1. kolo

Žlutá křídla - Delfínci 2:4 (2:2)

Branky: Vácha 2

Sestava: Fajfr - Krupička, Hlaváček, Rousek D. - Vácha, Chalupka, Glazar

Úvod zápasu Křídlům vyšel, dostala soupeře pod tlak a kontrolovala hru, kdy měl soupeř problém přejít přes půli. Po sklepnutí míče Chalupkou se dostal do šance Vácha a konečně proměnil jednu z mnoha příležitostí 1:0. Pak začali vystrkovat hlavu i Delfínci a ohrozili branku Křídel, ale skóre srovnali až po několikáté akci, kdy střela prošla "houštinou" bránících hráčů a skončila v síti. Křídla byla aktivnější a opět si Váchou vzala vedení na svoji stranu 2:1. Do konce poločasu chyběli asi dvě minuty a místo toho, aby Křídla kontrolovala hru, šel útočník Delfínků stínovaný Hlaváčkem na branku Křídel, vystřelil a dostal se k němu i odražený míč, který již na zemi ležící Hlaváček nezablokoval a střelou z úhlu pod břevno vyrovnal na poločasových 2:2.

Po změně stran vyšel Delfínkům protiútok s přečíslením a šli do vedení 2:3. Záhy na to udělala Křídla opět chybu v obraně a Delfínci byly v početní výhodě, kterou dobře vykombinovali a zakončovali do odkryté branky 2:4. Křídla se snažila, ale Delfínci měli více ze hry, neboť hráli na brejky a měli větší štěstí s odraženými míči. Křídla měla v zakončení smůlu, kdy za již překonaného brankáře Delfínků zaskakoval 2x na brankové čáře jejich obránce a odvrátil jinak jistý gól. Bohužel Křídlům chyběla útočná kvalita, kombinace, se kterou by rozumně přešli přes obranu Delfínků.

2. kolo

Žlutá křídla - FC Mestek 97 4:2 (1:1)

Branky: Hlaváček, Chalupka, Mitáš, Vágner

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Krupička - Vágner, Mitáš, Chalupka, Glazar

Vyhecované utkání, které lépe zvládla Křídla. Nejprve po faulu rozehrával Mitáš nakrátko na Hlaváčka, který prostřelil brankáře Mestku 1:0. Následně Mestek snížil, ale Křídla byla schopna zápas zvrátit na svoji stranu. Těžký zápas pro rozhodčího, kdy hráčům na obou stranách občas "bouchly saze". Nicméně vyhecovaný zápas vyhovoval Mitášovi, který byl ve svém rauši. Skóroval i Chalupka, který šanci v prvním poločase promarnil, ale druhou šanci doklepl do branky, když Mitáš vydýchával na střídačce "své nervy". Skóre následně navýšil i Mitáš a v úplném závěru trefil Vágner na 4:2 a stanovil konečný výsledek utkání.

Jedinou kaňkou v zápase byla Mitášova žlutá karta a dva ztracené míče...

3.kolo

Žlutá křídla - Hajduk Hůrka k:6 (k:3)

Branky:

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Krupička - Vácha, Glazar, Chalupka

Ve druhé minutě se hráčům Křídel zranil spoluhráč a v zápase pokračovala v oslabení. Křídla zvýšila agresivitu a výsledkem toho byly dva fauly, za které dostal Vácha 2x žlutou kartu a červenou. Přestože měla Křídla pokračovat v sestavě 3+1, nemělo to dlouhého pokračování a po dalším lehkém zranění hráče Křídel, odstoupila v cca 20. minutě ze zápasu.

4.kolo

Žlutá křídla - Nalejto 1:6 (1:5)

Branka: Mitáš

Sestava: Fajfr - Kozák, Rousek, Vágner - Fiala, Mitáš, Glazar

Poločas hrůzy zažila Křídla v zápase s Nalejto. Obrana Křídel doslova hořela, nejprve se po rohu odrazil míč od Rouska k útočníkovi Nalejto, který z vápna proměnil, následně v 5 minutách přesnmi střelami k tyči navýšilo Nalejto vedení na 0:3 a v 18. minutě na 0:4. Následně Mitáš prudkou střelou snížil, ale poločas končila Křídla s debaklovým výsledkem 1:5.

Po poločase Mitáš spustil svůj "fergasonův" fén a vysvětlil zejména Kozákovi nedůrazné bránění. Druhý poločas byl vyrovnaný a Nalejto zvýšila na konečných 1:6.

