PA 30.03. 19.15 Pražačka 2 Dromedarians 9:2, 2:1, 1:0, 0:0, 3:0, 3:5
PA 13.04. 19:15 Pražačka 2 Pěstební dělnice n, 0:1
PA 20.04. 17:00 Děkanka Eukaryota 1:6, 6:4
PA 27.04. 19:15 Pražačka 2 Sparta Pivaři n, 1:1
PA 04.05. 19:15 Pražačka 1 FC 1869 3:1, 4:1
PA 11.05. 19:15 Pražačka 2 Šejk Peterka 2:1, 5:3
PA 25.05. 19:30 HOSTIVAŘ Rosengrat n, 7:2
PA 01.06. 19:15 Pražačka 2 Torpédo Hulín 3:3, 1:3, 11:0, 0:0, 2:4, 2:3, 6:2, 2:4, 5:3

Sestava: Fajfr - Kumpán, Rousek - Chalupka, Glazar, Kratochvíl

V nové sezóně začala Křídla opět s minimálním počtem hráčů a poprvé za Křídla nastoupil v útoku Kratochvíl, který se dostal do první šance a trefil tyčku. Křídla hrála odpovědně ze zabezpečené obrany a vyrážela do protiútoků. První branku dal za Křídla Chalupka. Brankové hody však nastaly až před koncem poločasu, nejprve Kratochvíl trefil tyč po druhé a odražený míč dorazil Rousek. O dvě minuty později Dromedariens pěknou akcí na jeden dotek se dostali za obranu a snížili na (2:1), ale hned z rozehrávky založila Křídla útok, který Rousek zakončil svým druhým gólem ve 30. minutě (3:1).

Po změně stran už nebyla vidět přílišná aktivita Křídel a síly jim ubvaly. Po faulu kopali Dromedarians trestný kop, který se otřel o tyč a skončil v brance. O dvě minuty později bylo vyrovnáno. Pak Křídla hru vyrovnala, držela výsledek, ale fyzicky neměla s to kkonkurovat střídajícím hráčům Dromedarians, kteří dvěmi brankami dokončili zvrat utkání. Na posledních 5 minut šel do branky fyzicky vyčerpaný Kumpán, ale Křídlům se již nepodařilo výsledek korigovat.

13.4.2012 19:15 - 2. kolo

Žlutá křídla - Pěstební dělnice 0:1 (0:0)

Sestava: Fajfr - Kumpán, Rousek, Hovorka - Chalupka, Kafka, Večl

Ve druhém zápase nastoupila Křídla poprvé za svoji dlouhou existenci proti Pěstebním dělnicím. V sestavě poprvé nastoupili Kafka, Hovorka a Večl, ale byla na nich velmi znát jarní nerozehranost. Především útok se trápil s koncovkou, a tak v zápase dominovaly obrany a zejména oba brankáři. V první půli měla Křídla mírně navrch, ale žádná branka nepadla i přes Večlovu mega-šanci, kdy stačilo nastavit nohu (ale přihrávka byla moc "skákavá") .

Do druhé půle lépe vstoupili Dělnice, které využily slabých druhých poločasů Křídel. Přestože měla Křídla již k dispozici jednoho hráče na střídání, síly hráčům ubývaly. Na obou stranách byla trefena branková konstrukce, ale branka stále žádná nepadla. Až v 58. minutě Dělnice proměnily rohový kop a špatně bráněný hráč ve vápně mířil přesně k tyči 0:1. Křídla se vrhla na poslední minuty do útoku, opět náznaky šancí si vytvořila, ale střelecká impotence je srážela, a tak po dvou zápasech se Křídla krčí na dně tabulky s nejhorším útokem v lize (dle počtu vstřelených branek)

20.3. 2012 17:00 -3. kolo

Žlutá křídla - Eukaryota 6:4 (3:1)

