1. kolo

Žlutá křídla - Reage Boys 3:4 (0:3)

Branky: Glazar, Kafka 2

Sestava: Fajfr - Rousek T., Chalupka - Kafka, Rousek D., Fiala, Glazar

Po návratu do páté ligy nastoupila Křídla proti týmu, který sestoupil ze čtvrté ligy. Nicméně kvalitou si byly oba týmy podobné. Křídla v úvodu doplatila na nemožnost střídat v prvním poločase, neboť Glazar dorazil až v půli. První poločas byl ze strany Křídel hodně pasivní.Spíše se soustředila na bránění a příležitostnými výpady se snažila ohrozit branku Reage Boys. Zápas taktéž poznamenali individuální chyby nejprve brankář Křídel vyrazil střelu, kterou Reage dorazili do brány 0:1. Poté chyboval v rozehrávce Kafka a namazal protihráči, který střelou do horního rohu zvyšoval na 0:2. Těsně před koncem poločasu šlo Reage do vedení 0:3 a s Křídly to vypadalo prachbídně. V poslední minutě mělo Reage další tutovku, ale tu již gólman Křídel vytěsnil.

Po změně stran Křídla začala střídat, hrát aktivněji a přehrávat soupeře. Přestože v úvodu Reage zvýšilo svůj náskok, Glazar dorážkou korigoval skóre, když Fiala vytvořil závar před brankou. Následně Kafka dvěmi brankami se dostal Reage na rozdíl jedné branky 3:4. Křídla byla ve druhém poločase jasně lepší, ale stačila jen trefit ve druhém poločase dvakrát brankovou konstrukci a tak prohrála 3:4. Jak po zápase glosoval rozhodčí - pokud by se hráči "nevyprdli" na první poločas, výsledek mohl být obrácený.

2. kolo

Žlutá křídla - Nalejto 2:3 (1:1)

Branky: Hlaváček, Chalupka

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Kozák - Chalupka, Wary, Glazar

K druhému zápasu nastoupila Křídla opět bez hráčů na střídačce a bylo jen otázkou času, kdy únava bude hrát proti nim. Křídla nastoupila v obraně s Kozákem a Hlaváčkem, v útoku se pohyboval Chlaupka, který dobře sklepával nakopávané míče, Glazar a Wary. V úvodu zápasu se Křídla více zakopala v obranné polovině a přečkala úvodní tlak Nalejto. Poté od brankáře rychle rozehrála přes bránící hráče, míč Glazar popostrčil do vyložené šance Hlaváčkovi, který prostřelil Nalejto a poslal Křídla do vedení 1:0. Nalejto mělo zejména nebezpečné standardní situace, které se Křídlům nedařilo bránit. Útočník Nalejto si odskočil od Glazara a z otočky ve vápně vystřelil přesně k tyči a srovnal na 1:1. Glazar měl navíc kupu smůly v prvním poločasu, když 2x sám před brankářem Nalejto minul branku.

Po změně stran šla opět Křídla do vedení, když se v útoku prosadil Chalupka 2:1. Pak však začali docházet Křídlům síly a ani nákopy / odkopy nepomáhaly od tlaku soupeře. Opět vyrovnávací branku dostala Křídla po rohu, když Glazar neubránil nabíhajícího hráče. Asi deset minut před koncem šlo Nalejto do vedení. Přestože měla Křídla v průběhu zápasu brankové příležitosti, nedařilo se jim je proměnit a v sestavě, která ze svého fyzického fondu vydolovala maximum, nebyla s to otočit či vyrovnat zápas.

3. kolo

Žlutá křídla - Eukaryota 2.LKW 4:2 (2:0)

Branky: Vágner, Kafka, Vácha, Chalupka

Sestava: Fajfr - Rousek T., Kafka, Hlaváček - Vácha, Rousek D., Chalupka, Vágner, Fiala

Ve třetím zápase nastoupila Křídla konečně s hráči na střídačce a v silné sestavě. Již od počátku bylo zřejmé, že se Křídla budou snažit urvat první body v páté lize. Po většinu poločasu kontrolovala Křídla hru a když se nemohla dostat ke slibnému zakončení, zkusil to Vágner z dálky a jeho střelu podcenil i brankář Eukaryoty a poslal Křídla do vedení - 1:0. Po chvíli zvyšoval Kafka z rohu, jehož střílený centr si srazil do branky vlastní hráč - 2:0. Eukaryota nebyla v první půli nebezpečná dopředu a ke gólovému zakončení se nedostala.

Po změně stran však Křídla začala kupit chyby, nejprve v obraně zahráli nedůrazně Kafka s Hlaváčkem, který se nechal u postranní čáry obehrát a po centru na zadní tyč Eukaryota s nížina na 2:1. Po chvíli opět bránila Křídla špatně roh a přes Davida Rouska se přehnal nabýhající protihráč, který hlavou vyrovnal - 2:2. Křídla pak přestála ještě jednu šanci soupeře, zkoncentrovala hru a mohla se po chvíli radovat, když Vácha ve svém prvním zápase v páté lize zvýšil na 3:2. Marně protestovali hráči Eukaryoty, že v tu dobu byl na hřišti zakopnutý míč z druhého hřiště. Další nebezpečný situace Eukaryoty hrozila penaltou, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře. Pojistku zápasu dal Chalupka, který doklepl do sítě křížnou příhrávku a do zbývajících minut vnesl svoji brankou na kopačky Křídel klid.

