PA 09.05. 19:15 P1 Beach Attack  -, 15:1
PA 23.05. 19:00 TEMPO Los Bimbananos -, 4:1
PA 30.05. 19:15 P2 Bílá pohroma 1:8, 1:1

1. kolo

Žlutá křídla - Dukla Praha 1:4 (0:2)

Branky: Fiala

Sestava: Rousek D. - Rousek T., Kozák - Kafka, Fiala, Chalupka

Utkání měli po celou dobu pod kontrolou pohyblivější Dukla. Křídla v pěti hráčích podala obdivuhodný výkon, ale na body to nakonec nestačilo.

2. kolo

Žlutá Křídla - Kvantanámo 2:3 (1:0)

Branky: Fiala, Rousek D.

Sestava: Rousek T. - Chalupka, Kafka - Fiala, Rousek D., Mitáš, Vágner

O osudu zápasu rozhodla větší produktivita Kvantanáma. Jinak vcelku vyrovnaná partie se šancemi na obou stranách.

3. kolo

Žlutá křídla - Real Prd 1:2 (1:1)

Branka: Vágner

Sestava: Rousek D. - Kozák, Chalupka - Vágner, Fiala, Cabrnoch, Glazar

Opět v oslabené sestavě nastoupila Křídla proti tradičnímu soupeři, se kterým měla vítěznou bilanci. Od počátku se hrál vyrovnaný zápas ve vysokém tempu a Žlutá křídla se dostávala i díky značně vybíhajícímu brnakáři Prdu do slibných šancí. Z brejku se prosadil Vágner a poslal Křídla do vedení. O několik minut později další brejk výborně zakončoval Glazar, ale trefil jen brnakovou konstrukci. Na druhé straně udělal chybu při rozehrávce Chalupka a Prd nepříliš výraznou střelou překonal Rouska v brance. Hráči Prdu se několikrát zaskvěli krásným a účelným zpracováním a pokrytím míče.

Po změně stran pokračovalo utkání vyrovnaným tempem, avšak Prd se dostal do vedení. I přes snahu Křídel a řadu slibných šancí, Křídla nebyla s to vstřelit vyrovnávací branku a tak po třetí v řadě prohrála.

4. kolo

Žlutá křídla - Pyjavice 0:4 (0:0)

Sestava: Fajfr - Chalupka, Rousek T. - Rousek D., Hlaváček, Maciocia

Opět bez střídání vzdorovala Křídla týmu Pyjavic. Poprvé do branky nastoupil vyléčený Fajfr a se štěstím držel přijatelný výsledek pro Křídla. V nejnebezpečnější šanci poločasu Pyjavice nastřelili 2x tyč, ale jinak všechny jejich šance byly pokryty. Křídla měla jen vyjímečné šance.

V druhém poločase průběh zápasu zůstal nezměněn. Do vedení šly Pyjavice ve 45. minutě po chybě Rouska, který na místě posledního "namazal" útočníkovi Pyjavic, jenž vystřelil svoji životní trefu do horního roku branky. Žlutá křídla ve snaze korigovat výsledek více otevřela hru, ale soupeř ji potrestal a navýšil skóre až na 0:4.

5. kolo

Žlutá křídla - Bádíci 0:5 (0:2)

Branky:

Sestava: Chalupka - Rousek, Kafka - Mitáš, Fajfr, Glazar

Tristní bilance Křídel pokračuje. Zápas rozhodli individuální chyby Kafky a Mitáše a početná marodka zbývajících hráčů...

6. kolo

Žlutá křídla - Beach Attack 15:1 (6:1)

Branky: Vágner 6, Kafka 4, Hlaváček 2, Rousek D. 2, Rousek T.

Sestava: Fajfr - Rousek, Hlaváček, - Kafka, Vágner, Rousek D.

Po deseti porážkách v řadě ukončila Křídla svoji dosavadní tragickou bilanci. Opět bylo očekávání o účasti vyšší, ale nakonec dva hráči nedorazili a tak měla Křídla štěstí, že se sešla v požadovanéme počtu. Beach Attack takové štěstí neměl a nastoupil ve čtyřech hráčích v poli. Přesto podalal bojovný výkon, ale byl od počátku odsouzen k nezdaru. Křídla hrála typickou hokejovou přesilovku, usadila se na útčné polovině a dobývala branku soupeře. Kafka se vysunul více do útoku a jako první se prosadil. O několik minut později z prvního protiútoku Beach Attack srovnal na 1:1, ale pak měla zápas již v režii Křídla a všichni hráči v poli se do poločasu trefili do branky. V obraně Křídel si dobře vedl Hlaváček, který zastavil několi pokus-průniků Beach Attacku.

Zkraje druhého poločasu se Beach Attack usadil před brankou Křídel, kopal několik rohů, ale branku neohrozil. Ve druhém poločase nastal čas Vágnera, který se trefil za Křídla v prvním poločase jako poslední. V rozmezí dvanácti minut mezi 37. a 49. minutou Křídla svého soupeře dobila 9 brankami, když z toho 5 branek dal Vágner: Kafka 7:1, Vágner 8:1, Kafka 9:1, Vágner 10:1, Hlaváček 11:1, Vágner 12:1, 13:1, 14:1 a skóre uzavřel David Rousek svoji druhou brankou na 15:1. Proti oslabenému soupeři Křídla vytvořila svůj střelecký rekord a alespoň částečně si dala naději na přežití do druhé půlky letošní sezóny.

