PA 09.10 19:00 Pražačka 3 Delivery n, 6:2
PA 16.10 19:00 Pražačka 1 Ústavan 01 KK 2:0, 1:4, 2:1, 2:9
PA 23.10 19:00 Pražačka 1 Kumpáni 1:1, 1:2
PA 06.11 19:00 Pražačka 1 Torpédo Hulín 3:3, 1:3, 11:0, 0:0, 2:4, 2:3
PA 20.11 19:00 Pražačka 2 Los bimbananos 2:0, 2:1, 3:7, 6:3, 3:1, 5:5
PA 27.11 19:00 Pražačka 1 Výtržník 0:3, 3:6
PA 04.12 20:15 Pražačka 1 Sopouch 4:2, 5:1, 0:0, 8:2, 2:2, 5:4, k:6, 9:2

1. kolo - vítězství? Netradiční…

Žlutá křídla – Imidin Opatov 5:2 (2:1)

Branky: Mitáš 2, Kafka 2, Soukup

Sestava: Fajfr – Kozák, Kafka, Rousek, - Soukup, Mitáš, Chalupka, Štefan

K prvnímu zápasu nastoupila Křídla překvapivě s Kozákem v zadních řadách. Imidin Opatov se jevil jako běhavý soupeř, který se snaží hrát fotbal a to Křídlům i předváděné hře obou mužstev prospívalo. Křídla se ujala vedeni po Mitášově střele již ve 4.minutě – 1:0. Opatov vyrovnal až v 18. minutě. Přesto do konce poločasu ukázala Křídla převahu a Mitáš zvýšil na 2:1.

Po změně stran se více dopředu posouval Kafka, který není rád, když někdo jiný vede tabulku střelců a dvěma brankami v první desetiminutovce druhé půle zvýšil na 4:1. A když se po pěti minutách trefil Soukup do prázdné branky zvýšil na sympatických 5:1. Čestný úspěch v druhém poločase zaznamenal Opatova, když dalekonosnou střelou překonal brankáře Křídel - 5:2. Imidin nejspíše doplatil na fakt, že se snažil hrát s Křídly otevřený fotbal, která toho dokázala brankově využít.

2. zápas – neaktivita a velká smůla sebrala Křídlům vítězný bod

Žlutá křídla – Polární záře 3:3 (2:0)

Branky: Mitáš, Kafka 2

Sestava: Fajfr –  Kafka, Soukup – Glazar, Mitáš, Chalupka, Štefan

Úvod zápasu s Polární září byl vyrovnaný. Polární záře se projevovala jako nepříjemný, tvrdý soupeř nicméně Křídla ukazovala v prvním poločase svoji kvalitu, držela míč a šikovně útočila. Výsledkem snahy Křídel byla branka Mitáše ve 20. minutě a zvýšení Kafky těsně před koncem poločasu na 2:0.

V druhé půli Křídla pokračovala stejným tempem jako v první poločasu a Kafka zvýšil na 3:0. Zdálo se, že labilní Polární záře zápas psychicky neunese, ale rychlé snížení na 3:1 po hlavičce Polární záře změnilo fotbalovou mapu. Křídla nebyla s to míč udržet a na jejich kopačkách se začala držet nervozita. Přesto se Křídlům podařilo nastřelit břevno, ale kuriózní trest přišel na druhé straně. Brankář Křídel vykopával míč a trefil útočníka Polární záře, od kterého se míč odrazil do branky 3:2. Nastala ze strany Křídel tragická čtvrthodina, Štefan byl napaden neudržel nervy, když byl po odpískání faulován a obdržel jako útočník žlutou kartu. Poslední desetiminutovka ze strany Křídel byla vrcholem ostudy, podržet míč se nedařilo, ve směs se Křídla bránila a dostala hráče Polární záře do hry. V poslední minutě vyrazila Křídla splašeně do útoku a po ztrátě míče šel Soukup nedůrazně do brejkového hráče, který prostřelil brankáře Křídel. Několik vteřin po rozehrání ukončil rozhodčí utkání rozdílných poločasů.

3. zápas – byla to vůbec 5. liga?

Žlutá křídla – Grinders 2:9 (0:5)

Branky: Mitáš, Kafka

Sestava: Fajfr –  Kafka, Rousek, - Soukup, Mitáš, Glazar, Štefan

Z tak dobrým soupeřem Křídla dlouho nehrála. I přes poměrně silnou sestavu to vypadalo jako hra kočky s myší. Grinders byly fotbalovější, věděli o sobě a i přes jednoznačný průběh utkání měli stále chuť hrát a soupeře dorazit. 3., 10., 19., 20. a 28. minuta do konce poločasu 0:5.