Branky: Kafka 3, Chalupka 2, Večl

Sestava: Fajfr - Hovorka, Rousek - Kafka, Chalupka, Večl

Opět hrála Křídla bez střídání, když nepřišel Kumpán ani Mitáš. Naštěstí Křídla zachránil od blamáže Hovorka, který neměl dorazit, ale přišel. V úvodu zaujala Křídla defenzivní postavení a Rousek ani Hovorka, kteří vytvořili obranou dvojici se příliš nehnali za půlící čáru. Přesto byla Křídla nebezpečnější a před soupeřem s početnou lavičkou i diváckou podporou ukazovala moderní brejkový fotbal. Nejprve Kafka zvýšil na 1:0, poté se dostal před brankou Chalupka, který na sebe v souboji natáhl protihráče, který bzl tak zmatený, že si vstřeili vlastní branku, která je připsána Chalupkovi (za dobré postavení a aktivní hru ve vápně soupeře) a střelecky potentní úvod potvrdil veterán Večl, pro kterého to byl velmi náročný zápas. V závěru poločasu Eukaryota snížila na 3:1.

Eukaryota celý zápas prožívala velmi emotivně, stále počítala hráče Žlutých křídel a povzbuzovala se, že jich je jen 5, že musí hrát a střídat rychle apod. Bohužel jejich počty byly velmi chabé, neboť Křídel bylo 6. V druhém poločase se konala přestřelka na obou stranách, Křídlům docházely síly, Večl zápas vypouštěl v domnění, že Křídla mají velký náskok (jaké překvapení, když se po zápase podíval do zápisu...). Avšak Eukaryoté se podařilo maximálně dostat ke Křídlům na kontaktní branku, ale Křídla vždy na jejich branky odpověděla. Chalupka předvedl svoji tradiční zpomalenou zasekávačku a kličku a byl z toho gól, a ani Kafka nezůstal po zadu a oproti minulému zápasu proměňoval. Fajfr dostal jeden laciný gól, ale jinak Křídla podržel a zpomalenou rozehrávkou šetřil síly do úspěšného konce. Navíc měla Křídla kopat penaltu za faul na Chalupku, ale rozhodčí neprokázali kvalitu a tak výsledek skončil zaslouženou výhrou Křídel "jen" 6:4.

27.3. 2012 19:15 -4. kolo

Žlutá křídla - Sparta Pivaři 1:1 (1:1)

Branka: Chalupka

Sestava: Fajfr - Kumpán, Hovorka, Rousek - Kafka, Chalupka, Večl

Tradičně nastoupila Křídla bez 99% Mitáše, který i přes ujištění nedorazil. Naštěstí pro Pavla dorazil i Rado a tak měla Křídla alespoň jednoho hráče na lavičce. Zápas byl vyrovnaný, Sparta hrála běhavější fotbal a především několikrát ohrozila branku Křídel střely, které pěkně ve vzduchu plavaly, ale s nimi si brankář Křídel poradil. Dokonce se do rychlých protiútoků Sparty zapojoval jejich brankář a málem z jednoho takového přečíslení šla Sparta do vedení. První branka padla opět po rychlém brejku Sparty, kdy její útočník prostřelil z hranice vápna brankáře. Naštěstí pro Křídla brzy předvedl svoji typickou baletní kličku Chalupka a vyrovnal na 1:1.

Druhý poločas byl ve znamení marného dobývání branek na obou stranách a při největší šanci Sparty ve druhém poločase zatáhl Kafka záchrnnou brzdu, z čehož byl nepříjemný trestný kop z hranice vápna. Čtyři hráči Křídel s brankářem byli ve zdi a donutili Spartu kop rozehrát a následnou střelu zblokoval brankář Křídel. Opět u Křídel vyhořela tradiční útočná a branková esa a tak mohou být Křídla za bod nakonec ráda.

4.5.2012 19:15 - 5. kolo

Žlutá křídla - FC 1869 4:1 (1:0)

Branky: Kafka 2, Chalupka, Rousek

Sestava: Fajfr - Hovorka, Rousek, Kumpán - Kafka, Štefan, Chalupka, Večl

V rekordním počtu 8 hráčů se sešla Křídla a musela hrát v jiných než svých tradičních žlutých. Do sestavy se vrátil po zranění Štefan a jeho přítomnost byla v útoku znát, zdravě napadal soupeře a znepříjemňoval jejich rozehrávku. Křídlům se dařilo a po Kafkově střele šla do vedení. V obraně kvalitně úřadovali Rousek s Hovorkou a když Hovorka zakopnul míč za plot, tak velké uznání patří tradičnýmu kustodovi Kumpánovi, který pro míč došel.