4. kolo

Žlutá křídla - Kvantanámo 2:0 (2:0)

Branky: D. Rousek 2

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Rousek T. - Vácha, Rousek D., Mitáš, Fiala

Poprvé do sezóny nastoupil za Křídla Marek Mitáš a vyburcoval tým k dobrému výkonu. V úvodu se dostala Křídla do řady šancí, že měla vést 3:0, ale ta koncovka, jak Vácha tak i Fiala v tutovkách před brankou zklamali, Mitáš pomalu začínal šílet jak byly zakončeny jeho akce... Nicméně Křídla poslal do vedení David Rousek 1:0. V obraně Křídel se několika zákroky zaskvěl Fajfr, který nastoupil po nemoci. Obrana Křídel ve které se kolem Hlaváčka točili bratři Rouskové pokryla většinu útoků Kvantanáma. Ke konci poločasu vyslal gólovou pojistku Rousek svým druhým gólem 2:0.

Po změně stran pokračoval útočný fotbal na obě strany, ve kterém zářili oba brankáři. Křídla měla opět více útočných šancí, Mitáš nastřelil tyč, Rousek mohl završit hattrick, ale rozhodl se přihrát bratrovi, který neprostřelil obranu Kvantanáma. Na druhé straně držel neprůstřelnost několika skvělými zákroky Fajfr a tak se Křídla mohla radovat z výhry s čistým štítem. Jedinou kaňkou zápasu (který mohl skončit 7:3 pr Křídla a nikdo by se nedivil) byla nepřítomnost rozhodčího, jehož nahradil zástupce Kvantanáma a odpískal utkání s nadhledem a objektivně.

5. kolo

Žlutá křídla - Gumídci méďové 1:4 (1:2)

Branka: Kozák

Sestava: Fajfr - Rousek T., Hlaváček, Rousek D. - Vácha, M. Mitáš, Chalupka, Kozák

Proti tradičně silnému soupeři nastoupila Křídla se dvěma hráči na střídačce a se snahou zodpovědně bránit a vyrážet do protiútoků. Nicméně Křídla srážely defenzivní chyby. První chyba v obraně, kdy poslední hráč Křídel ztratil míč a bylo z toho přečíslení 3 na jednoho, které se štěstím Gumídci proměnili - 0:1. Další chyba po rozehraném rohu, si útočník Gumídků povodil Kozáka kolem celého vápna a střelou o tyč zvýšil na 0:2. Následně zpustil Mitáš tradiční fén (kartáč) na Kozáka, který však zůstal nad věcí a těsně před koncem poločasu !patičkou! usměrnil přihrávku z Křídla do branky - 1:2.

Druhý poločas byl ve znamení tlaku Křídel a nebezpečných brejků Gumídků. Pod třetí brankou Gumídků se podepsal brankář Křídel nejistým zákrokem a čtvrtá trefa Gumídků padla po špatné rozehrávce a přesně umístěné pumelici, který skončila v horním rohu branky Křídel. Křídla tlačila, ale nebyla s to efektivně zakončit. V závěru zápasu z toho udělal rozhodčí trochu galimatyáš, a hra na obě strany ztratila tempo. Přestože Gumídci ve druhém poločase hráli bez střídání, navýšili ve druhém poločase výhru a zaslouženě vyhráli.

6.kolo

Žlutá křídla - Opatovští kanonýři 2:0 (0:0)

Branky: Vágner 2

Sestava: Fajfr - Vágner, Hlaváček, Kozák - Vácha, Mitáš, Glazar

V prvním poločase vyrovnaná bitva, ve které měli v útoku více ze hry Křídla, ale skvěle chytající brankář kanonýrů držel svůj tým nad vodou. Kanonýři hrozili zejména z brejků, nejprve po špatné rozehrávce Vágnera, předvedl Fajfr dobrý reflexivní zákrok. Křídla tlačila, ale první poločas byl ve znamení brankářů na obou stranách, kteří udrželi čisté konto. Křídla oproti jiným zápasům hrála v obraně jednoduše, když byl problém míč zakopla a obranná dvojice Hlaváček - Vágner působila neprostupně.