Po změně stran dostala Křídla jeden z nejrychlejších gólů ve své historii a již v 31. minutě to bylo 0:6. Grinders pokračovali v děsivém tempu a jejich náskok narůstal. Po 46. minutách vedli 0:9. V závěru zápasu již Grinders vypustili nasazení a Mitášovi se podařilo vstřelit „čestný úspěch“ Křídel, který byl potvrzen i Kafkovou brankou 3 minuty před koncem utkání. Ostudná porážka, nicméně s mnohem lepším soupeřem.

4. zápas - 2 x promarněné vedení

Žlutá křídla - Těžká demence 2:2 (1:1)

Branky: Kafka, Štefan

Sestava: Fajfr - Kumpán, Kafka, Rousek - Štefan, Chalupka, Mitáš

V zápase s Těžkou demencí začala Křídla lépe. Úvod zápasu byl sice vyrovnaný, ale Kafka hrající vepředu ukázal své kvality a zajistil Křídlům vedení. Křídlům se však do konce poločasu nepodařilo zvýšit vedení a těsně před koncem poločasu Demence  vyrovnala na 1:1.

Po změně poločasu byla hra opět vyrovnaná, přesto šla Křídla do vedení po Štefanově střele 2:1. Ale již o tři minuty později po Mitášově nedůraznosti Demence vyrovnala na 2:2 a zápas dospěl k remízovému závěru.

5. zápas - děkovat rozhodčímu za Mitáše

Žlutá křídla - Delivery 6:2 (2:1)

Branky: Kafka 3, Mitáš 2, Chalupka

Sestava: Fajfr - Kumpán, Rousek - Mitáš, Kafka, Chalupka

V absencemi zdecimované sestavě s nachlazeným Kafkou a Fajfrem nastoupila Křídla proti fotbalovému soupeři, který se snažil hrát otevřený fotbal. Po chybě v obraně Křídla inkasovala. Hra dopředu vázla a Mitášovi začaly ujíždět nervy. Nejprve u postraní čáry zbytečně fauloval a byl žlutě upozorněn a po chvíli byl při průniku faulován, přičemž se málem snažil oplácet, za což by mu měla hrozit červená karta. Naštěstí pro Křídla nebyl Mitáš vyloučen po minutě rozehrával Fajfr odkop od branky, který se dostal ke Kafkovi a ten ve 29. minutě vyrovnal. Hned po rozehrání byla Křídla důrazná a enfant terrible Mitáš poslal Křídla do vedení 2:1.

Ve druhém poločase hrála Křídla zodpovědně a ze zabezpečené obrany podnikala nebezpečné protiútoky, nejprve Kafka zvýšil na 3:1, poté sice Delivery snížily na 3:2, ale Kafka dovršil hattrick brankou na 4:2. Konec zápasu byl v režii Křídel nejprve Chalupka zvýšil na 5:2 a tečku za zápasem udělal Mitáš 6:2.

6. kolo - neschopnost v koncovce přivodila druhý debakl

Žlutá křídla - Ústavan 2:9 (1:5)

Branky: Rousek, vlastní

Sestava: Fajfr - Kumpán, Rousek, Soukup - Chalupka, Kafka, Štefan, Večl

K prvnímu zápasu za Křídla nastoupil veterán Večl, který měl pověst gólového útočníka, ale nesehranost s týmem Křídel byla znát, nicméně návyky z velkého fotbalu v jeho hře byly znát. V úvodu zápasu měla Křídla drtivý tlak, nejprve se Štefan objevil sám před brankářem, ale nedal, poté Křídla měla několik šancí, že měla vést 2:0, ale až teprve průnik z obrany Rouska byl zakončen a Křídla vedla v 5. minutě 1:0. Další šance Křídla nedala a pak přišla nejčernější série Křídel v její historii, kdy od 23. minuty do 29. minuty dostala 5! branek a zápas v podstatě skončil.

Po vyrovnanějším začátku druhé půle zvýšil Ústavan na 1:6, pak si hráči Ústavanu dali vlastní branku a v závěru zápasu třemi brankami v rozmezí 57.-58. minut dokončil Ústavan trapné vystoupení Křídel na celkových 2:9 (z toho 10 branek vstřelil Ústavan, přičemž 9 vítězných branek dal ve dvou sériích v rozmezí 6 a 3 minut).

