PA 01.04. 19.00 Pražačka 2 FP Praha n, 2:3
PA 08.04. 19:00 Pražačka 1 Orosený Paragraf  5:0, 2:0, 4:3, 4:2
PA 15.04. 19:00 Pražačka 2 VŠSK MFF UK B 1:2
PA 29.04. 19:00 Pražačka 2 PAPE Dejvice 0:9, 6:3
PA 06.05. 19:30 Děkanka Devils of Resslovka 1:0 , 1:3, 1:2, 1:2, 2:5
PA 13.05. 19:00 Pražačka 2 Pivní balet  0:2, 1:3
PA 20.05. 19:00 Pražačka 2 Don Giovanni 3:3, 0:6
PA 27.05. 19:00 Pražačka 1 Torpédo Hulín 3:3, 1:3, 11:0, 0:0, 2:4, 2:3, 6:2, 2:4

Sestava: Fajfr - Kafka, Rousek, Soukup - Chalupka, Štefan, Večl

V prvním zápase nastoupila Křídla v okleštěné sestavě. Zápas začal vyrovnaně hra se přelévala mezi pokutovými územimi. Překvapivě se dostala Křídla do vedení po Kafkově střele 1:0. Po pár minutách FP snížili, ale před koncem poločasu opět Kafka proměnil trestný kop a poslal Křídla do vedení 2:1. V závěru poločasu předvedl Večl gymnastickou vložku a po holubičce si natáhl sval a po většinu druhého poločasu byl nepoužitelný.

Ve druhém poločase Křídla spíše bránila a šetřila síly, neboť začala hrát bez střídání. Bohužel FP po chybách v obraně brzy vyrovnali na 2:2 a těsně před koncem zápasu využili rychle rozehraného rohu a dali vítěznou branku 2:3.

8.4.2011 19:00 - 2. kolo

Žlutá křídla - Orosený Paragraf 4:2 (1:1)

Branky: Kafka 2, Štefan, Rousek

Sestava: Fajfr - Kafka, Kumpán - Rousek, Chalupka, Štefan

K druhému zápasu nastoupila Křídla v sestavě s Kumpánem, který minulý zápas promarodil s bolavými zády. Nyní si zápas mohl vychutnat od první minuty do konce, neboť Křídla měla značné absence a hrála bez střídání. Křídla od první minuty podávala kompaktní výkon a byla s to Paragraf přehrát. Útok byl dobře podporován Kafkou, který měl fyzičku za deset Kumpánů. Kafkovi se taktéž podařilo v úvodu otevřít skóre na 1:0. Křídla dobře bránila a překvapivě tlačila Paragraf, který chytře střídal, šetřil síly a nedostával se do zakončení. Teprve před koncem poločasu, kdy Křídla Paragraf zatlačila, využili hráči Paragrafu brejk a protiútok dva na jednoho zužitkovali 1:1.

Po změně stran pokračovala hra s mírnou převahou Křídel, kterým Kafka opět po deseti minutách od hvizdu zvýšil vedení na 2:1. Paragraf se vrhnul do útoku, ale jeho chyby v obraně potrestal Štefan, který zvyšoval na 3:1. Branka to byla důležitá dodala Křídlům klid a i když Paragraf snížil po rohu hlavou na 3:2, stále měla Křídla vedení pod kontrolou. Ke konci zápasu proměnil svoji šanci Rousek a pojistil vedení Křídel dohrávajících se sotva chodícím Kumpánem...

15.4.2011 19:00 - 3.kolo

Žlutá křídla - VŠSK MFF UK 1:2 (1:1)

Branka: Soukup

Sestava: Fajfr - Kafka, Kumpán, Rousek - Štefan, Soukup, Chalupka

Opět se sešla Křídla v nepočetné sestavě a od začátku hrála opatrnou, vyrovnanou partii. Hra se postupně přelévala ze strany na stranu až poslední desetiminutovce prvního poločasu začaly padat branky. Nejprve šel VŠSK do vedení, ale těsně před poločasem hlavou srovnal Soukup 1:1.

Po změně stran VŠSK zvýšil na 1:2 a začal se soustředit na precizní obranu, ze které vyrážel na brejky, kterých postupem času začalo ubývat. Křídla se tlačila do útoku, ale dát branku byla obtížná úloha. Ke konci utkání vrhla Křídla všechny síly do útoku a zatlačila VŠSK před jeho branku tak, že jejich odkopávané míče sbíral na půlce brankář Křídel, ale skóre zůstalo nezměněné.

