štefan 3, Glazar, Mitáš

Sestava: Fajfr – Kozák, Rousek – Mitáš, Glazar, Štefan

Ve třetím zápase narazila Křídla na neznámého soupeře na proseckém hřišti, umělé trávě 2. generace, kde se hrál poněkud rychlejší fotbal než na Pražačce. Křídla nastoupila po dlouhé době s Kozákem na místě stopera a ve dvojici s Rouskem si vedli v obranné fázi znamenitě. Celá "pasivní" hra Křídel byla založena na rychlých brejcích a zodpovědném bránění. Individuálně byla Křídla lepší a zpočátku dominovala dvojice Mitáš - Štefan, která zařídila první dvě branky utkání. Po vstřelených brankách přenechala Křídla iniciativu soupeři a pozorně bránila. Ke konci poločasu zahrál Real malou dobu a kopal se nepřímí kop, který Glazar s tečí propasíroval do branky. Pravděpodobně se branka neměla uznat, ale rozhodčí i přes protesty Prdu branku uznal.

Do druhého poločasu nastoupil Prd zdravě nabuzen, ale v brance Kídel čaroval Fajfr a když se zdálo, že by mohl být překonán, vypomohla dvojice Kozák - Rousek. Prd se snažil aktivně hrát, ale přes zformovanou obranu nebyl s to zakončit. Na druhé straně Štefan dovršil hattrick a ve vyhecovaném závěru Mitáš zvýšil na krutých 5:0. Ani přes veškerou snahu se Prdu nepodařilo vypustit čestný úspěch a tak díky skvělé efektivitě zvítězila Křídla vysokým rozdílem - 5:0, čímž si potvrdila vedoucí místo v tabulce před zápasem s Medvídky.

2 . kolo - vydřené body

Žlutá křídla - Guatemalské ještěrky  2:1 (1:1)

Branky: Mitáš, Rousek

Sestava: Fajfr – Soukup, Rousek – Mitáš, Glazar, Štefan

Ve druhém zápase sezóny narazila Křídla na tradičního soupeře posledních let, se kterým měla bilanci 1-2-0. Křídla nastoupila v obraně značně oslabena, když Kafka v létě nestihl odjet na rodinnou dovolenou, vyrazil v září. Značné absence v týmu Křídel pokračovaly (Chalupka, Tomšů, Kumpán, Kozák…), a tak nastoupila Křídla bez hráčů na střídačce a navíc oficiální začátek nestíhal Štefan. Přesto po čekací době nastoupila Křídla v kompletní sestavě. Úvod zápasu byl vyrovnaný. První branka padla po chybě nerozehraného Štefana, který neubránil na levé straně útočníka Ještěrek 0:1. Křídla se snažila odpovědět, do několika šancí se dostal Mitáš, ale překonat gólmana Ještěrek byl problém. V polovině poločasu předvedl hráč Ještěrek kickboxerský kop, jehož výsledkem byl rozkopnutý nos Rouska. V průběhu ošetření Rouska předvedli Ještěrky velmi sportovní gesto a jeden hráč z pole po dobu ošetření odstoupil. Křídla využila větší volnost na hřišti a Mitášem vyrovnala na poločasových 1:1.

Po změně stran měla Křídla převahu, která vyústila v několik střel do brankové konstrukce. V obraně Křídel dominovala dvojice Rousek – Soukup. V útoku se snažil individuálně prosadit Mitáš, ale nic z toho nebylo. Po jednom průniku k pravému rohovému praporku nicméně poslal před branku střílený centr, kam přiběhl Rousek a hrdinně genitálem poslal míč do sítě 2:1. Ke konci zápasu některým hráčům docházeli síly, ale Křídla si závěr zápasu pohlídala a potvrdila první místo v tabulce.

1. kolo - jednoznačná výhra

Žlutá křídla - Chroustova lokomotiva 5:2 (2:0)

Branky: Tomšů, 2 Mitáš, Kafka, Rousek

Sestava: Fajfr – Kafka, Rousek – Mitáš, Soukup, Glazar, Tomšů

V prvním zápase nastoupila Křídla proti Chroustově lokomotivě, které oplácela loňskou prohru 2:5. Křídla nastoupila v kvalitní sestavě a od první minuty hrála lepší fotbal než Chroustova lokomotiva. Přestože to byl první zápas Křídel, které v minulosti prohrávala. První branku trefil Tomšů 1:0, který se dostal do několika dalších slibných šancí, ale hra hlavou není jeho silná stránka. Do slibného výkonu se rozehrál Mitáš, který i přes drobné protesty vůči rozhodčímu udržel svoji temperamentní povahu na uzdě a zvýšil na 2:0. Těsně před koncem poločasu se do největší šance dostala lokomotiva, ale trefila jen tyčku od které se odrazil míč do autu.

Po změně stran pokračovala Křídla ve slibném výkonu a postupně Kafkou a Mitášem zvýšila na 4:0. Zápas se již chýlil do fáze, kdy se začalo rozhodovat, zda Křídla udrží či neudrží čisté konto. Bohužel v 55. minutě střelou k tyši zaznamenala Lokomotiva čestný úspěch. V divokém závěruz za Křídla razantní hlavičkou zvýšil Rousek na 5:1 a před koncem zápasu vyšel Lokomotivě roh, kterým ranou z první propálila brankáře Křídel na konečných 5:2.