Po zmeně stran byla Křídla stále aktivní a nebezpečná, FC se podařilo nastřelit pouze brankovou konstrukci. Křídla si vytvářela neskutečné množství šancí, ale bídná koncovka Křídel bránila podstatnějšímu nárůstu skóre. Přesto po brankách letošních tradičních střelců (Chalupky a Kafky) šla Křídla do 3 brankového vedení, tlak Křídel pokračoval, ale efektivita byla nízká. Přestože Křídla vedla, příliš otevřela hru a po jednom neúspěšně zahraném rohu se na brankáře Křídel v 54. minutě valili čtyři hráč FC a snížili na 3:1. FC vstřelenou brankou chytli druhou mízu a dostávali se k zakončení. Těsně před koncem zápasu uklidnil situaci Rousek, když proměnil asi svoji pátou tutovku v zápase a Křídla vyhrála pouze 4:1.

12.5.2012 19:15 - 6. kolo

Žlutá křídla - Šejk peterka 5:3 (2:0)

Branky: Chalupka, Kafka 3, Hovorka

Sestava: Fajfr - Rousek, Kumpán, Hovorka - Kafka, Štefan, Chalupka, Večl

Zápas začla Křídla ve velkém tempu, a to dostihz meyi nejlepšími střelci týmu - Chalupkou, který v řadě posledních zápasů skóroval, a Kafkou, který se nechtěl nechat zahanbit. Nejprve splnil svoji "povinnou normu" Chalupka a poslal Křídla do vedení. Po několika minutách zvýšil Kafka na 2:0 a Křídla v klidném zápase s přehledem přehrávala Šejky.

Po změně stran přišla v polovině zápasu divoká přestřelka, nejprve ve 44. minutě Šejci zbytečně snížili (2:1), Křídla obratem kontrovala ve 45. minutě Kafkou (3:1), ale hned z dalšího protiútoku (45. minuta) Šejk snížil na 3:2 a zápas měl opět náboj. Uklidnění přinesl až Hovorka, který zvýšil na 4:2 a i přes snížení těsně před koncem na 4:3, uhájila Křídla vítězství, které dovršila hattrickem Kafky v 60. minutě (5:3).

25.5.2012 19:15 - 7. kolo

Žlutá křídla - Rosengrat 7:2 (2:1)

Branky: Večl 3,  Kafka 2, Rousek 2

Sestava: Fajfr - Rousek, Hovorka - Kafka, Chalupka, Večl

Opět měla Křídla komplikace se sestavou, dva hráči dorazili omylem na Pražačku a museli rychle cestovat do Hostivaře. Chalupka úvod nestihl a tak Křídla začala ve 4 hráčích v poli, přičemž hrála se soupeřem poměrně vyrovnanou partii, kdy se i do zakončení dostávala - např. Večlova střela před brankou soupeře do autu, ale to si teprve Večl seřizoval mušku. V 10. minutě se již Chalupka blížil ke hřišti a Rosengrat využili územní převahu a šli do vedení. Poté co, se Chalupka dostal do hry se Křídla sehrávala a o několik minut později Kafka vyrovnal a těsně před půlí Rousek poslal Křídla do vedení.

Krátce po změně stran Rosengrat vyrovnal, ale to bylo až na jeden sólo průnik, který brankář Křídel na brankové čáře zlikvidoval vše. Večl se na druhé straně (konečně) trefil a byl při chuti. Díky další brance Rouska odskočila Křídla o dvě branky a dohrávala v relativním poklidu. A to se bezstřídání hrající Večl ještě trefil dvakrát a dovršil svůj hattrick. Závěrečnou tečku za zápasem udělal Kafka a dovršil výrazný obrat, kdy Křídla o třídu přehrávala Rosengrat.