29.4.2011 19:00 - 4.kolo

Žlutá křídla - PAPE Dejvice 6:3 (2:2)

Branky: Rousek 2, Mitáš 2, Kafka 2

Sestava: Fajfr - Kumpán, Kafka, Rousek - Večl, Mitáš, Soukup

Teprve ve čtvrtém zápase nastoupil letos poprvé za Křídla Mitáš, aby jejich hru okořenil fotbalovostí i drzostí (vůči soupeři i rozhodčímu). Zápas byl zahájen ve velkém stylu ze strany Křídel - od počátku byla lepší v kombinaci a dostávala se do střeleckých pozic. V útoku Křídla vykombinovávala soupeře, až se míč dostal k Rouskovi, který z vápna měl možnost trefit odkrytou branku a otevřel skóre utkání 1:0. O pár minut později zvýšil Mitáš a Křídla měla pohodlný náskok 2:0. Avšak hrubou nedalostí v obraně v rozmězí 2 minut o vedení příšla a PAPE srovnali na poločasových 2:2.

Ve druhém poločase se probudil i střelecký instikt Kafky a dvěma brankami zvýšil na 4:2. PAPE hru zdramatizovalo snížením na 4:3, ale v závěrečné pětiminutovce nejprve Mitáš a poté Rousek, který dorazil míč do zcela odkryté branky, srazili PAPE do kolen a poprvé v této sezóně předvedla Křídla svoji palebnou sílu.

6.5.2011 19:30 - 5. kolo

Žlutá křídla - Devils of Resslovka 2:5 (0:3)

Branky: Rousek, Večl

Sestava: Fajfr - Kumpán, Rousek - Soukup, Štefan, Večl

Těžký soupeř, proti kterému se Křídlům nedaří, těžké hřiště, kde bez střídání rychle mizí síly, hra bez střídačky, která Kumpána nalomí psychicky před zápasem a fyzicky již v průběhu prvního poločasu. Neměla to Křídla jednoduchá, cíl hrát od prvních chvil defenzivně nebyl dodržen, Křídla se tlačila dopředu, ale troskotala na brankáři Devils a nepřesné střelbě. Zato Resslovka trestala z brejků, kdy se snadno dostávala do přečíslení a do poločasu si udělala luxusní tříbrankový náskok, na který nebyla Křídla s to zareagovat.

Po změně stran Devisl navýšili na pětibrankový rozdíl a taktéž jim v posledních 15 minutách docházeli síly, takže to nevypadalo na žádnou dramatickou změnu. Nicméně Křídla příchystala pro svého soupeře nečekané překvapení, sotva chodící a stojící Kumpán vystřídla v brance Fajfra. Brankář Devils zahrál mimo pokutové území rukou, podivně zalehl Štefana, ke kterému přiběhl Soukup (je přeci synem známého felčara) a natáhl mu nohu, aby nedostal křeč, a rozhodčí k překvapení všech odpískal penaltu. K ní se postavil Fajfr, rozeběhl se a ranou vychýlil brankáři Devils nos, který zůstal ležet na zemi (brankář). Devils už bez sil na útok pouze prozaicky obtěžovali Kumpána v brance, na druhé straně však zlobil čerstvý útok Křídel. Rychlé narážečky na ose Soukup - Večl - Fajfr rozhodili obranu Devils a poslední jmenovaný šel na brankáře Devils, jeho střela byla zblokovaná obráncem, ale následné posunutí na nabíhajícího Rouska vedlo k čestnému úspěchu Křídel 1:5. Kumpánovi se i v brance povedla asistence, když posunul do brejku na Večla, který konečně brnakové procitl 2:5. I přes další šance Křídel se skóre nezměnilo a Křídla opět doplatila na absenci svých hráčů.

13.5.2011 19:00 - 6. kolo

Žlutá křídla - Pivní balet 1:3 (1:0)

Branka: Rousek

Sestava: Fajfr - Kafka, Kumpán, Rousek - Večl, Soukup, Chalupka

V prvním poločase Křídla přežila tlak Pivního baletu, který si vytvořil pěknými kombinacemi přečíslení obrany Křídel, ale v zakončení hráči Baletu selhali. Křídlům se podařílo vytěžit z minima maximum, když druhý rohový kop Kafky proměnil krásným náběhem Rousek 1:0. V závěru poločasu se tlak Baletu stupňoval a obranná činnost Křídel (která začíná již u hráčů v útoku) více hořela.

