1. kolo

Žlutá křídla - J.R. Club 3:2 (2:2)

Branky: Vácha 2, Mitáš

Sestava: Fajfr -  Vágner, Kozák - Chalupka, Glazar, Mitáš, Vácha

V prvním zápase nastoupila Křídla s jedním hráčem na střídačce. Hra byla od počátku vyrovnaná, ale Křídla se nevyvaroval chyb v obranné fázi. Po brejku šel JR Club do vedení 0:1, ale Křídla dokázala rychle zareagovat, když výkop od branky na levé čáře zpracoval Vácha a vyrovnal na 1:1. JR CLUB šel se štěstím opět do vedení, když se střílený centr mířící mimo branky odrazil od jiného útočníka JR do branky. Do konce poločasu dokázal Vácha po chybě brankáře snížit na 2:2.

Přestože měl JR řadu brankových šancí v prvním poločase, po změně stran odešel a již tolik neútočil. Křídla měla převahu a pokud se dostávala k zakončení, JR se snažil přerušit hru fauly. Některé byly za hranou, ale celkově rozhodčí výborně utkání zvládal. Po zahrávání rohu JR, získal míč Vácha, přihrál na půli, kde již byl připraven Mitáš a sólem nedal brankáři šanci 3:2. V závěru zápasu měla Křídla hru pod kontrolou a zaslouženě zvítězila.

2. kolo

Žlutá křídla - Absinth 2:2 (1:1)

Branky: Krupička, Mitáš

Sestava: Fajfr -  Vágner, Kozák, Wary, Rousek D. - Chalupka, Glazar, Mitáš M., Vácha, Krupička

V rekordním netradičním počtu hráčů nastoupila Křídla proti Absinthu, ale úvod byl poznamenán tím, že se hráči Křídel sehrávali ve velkém počtu. V premiérovém zápase nastoupil za Křídla Krupička a bylo vidět, že to bude fotbalová posila. Do vedení šel Absinth, ale Krupička svým prvním gólem dokázal výsledek do poločasu srovnat.

Ve druhém poločasu Křídla využívala větší počet hráčů a více střídala a snažila se držet vysoké tempo hry. Přestože byla Křídla aktivnější do vedení šel opět Absinth, ale z rohu dokázal zareagovat Mitáš, jehož střela z rohu skončila v brance 2:2. Druhý poločas ovlivnil zásah VB, kdy si policie odvedla dva hříšníky Mitáše a Vágnera, kteří špatně parkovali. Ještě, že velký počet hráčů na střídačce mohl tyto absence vykrýt.

3.kolo

Žlutá křídla - Bílá pohroma 1:2 (0:0)

Branky: Vácha

Sestava: Fajfr -  Hlaváček, Krupička - Glazar, Mitáš M., Vácha, Chalupka

Neoblíbené pískoviště s kobercem, na kterém má míč jiný odskok. V prvním poločase chvilku trvalo než si Křídla zvykla na hřiště i na soupeře. Zpočátku to byl spíše zápas obran, i když v první šanci Křídel, zachránila Pohromu Mitášova střela do břevna. Pohroma dvakrát kontrovala střelou do tyče. Brankové šance Glazara nebyly razantní a tak to byl zápas o první brance, která dlouho nepřicházela.

Po změně stran Křídla získávala převahu, hra byla kouskována občasnými fauly a Bílá pohroma měla zkonsolidovanou obranu, takže se Křídla nedostávala do zakončení. První branka zápasu padla po střele z trestného kopu, kdy chyběl bránící hráč ve zdi a brankář Křídel viděl míč na poslední chvíli, takže jej nemohl vytěsnit. Křídla přidala na obrátkách, tlačila Pohromu však bez efektivního zakončení. Další pohromou byl proměněný brejk dvou útočníků Pohromy na brankáře Křídel a následná střela do odkryté branky. V závěru Vácha snížil, ale na zaslouženou remízu Křídla nedosáhla...

4.kolo

Žlutá křídla - Těžká demence 3:1 (1:1)

Branky: Hlaváček, Vágner, Vácha

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Kozák, Krupička - Rousek D., Vácha, Vágner, Chalupka, Glazar

Křídla nastoupila do zápasu s dobrým sebevědomím a mohla hrát aktivně, neboť měla opět silnou střídačku. Po rohu šla Křídla do vedení, kdy Hlaváček prostřelil houšť obránců. Poprvé v této sezóně šla Křídla do vedení jako první v zápase. Nicméně vedení netrvalo dlouho. Poté co propadlo několik bránících hráčů Křídel mohl po pěkné kombinační akci hráč Demence vyrovnat na 1:1.