5.kolo

Žlutá křídla - Los Bimbananos 2:6 (1:3)

Branky: Vágner 2

Sestava: Fajfr - Rousek, Kozák - Glazar, Vágner, (Chalupka)

Bída v neúčasti zápasu Křídel pokračovala na neoblíeném hřišti na Tempu. Křídla se nesešla, opět chyběl jeden hráč (Chalupka), který dorazil až na poslední třetinu utkání (od cca 45. minuty). Bimbanáni šli hned z 1.útoku do vedení 0:1, ale dlouho si nevěděli rady, jak překonat obraný val Křídel, a tak řadu šancí Křídel, která se pokoušela po přechodu půle střílet, pochytalvbrankář Bimbanánů. Ve 28. minutě Bimbanáni zvyšovali na 0:3, ale krátce před poločasem korygoval Vágner skóre na 1:3.

O poločasu zjistila Křídla, že Chalupka do cca 15 minut dorazí, tak ještě žila v naději na možnost korigovat výsledek. Bohužel než Chalupka doplnil spoluhráče, zvýšili Bimbanáni na 1:5. Po vyrovnání počtu hráčů na hřišti Křídla začala dominovat, Bimbanáni již neměli převahu a na každé straně padla jedna branka, když za Křídla snižoval druhou brankou Vágner.

6.kolo

Žlutá křídla - 1.FC Homogen B 6:3 (4:3)

Branky: Glazar 2, Vácha 2, Mitáš 2

Sestava: Fajfr - Kozák, Vágner - Glazar, Vácha, Mitáš

Po třech zápasech v řadě, kdy Křídla dostala "šestku" se Křídla sešla od 1. minuty v plném počtu a tak mohla hrát vyrovnaný zápas s Homogenem. Homogen byl forbalový, útočný tým, který dělal Křídlům problém, pokud měli jeho hráči chuť běhat. Přestože začal Homogen útočně, první branku vstřelil Glazar 1:0. Homogen záhy snížil a několik dalších šancí neproměnil. Vácha poslal Křídla do vedení 2:1, ale Homogen opět snížil na 2:2 a z trestného kopu po faulu Vágnera šel do vedení, když trefil horní roh branky Křídel 2:3. Křídla se nevzdala a po chybě Mitáše se koněčně chytil i brankář Křídel, který následnou střelu vyrazil, poté brankář vybojoval v rohu míč a poslal dlouhý centr na Mitáše, který své sólo proměnil a vyrovnal na 3:3. Do konce poločasu Křídla zápas otočila druhou brankou Glazara.

O poločase dostal "Mitášův fén" brnakář Křídel, za "lacinou" branku z trestného kopu, a bylo vidět, že tým Křídel se více semknul a fotbalově byl více než vyrovnaným soupeřem Homogenu. Výborně bránila dvojice Vágner, Kozák, kdy druhý z nich hrál čistě, ale účelně agresivně. Křídla přestože byla bez střídání si držela tempo a předvedla svůj nejlepší zápas v letošní sezóně. Tři nastřelené konstrukce toho byly důkazem. Škoda, že Kozák nekorunoval svůj výborný obraný výkon nadstavovým gólem. Nicméně Křídla postupně navášila brankami Mitáše a Váchy skóre na 6:3. A v závěru zápasu předvedl i brankář Křídel zákrok z říše snů, když tečovanou střelu ze tří metrů reflexivně vyrazil do břevna a udržel "poločasové" čisté konto.

7.kolo

Žlutá křídla - FC Notor Střešovice 2:2 (2:2)

Branky: Rousek, Vácha

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Kafka, Rousek - Neubert, Vácha, Mitáš, Fiala

V zápase proti týmu z čela tabulky nasadila Křídla dalšího novice z "Brandýské" party a dále to byl zápas návratů. Poprvé v sezóně nastoupil Kafka a i přesto, že s týmem cca rok nehrál, pořád si držel kvalitu rozdílového hráče, ale branku jako nejlepší střelec historie Křídel v zápase nedal. Po zranění se vrátil do sestavy Hlaváček a po dovolené i Fiala. Úvod zápasu byl poměrně vyrovnaný, Křídla, resp. někteří jejich hráči se nedostávali do tempa, přeci jenom 2 hráči na střídačce byla nová situace... Křídlům se povedlo skórovat ve 25 minutě, kdy Rousek proměnil svůj náběh a nedlouho na to Vácha zvyšoval na 2:0. Přesto po rozehrávce dokázal Notor po nedůsledném bránění hlavou skórovat (28.minuta) 1:2, aby do konce poločasu po rohu opět hlavou vyrovnal ve 30.minutě na 2:2.