Ve druhém poločase převaha Pivního baletu rostla. Jeho hráči více běhali (i bez míče), a tím převyšovali Křídla. Tlak Baletu vrcholil a obranná činnost Křídel byla na "ručník". V rozmezí deseti minut Balet utkání otočil a třemi brankami si vytvořil dostatečný náskok, se kterým nebyla Křídlo s to nic udělat...a černá série Křídel pokračuje.

20.5.2011 19:00 - 7. kolo

Žlutá křídla - Don Giovanni 0:6 (0:3)

Sestava: Fajfr - Kafka, Kumpán, Rousek - Večl, Štefan, Soukup

Zmar Křídel pokračoval i v zápase s Donem Giovannim, který opět předčil Křídla v pohybu i v kondici, a tak nebylo pro Dona příliš těžké překonat obranu Křídel. Vzhledem ke střelecké impotenci Křídel, mohla těžko přemýšlet na zvrat, když si do poločasu  Don vytvořil tří brankový náskok. Don střílel z různých pozic dával branky z kombinací, brejků i rohů, kdy selhala obranná činnost Křídel.

Po změně stran zmar Křídel pokračoval, pod jednu branku na 0:5 se podepsal i brankář Křídel, když netakticky odevzdal autové vhazování soupeři, který rychle rozehrál a překonal rozhozenou obranu. Několik pěkných zákroků předvedl brankář Donu a tak byla nemohoucnost Křídel podrtežena. Nutno podotknout, že soupeř vyhrál naprosto zaslouženě a o třídu byl lepší a fotbalovější než Křídla.

27.5.2011 19:00 - 8. kolo

Žlutá křídla - Torpédo Hulín 2:4 (1:4)

Branky: Kumpán, Kafka

Sestava: Glazar - Kumpán, Kafka, Chalupka, Fajfr - (Kozák)

Zápas o sestup, resp. o záchranu, ve kterém se hrálo o "tři" body, resp. lepší vzájemný zápas a Křídla se nesešla... Soukup vypadl na delší dobu kvůli problematickým tříslům, Štefan z rodinných důvodů, stejně tak Rousek a Večl... a Mitáš slibující účast (snad kvůli dešti) nedojel včas do Prahy- na Pražačku... Kritickou hráčskou situaci se pomohl vyřešit Glazar, který s namoženou achylovkou nastoupil v brance a Křídla začala ve čtyřech hráčích v poli s jednoduchou taktikou držet se a snažit se vydržet. Bohužel dvě rychlé střely v úvodu ze střední vzdálenosti podtrhlz nerozehranost-nerozchytanost Glazara, který nezasáhl. Třetí branku přidalo Torpédo po pěkné kombinaci, kdy si bezmocnou čtveřici chytře rozebralo a zvýšilo na 0:3. Pokusy Křídel byly sporadické zejména spočívali v Kafkových dlouhých nákopech na Fajfra, nebo pokud se míč od obránců Hulína odrazil do autu. V půli poločasu se ke Kafkově nákopu vydal do útoku zdvojit Fajfra Kumpán a po závaru v pokutovém území si Torpédo dalo vlastní branku 1:3. Torpédo odpovědělo další chytrou kombinací, při které běhali hráči Křídel sem a tam a byli opět vyšachováni.