7. zápas - černá série pokračuje

Žlutá křídla - Kumpáni 1:2 (1:1)

Branky: Kafka, (vlastní Kumpán)

Sestava: Fajfr - Kafka, Rousek, Kumpán - Soukup, Večl, Štefan, Mitáš, Chalupka

Úvod zápasu byl pro Křídla krutý, nehprve předváděla slušn, útočný fotbal, ale při ojedinělém útoku Kumpánů vykopával brankář Křídel míč a trefil vlastního obránce Kumpána, od něhož se míč odrazil do branky. Na Křídla padla horší chvilka, Kumpáni zvýšili na 0:2. Do konce poločasu Kafka snížil na 1:2, ale to bylo ze strany Křídel vše a ani po změně stran se brankový stav nezměnil.

8. zápas - černá série stále pokračuje

Žlutá křídla - Torpdo Hulín 2:3 (1:2)

Branky: Večl, Chalupka

Sestava: Fajfr - Kafka, Rousek, Kumpán - Soukup, Večl, Štefan, Chalupka

Pohledné a čistě hrané utkání, ve kterém patřil Křídlům úvod utkání, kdy se trefil Večl. Před koncem poločasu Hulín dvěma brankami otočil a po změně stran navýšil náskok na 1:3. Přestože se Křídla snažila vzrovnat, povedlo se jim to až před koncem utkání, kdy se trefil Chalupka. Přestože by si Křídla za předvedenou hru bod zasloužila, zápas pro ně skončil výsledkově a bodově nešťastně a Křídla se přínlížila sestupovým vodám.

9. zápas - ztracená výhra

Žlutá křídla - Los Bimbananos 5:5 (1:2)

Branky: 4x Večl, Štefan

Sestava: Fajfr - Rousek, Kumpán - Soukup, Večl, Štefan, Chalupka

Jako na houpačce si museli připadat hráči Křídel. Nejprve po nevydařeném úvodu šel Los Bimbananos dvěmi brankami do vedení, ale pak začal úřadovat Večl a čistm hattrickem do poločasu otočil výsledek utkání.

Po změně stran Křídla pokračovala v brankovém tempu a Večl vstřelil svoji 4. branku v utkání. Do dvou minut zvýšil Štefan na 5:2 a zdálo se, že se Křídla odlepí od sestupových vod, ale Los bimbanáni vsítili kontaktní branku na 3:5 a Křídla odešla ze zápasu, nebyla schopna podržet míč a začala se strachovat o výsledek. Bimbanáni snížili na 4:5 a posledních deset minut měli drtvou převahu, kterou zúročili v poslední minutě vyrovnávací brankou.

10. zápas - pád do propasti

Žlutá křídla - Výtržník 3:6 (1:2)

Branky: 2x Kafka, Štefan

Sestava: Fajfr - Rousek, Kumpán, Kafka - Soukup, Glazar, Štefan

Utkání hrané ve vysokém tempu, nejprve šel Výtržník do vedení, Kafka snížil, ale do konce poločasu vstřelil Výtržník branku, která ho dostala do vedení, Po změně stran měl Výtržník převahu a byl schopenefektivně proměnit své šance a vytvořit si čtyřbrankový náskok 1:5. Ke konci zápau kosmeticky Kafka a Štefan upravili výsledek, nicméně poslední slovo měl opět útočník Výtržníku, který svým pátým gólem v zápase korunoval svůj bravurní výkon.

11. zápas - záchrana za pět minut 12

Žlutá křídla - Sopouc 9:2 (4:2)

Branky: 3x Soukup, 2x Kumpán, 2x Kafka, Večl, Štefan

Sestava: Fajfr - Rousek, Kumpán, Kafka - Chalupka, Soukup, Večl, Štefan

V posledním zápase byla nesestupová matematika jasná, vyhrát a doufat, že ostatní soupeři ztratí body. Nicmén v úvodu zápasu ujel Křídlům vlak a soupeř šel do dvoubrankového vedení. Po nevýrazném začátku se Křídla rozjela a jasně si šla za svým cílem zachránit účast v páté lize. Večl ve 20. minutě otevřel skóre, poté Kumpán vyrovnal a Kafka poslal Křídla do vedení. Ve 30. minutě se  trefil Soukup a Křídla byla na vítězné trajektorii.

Po změně stran přidal Kafka a Štefan další dvě branky a vedení 6:2 se zdálo dostatečné. V posledních pěti minutách dvakrát Soukup a Kumpán navýšili skóre a potvrdili příslušnost Křídel do 5. ligy.