Druhý poločas byl více v režii Křídel, ale v zakončení to byla slabota. Notor si již moc šancí nevytvořil a tak Křídla utrpěla s prvním celkem tabulky nezaslouženou remízu.

8.kolo

Žlutá křídla - Atlanta Žižkov 2:0 (0:0)

Sestava: Fajfr - Vágner, Hlaváček, Krupička - Rousek, Petránek, Vácha, Chalupka

Druhou posilu letošní sezóny představila Křídla, a to Oldu Petránka, který rozšířil "veteránskou osu Křídel", a tak nastoupila Křídla ve vyváženém složení 4 staří (čti zkušení) a 4 mladí. Po úvodním sehrání v novém složení měla Křídla převahu, ale Atlanta výborně bránila aktivním prešovským blokem a vyrážela k brejkům. Popř. po "nevynucených" chybách hráčů Křídel se dostávala ke koncovce. Křídla zkoušela střílet ze všech pozic, ale více než 3x trefená branková konstrukce z toho za poločas nebylo. Až na drobné chyby podávala Křídla precizní výkon i do obrany, kde na brankové čáře vystavěl brankář Křídel neprostupnou zeď.

Po změně stran to byl zápas o prvním gólu, Atlanta měla pořád precizní obranu, ale Křídla začala více hrát kombinačně po zemi, zrychlila hru a první branky se dočkal ve 47.minutě tradiční ostrostřelec Vácha. Vzadu podržel Křídla několikrát Fajfr a vypadalo to na udržení čistého konta, neboť snaha Atlanty vstřelit branku se chvílemi jevila marná... Poslední akci zápasu zakončil naspeedovaný Vácha, když na polovině přebral míč, kličkami se uvolnil, položil brankáře a do prázdné branky lehce zvýšil na konečných 2:0, neboť rozhodčí hned na to zápas ukončil. Pěknou sólo akci zakončil "věkem ještě nerozvážný" Vácha filozoficku glosou, kdy zkušenému a fotbalově otrkanému soupeři vysvětloval, co je to fotbal... Asi právem, sólo akce to byla pěkná.

9.kolo

Žlutá křídla - TBC Lachtan A 6:2 (2:0)

Branky: Mitáš 2, Krupička, Hlaváček 2, Vácha

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Krupička, Rousek D. - Vácha, Mitáš, Neubert, Vágner

Křídla jasně dominovala a díky dvou trefám Mitáše v prvním poločase šla do vedení.

Hned po změně stran navýšil na 3:0 Krupička a zdálo se být hotovo. Nicméně Lahtan snížil na 1:3, ale Křídla dále hrála v pohodě  a dvěmi brankami Hlaváčka a jednou Váchy jednoznačně určila výsledek utkání, který se v závěru korigoval po druhé trefě Lachtanů.

10.kolo

Berlusconi SV - Žlutá křídla 3:3 (2:2)

Branky: Mitáš, Petránek, Vácha

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Krupička, Rousek D. - Vácha, Mitáš, Kozák, Chalupka, Petránek

V úvodu utkání to byla branková přestřelka, nejprve Mitáš poslal Křídla do vedení, soupeř vyrovnal, Petránek poprvé za Křídla skóroval, soupeř opět v zápětí vyrovnal.

Po změně stran již padla na každé straně jedna branka, nicméně Berlusconi musel být rád, že Křídla neměla svůj den a nezúročila svoji převahu na hřišti.

11.kolo

Lipodur FC A - Žlutá křídla 1:4 (1:0)

Branky: Neubert, Vácha 2, Hlaváček

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Krupička, Neubert - Vácha, Kozák, Vágner, Petránek

Křídla šla do vedení po premiérové brance Neuberta, měla převahu, ale výsledkově to nebylo znát. Lipodur byl po celý zápas „jalový“ a teprve ve druhém poločase trochu vytáhl své růžky.

Po změně stran Vácha dvěma brankami navýšil na 3:0 a až poté Lipodur snížil. Závěr zápasu patřil Hlaváčkovi, který svoji trefou v 52. minutě udělal tečku za 38. sezónou Žlutých křídel v hanspaulské lize.