V poločase dorazil Kozák a Křídla i přes vyčerpání v prvním poločase byla jako politá živou vodou. Křídla prokázala bojovnost a odhodlání se Torpédu vyrovnat. Rozchytaný Glazar, v obraně Kumpán s Chalupkou a útok doplňující trojice Kozák-Kafka-Fajfr vyrovnala s Torpédem hru a i přes možnost střídání na straně Torpéda měla Křídla kondici hrát a v určitých fázích i přehrát Torpédu. Vyšší střelecká aktivita Křídel vedla k nejistým zákrokům brankáře Torpéda. Při autovém vhayování si připsal Fajfr asistenci, když přihrál míč Kafkovi na hranici pokutového území, který prostřelil vše co mu stálo v cestě a snížil na 2:4. V závěru se dostali do zakonční Chalupka i Kozák, ale střely obrana/brankář Torpéda vyrazil. Těsně před koncem dostal gólovou přihrávku Fajfr, měl před sebou již jen brankáře Torpéda a v poslední chvíli byl ze zadu zfaulován, bohužel pouze na hranici pokutového území. K míči se postavil Kafka a orazítkoval pouze tyč. I přes oslabení bojovala Křídla do konce utkání a snažila se udržet nad vodou, nicméně absence hráčů základní sestavy ji poslaly pod vodu a možná i na práh sestupu, protože v plné sestavě bylo Torpédu hratelné i porazitelné!

3.6.2011 19:00 - 9. kolo

Žlutá křídla - FCK 5:4 (1:2)

Branky: vlastní, 2 Kafka, 2 Večl

Sestava: Fajfr - Kumpán, Kafka, Rousek - Kozák, Večl, Štefan

S nožem na krku nastoupila Křídla k záchranému úkolu. Opět nastal problém se sestavou, kdy Štefan dorazil až na posledních 6 minut, což nelibě nesl Kumpán, resp. jeho tělo, když si nemohlo odpočinout na stídačce. Zápas začal pro Křídla špatně, již v první minutě prohrávala 0:1. Avšak o pár minut později FCK vlastní brankou vyrovnali hru a do konce poločasu se trefil Kafka a poslal Křídla do vedení.

Po přestávce pokračovala divoká přestřelka, nejprve FCK vyrovnali (2:2), pak Večl zvýšil na 3:2, aby FCK dvěmi branky otočili skóre před koncem zápasu (3:4). Nicméně po obdržené brance hned z protiútoku Křídla vyrovala (Večl), a minutu na to Kafka poslal Křídla do vedení (4:2), pak si již mohl Kumpán vydechnout neboť dorazil Štefan a Křídla ubránila teprve třetí vítězství v sezóně.

10.6.2011 19:00 - 10. kolo

Žlutá křídla - Ústavan 1:2 (0:2)

Branky: Kozák

Sestava: Fajfr - Kafka, Rousek - Kozák, Chalupka, Štefan, Mitáš

V zápase s posledním týmem tabulky měla Křídla poslední šanci zajistit si naději na pokračování v 5. lize. Avšak Ústavan byl ve stejné pozici a sešel se v plné sestavě. Od počátku se hrál aktivní fotbal, který převyšoval úroveň 5.ligy a týmů hrajících o záchranu. Ráz utkání předurčily dvě rychlé branky Ústavanu v první čtvrthodině, kdy se jeho hráči dokombinovali až do prázdné branky, a marné snažení (úspěšně) zakončit na straně Křídel. Hra se přelévala a na obou stranách úřadovali gólmani.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Ústavan se více stáhl, hrozil brejky a Křídla "bušila" do plných. Teprve dvě minuty před koncem snéžil Kozák na konečných 1:2 a tento výsledek nasměřoval Křídla k sestupu. Závěr utkání opět nevydýchal Mitáš, který přes hrozící porážku předčasně ukončil svůj pobyt na hřišti.

17.6.2011 19:00 - 11. kolo

Žlutá křídla - Guatemalské ještěrky 2:5 (0:2)

Branky: Kozák, Štefan

Sestava: Fajfr - Kumpán, Rousek - Kozák, Chalupka, Štefan

V posledním zápase v 5. lize proti sobě nastoupili postupující Ještěrky a sestupující Křídla. Křídla jak jinak než v této sezóně nastoupila bez hráčů na střídačce s povzbuzujícím Kafkou, jehož obličej měl znaky domácího násilí (že by trest za sestup?).  První třetina utkání byla velmi vyrovnaná, avšak před půlí se Ještěrky utrhly do dvoubrankového vedení 0:2.

V druhém poločase se Křídla snažila snížit, což se Kozákem podařilo 1:2, ale vzápětí opět Ještěrky zvýšily na 1:3. Poté nastoupil do branky Kumpán, který již sotva chodil po hřišti a brankář Křídel se přesunul do útoku. V závěru brankově atraktivní utkání okořenili Ještěrky dvěma brankami a ani snížení Štefana na 2:4, neodvrátilo sestupovou porážku Křídel.