Ve druhém poločase se tlak Křídel stupňoval, Kanonýři více faulovali, ale pokud Křídla překonala brankáře "Gunners", trefila 2x brankovou konstrukci. Zápas bzl o první brance, Křídla měla více ze hry, lépe bránila a když jejich brankář vyrazil střelu k tyči, naplnila se v posledních pěti minutách poločasová taktika, kdy Kozák navrhoval vysunout Vágnera, který má podstatně lepší zakončení než on. Možná s drobným faulem se dostala Křídla do brankové příležitosti, kterou Vágner proměnil. Pět minut do konce a Křídla postavila obranný val. Po protiútoku Gunners, rozehrál Fajfr na Vágnera, který sólem z vlastní poloviny se dostal k brance Gunners a střelou, která prošla jejich brankáři mezi nohama o minutu později po svém prvním triumfu, dal výsledku zaslouženou vítěznou pojistku... 2:0.

7. kolo

Žlutá křídla - Fugas 7:0 (1:0)

Branky: Rousek D. 2, Vácha 3, Fiala 2

Sestava: Fajfr - Rousek T., Kafka, Rousek D., Kozák - Vácha, Chalupka, Fiala, Mitáš M.

Na druhý "výjezd" Křídel v sezóně tentokrát na nové hřiště v netradičním čtvrtečním termínu, dojížděli hráči obou týmů i rozhodčí ve skluzu. Čtvrteční večerní špička. Nakonec se Křídla sešla s nejsilnější lavičkou v této sezóně - 3 hráči na střídání x. Fugas bez střídání. Zápas byl o trpělivosti Křídel dobívat obranu Fugasu a pokrýt občasné brejky. Šance Křídel příbývaly, ale i brankář Fugasu se rozchytal a tak skóre bylo stále 0:0. V obraně Křídel párkrát zkazil Kafka, ale soupeř zaváhání Křídel nevyužil. Až teprve David Rousek využil svoji šanci a prostřelil brankáře Fugasu 1:0.

Po změně stran překvapivě převzal otěže Fugas, hold o přestávce stačil nabrat síly, a Křídla byla v úvodu poločasu pod tlakem. Nicméně postupně jim ubývaly síly a Křídla převzala otěže hry. Gólově se začala Křídla prosazovat - 2x se trefil Fiala a hattrick dovršil Vácha. Do brankového zakončení se tlačil jak Kozák tak i Mitáš, který alepsoň u brankových příležitostí asistoval. Tečku za utkáním udělal David Rousek. Ve druhém poločase největší šance Fugase skončila na spojnici branky Křídel a tak udržela druhou nulu v řadě.

8. kolo

Žlutá křídla - Power Rangers 1:2 (0:2)

Branky: Vácha

Sestava: Fajfr - Rousek T., Hlaváček, Rousek D. - Vácha, Vágner, Fiala, Kozák

Vyrovnané utkání, ve kterém byli Power Rengers fotbalovější, ale Křídla s nimi držela krok bojovností a nasazením. V prvním poločase se ujali Power Rangers dvěma brankami vedeni.

Nicméně po změně stran Křídla změnila taktiku, hrála více do těla a ještě více bojovala. Někdy i za cenu faulů. Zejména střety s Fialou, který ze souboje neuhnul musely občas bolet. Hra Power Rangers se tím více rozkouskovala a v závěru utkání snížil Vácha na 1:2. Šanci na vyrovnání měl Hlaváček, jehož trestný kop v posledních minutách skončil na brankové konstrukci.

9. kolo

Žlutá křídla - Go Go 2:6 (2:4)

Branky: Kozák, Vácha

Sestava : Fajfr - Rousek T., Vágner, Rousek D. - Chalupka, Glazar, Kozák, Vácha

Další propadák na hřišti v Zákostelní. Totálně nepovedený úvod a GoGo vedli 0:3. Kozák sice snížil na 1:3, ale druhý vlastní gól Tomáše Rouska charakterizoval celkový zmar Křídel. Přestože Vácha před poločasem snížil na 2:4., neměla Křídla kvalitu zápas obrátit.

Což se potvrdilo ve druhém poločase, kdy GoGo trestali chyby Křídel a zvýšili na konečných 2:6.

10. kolo

Žlutá křídla - Bílá pohroma 1:1 (1:0)

Branka:  Rousek T.

Sestava: Fajfr - Rousek T., Kafka, Vágner -  Rousek D., Kozák, Mitáš M., Fiala

Ve třetí minutě poslal Rousek Křídla do vedení 1:0, které Křídla držela téměř celý zápas, ale Bílá pohroma před koncem zápasu vyrovnala na konečných 1:1.

11.kolo

Žlutá křídla - Efficenza AC 1:7 (1:1)

Branka:  Hlaváček

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Rousek D., Rousek T. - Vácha, Chalupka , Glazar

V posledním zápase věděla Křídla, že díky lepším vzájemným zápasům se svými soupeři, měla jistotu záchrany a tak si s jistě  postupujícím týmem mohla zahrát fotbal bez starostí. Efficienza šla v úvodu do vedení, ale Hlaváček dokázal reagovat a tak v poločase držela Křídla nadějnou remízu 1:1.

Po změně stran opět ukázala jak jí hřiště v Zákostelní nesedí a Efficienza navyšovala skóre a šesti brankami ukončila trápení Křídel ve druhém poločase.