1.6.2012 19:15 - 8. kolo

Žlutá křídla - Torpédo Hulín 5:3 (2:2)

Branky: Kafka 2, Večl, Rousek, Chalupka

Sestava: Fajfr - Rousek, Hovorka - Kafka, Chalupka, Večl, Štefan

Křídla hrála na Pražačce a tak i někteří zapomnětlivci přišli správně a i s uzdraveným Štefanem měla Křídla jednoho hráče na lavičce. Zápas byl od úvodu vyrovnaný a rozhodovali individuální chyby. Nejprve dostal přihrávku nikým nehlídaný hráč Torpéda na hranici vápna a vstřelil první branku, na kterou krátce na to odpověděl brankostroj Křídel Kafka a roztřílený veterán Večl se trefil ve druhém zápase v řadě. Ke konci poločasu však vyšel Torpédu brejk a snížili na 2:2.

Po změně stran začala být Křídla aktivnější, ale opět po brejku šlo Torpédo do vedení. Přesto zbývala 1/3 utkání do konce a Křídla měla na to po fotbalové stránce soupeře přehrát. Vyrovnávací branku vstřelil Rousek (který je v této sezóně při střelecké chuti) a krátce na to se ukázal Večl jako týmový hráč a pěkně přihrál Chalupkovi, který poslal Křídla do vedení 4:3. V závěru zápasu hrubě Hovorka oplácel a může děkovat rozhodčímu, že dohrál,  který potrestal pouze Hovorku za oplácení žlutou kartou. Po autu se Torpédo dožadovalo branky, ale rozhodčí žádnou teč neviděl a tak ji neuznal. Závěrečný klid přinesla až 60. minuta s Kafkovou brankou na konečných 5:3.

8.6.2012 19:00 - 9. kolo

Žlutá křídla - Los Bimbananos 1:4 (1:2)

Branka: Kafka

Sestava: Fajfr - Rousek, Hovorka - Kafka, Večl, Štefan

Úvod Křídlům v přímém zápase o postup vyšel. Po útoku Bimbanánů rozehrál brankář Křídel rychle na Kafku, který brejk využil a poslal Křídla do vedení - 1:0. Nicméně Bimbanání dokázali zareagovat velmi rychle a v další minutě srovnali stav. Křídla opět nastoupila bez hráčů na střídání a tak se spíše bránila a vyrážela do brejků. Přestože měla Křídla slibné šance (pohotové zpracování a rychlá střela Večla) nebyla s to již ohrozit branku Bimbanánů, kteří ve 20. minutě vstřelil vítěznou branku na 1:2.

Ve druhé půli se Křídla snažila, ale síly jim docházely. Soupeř zvýšil skóre i zákeřnost a častými fauly kouskoval hru. Bohužel se Křídla do vážné šance nedostala a nechala si před posledními zápasy Bimbanány uskočit v tabulce...

15.6.2012 19:15 - 10. kolo

Žlutá křídla - Tutto Bene 4:2 (1:1)

Branky: Rousek, Kafka 3

Sestava: Fajfr - Rousek, Hovorka - Kafka, Večl, Chalupka

Tradičně bez střídání nastoupila Křídla proti Tutto Benne, které se ujali krátce pozačátku vedení. Naštěstí pro Křídla Rusek brzo srovnal a Křídla hrála do konce poločasu vyrovnané utkání.

Duhý poločas začal stejně jako první, brankou Tutto Bene, na kterou obratem reagoval Kafka, který v polovině druhé půle poslal Křídla do vedení. I přes značný tlak v závěru dokázal Kafka v posledních minutách dovršit hattrick a zajistit Křídlům vedení.

22.6.2012 20:15 - 11. kolo

Žlutá křídla - Pragoflora 5:3 (2:2)

Branky: Kafka, Štefan 2, Chalupka 2

Sestava: Fajfr - Rousek, Hovorka - Kafka, Večl, Chalupka, Štefan

Jako na houpačce si muselapřipadat Křídla v posledním zápase své 29.sezóny.   Velmi vyrovnané utkání, kdy Pragoflora šla do vedení, Kafka svoji 17 brankou v sezóně vyrovnával, opět šla Pragoflora do vedení a vyrovnávací branku do šatny jim vstřelil Štefan.

Po změně stran poslal Křídla do vedení Chalupka, jehož dvě branky na 4:2 se ukázali jako vítězné, neboť i na snížení v předposlední minutě dokázal zareagovat svoji druhou brankou Štefan a poslal Křídla do páté ligy....