7. kolo

Žlutá křídla - TBC Lachtan 3:1 (1:1)

Branky: Rousek T., Fiala, Vágner

Sestava: Fajfr - Rousek T., Chalupka - Cabrnoch, Vágner, Rousek D., Fiala

Za deštivého počasí nastoupila Křídla proti Lachtanu, který neměl výhodu hráče na střídačce. První poločas byl na obě strany vyrovnaný se snahou útočit, přičemž první branku vstřelil útočník Lachtanu, který střelou zpoza hráčů trefil pravý horní roch branky Křídel. Za Křídla se několikrát dostal ke slibnému zakončení David Rousek, ale vždy to odnesla jen konstrukce (tyč, břevno) branky Lachtanu. Nakonec se prosadil druhý z Rousků, který vystřelil chytrým obloučkem na branku Lachtanu a s pomocí teče vyrovnal.

Do druhého poločasu nastoupila Křídla s trpělivostí, neboť předpokládala, že Lachtanům budou docházet síly. Spíše zhustila vlastní obranu a vyrážela do brejků, jeden z nich parádní ranou proměnil Fiala a následně klid přidal svoji brankou nejlepší střelec Křídel Vágner. Před koncem zápasu již Křídla předváděla kvalitní prešovský beton a zajistila si druhou výhru v sezóně.

8. kolo

Žlutá křídla - Los Bimbananos 4:1 (0:1)

Branky: Glazar 2, Chalupka, Rousek

Sestava: Fajfr - Rousek T., Rousek D. - Chalupka, Vágner, Fiala, Glazar

S tradičním osupeřem nastouipla Křídla na neoblíbeném hřišti na Tempu, kde jsou větší branky a zpravidla padá více branek. V úvodu měl větší tlak a více šancí Los Bimbananos, který nejprve přes bránícího Tomáše Rouska skóroval, a následně z rohu nastřelil tyč, ale to již Křídla vyrovnala hru a dostávala se do nebezpečných zakončení, bohužel ještě jejich hráči neměli seřízená mířidla.

Po změně stran Bimbanáni odešli, již aktivně neběhali a přenechali aktivitu Křídel, která v polovině druhé půle agilně hrajícím Glazarem vyrovnala. Několik šancí hlaviček, trestných kopů Bimbanánů zlikvidovala obrana Křídel s brankářem a v poslední desetiminutovce dal vítěznou branku Chalupka, kterou o pár minut potvrdil Rousek na 3:1 a Křídla dohrávala utkání v klidu. V závěru se ješte trefil nejlepší hráč Křídel Glazar a tak si Křídla odváží z Tempa překvapivou zasloužilou výhru 4:1

9.kolo

Žlutá křídla - Bílá pohroma 1:1 (0:0)

Branka: Rousek

Sestava: Fajfr - Rousek T., Hlaváček, Kozák - Rousek D., Fiala, Glazar

Po potupné porážce v minulé sezóně 1:8, přistoupila Křídla k soupeři s respektem a poctive bránila, i když moc fotbalovosti (kombinačních akcí) nepředvedla. Poločasová remíza dávala naději i do druhé půlle. Ve 38. minutě však Bílá pohroma předvedla ukázkový brejk a rychlou narážečkou se dostala za obranu Křídel, v pokutovém území stál jejich útočník, který y první trefil branku. Bílá pohroma se pak více zatáhla, ale Křídla měla problém s koncovkou. Naději pro Křídla držel jejich brankář, který již 4. zápas v řadě inkasoval pouze jednu branku. Křídla snížila v 57. minutě po rohu, na nějž si naběhl Rousek a křížnou střelou srovnal 1:1. Obdržená branka nalila opět šťávu do Bílé pohromy, která zamkla Křídla na jejich polovině, ale z největší šance trefila jen břevno, zbývající dorážky pokryl golmán Křídel a tak se mohla radovat Křídla z nečekaného, ale zaslouženého bodu.

10.kolo

Žlutá křídla - President 0:9 (0:5)

Branky:

Sestava: Fajfr - Rousek T., Hlaváček - Chalupka, Vágner, Rousek D., Glazar, Cabrnoch

Přestože Křídla nastoupila po delší době se dvěma hráčemi na střídačce, kvalita byla na straně Presidenta, který si szstematicky budoval náskok a proměňoval své šance. Zmar Křídel vyvrcholil obdrženou 4. brankou, kterou nasměroval do síte David Rousek.

Po změně stran, President pokračoval v aktivním tempu, byl lepší, fotbalovější, ale na druhou stranu byl i ubrečenější a stěžoval si neustále u rozhodčího na domnělé fauly. Křídlům se nepodařilo vstřelit ani čestnou branku a tak po zápase odcházela s devíti brankovým přídělem a pootevřela si sestupové dveře.

11.kolo

Žlutá křídla - GoGo 1:7 (1:3)

Branka: Fiala

Sestava: Fajfr - Kozák, Rousek T. - Chalupka, Rousek D., Fiala, Vágner

V nadějném úvodu protlačil Fiala míč do branky GoGo, ale to bylo vše, co Křídla předvedla. V průběhu 19.minuty dvakrát inkasovala a po poločase 1:3 již neměla moc šancí zápas obrátit. Ve druhé půli GoGo navýšili náskok a poslali Křídla do 7.ligy, kde naposledy hrála Křídla před deseti roky...