Po změně stran byla Křídla aktivnější a zvládla rychlý protiútok, kdy se do otevřené obrany vyřítili dvě výškové věže - Hlaváček s Vágnerem a druhý jmenovaný vstřelil vítěznou branku zápasu. Ve zbytku utkání ni Křídla náskok podržela a nepustila Demenci do vyložené šance. V poslední minutě zvýšil Vácha na konečných 3:1.

5.kolo

Žlutá křídla - FC Gólostroje 2:2 (2:1)

Branky: Rousek D., Vácha

Sestava: Fajfr - Rousek D., Hlaváček, Krupička - Vácha, Glazar, Chalupka

Úvod snů se povedl Křídlům, nejprve výtečně hrající Chalupka přihrál Váchovi před odkrytou brankou hostů, který bohužel asi ze 2 metrů přestřelil... Záhy házela Křídla aut a Rousek hlavičkou otevřel skóre 1:0. Křídla hrála z bloku a vyrážela na smrtelné brejky, jeden z nich proměnil Vácha - 2:0. Křídla byla aktivní, ale třetí branku, kterou by Gólostroje dorazila nedala. Na druhé straně Gĺostroje z první víceméně náhodné střely na branku snížily na 2:1. Brankář Křídel měl střelu v zákrytu dvou hráčů.

Po změně stran Křídlům docházeli síly a věděli, že by potřebovali vstřelit pojišťovací branku. To se jim bohužel podařilo, ale byla vlastní. Po rohu Gólostrojů se dostal k odkopu Rousek, který jednou a pak po druhé nastřelil míčem brankáře Křídel, který stál před ním a odražený balón se došoupal o tyč do branky. Doposud z jediné střely na branku byli schopni hráči Gólostrojů vyrovnat na 2:2. Nicméně v závěru utkání Křídlům chyběla šťáva a Gólostroje se dostaly do více šancí, ale nepřekonaly brankáře Křídel. Žlutá křídla doplatila na neproměňování šancí v prvním poločase, kdy mohla třemi brankami rozhodnout o své výhře.

6.kolo

Žlutá křídla - The Wall 0:1 (0:1)

Branky:

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Rousek D., Krupička - Vácha, Mitáš, Vágner, Rousek, Glazar

Vyrovnané utkání, dostatek hráčů na střídačce, ale střelecká nemohoucnost Křídel zapřičinila, že utkání skončilo nejtěsnější možnou porážkou 0:1. The Wall šel do vedení po brejku v prvním poločase, ale když se následně dostala Křídla do útoku většinou ztroskotala na dobře bránící Zdi. Jelikož ani druhý poločas nepřinesl změnu skóre ani na jedné straně skončil pro Křídla zápas bez vstřelené branky.

7.kolo

Žlutá křídla - Friends Prague 3:2 (0:1)

Branky: Vácha, Krupička, Fajfr

Sestava: Fajfr - Rousek D., Krupička - Glazar, Vácha, Mitáš

Po minulém zápase, ve kterém vyšla Křídla střelecky naprázdno, byla sestava Křídel plná absencí, a netradičně hrála Křídla bez střídajících hráčů. Naštěstí soupeř měl jen jednoho hráče na střídání a dle průběhu hry se nečekalo, že bude předvádět běžecké orgie. Taktika Křídel byla jednoduchá, v úvodu utkání dát góly a dobránit výsledek. Nicméně tyto plány vzaly brzy za své. Křídla byla aktivnější v kombinaci i v útoku, ale Friends se po ztrátě míče stáhli zpátky do obrany a tak musela Křídla útočit do plné obrany. Friends hrozili z protiútoku a jedno přečíslení 3 na 2 vyřešili chytře, když hrotový útočník pustil přihrávku na křídelního hráče, který z první trefil branku 0:1. Křídla měla více ze hry, ale méně šancí. Friends hrozili protiútoky, ale brankář Křídel několik nebezpečných střel vyrazil a tak poločasový výsledek dával naději.

Ve druhém poločase Křídla hrála stejně a protiútoků Friends ubývalo, ti se více soustředili na defenzívu. Křídla měla mnohem více šancí, nejprve Glazar neprostřelil brankáře, míč se odrazil k Rouskovi, který posunul doleva na Váchu a ten již zavěsil 1:1. Křídla získala převahu a byla lepší, důraznější, oba soupeři hru přitvrdili, ale rozhodčí utkání poměrně zvládal. Po trestném kopu prostřelil Krupička zeď a gólman míč neudržel a Křídla šla do vedení 2:1. Přestože Křídla kontrolovala průběh, podařilo se před koncem utkání Friends vyrovnat, když míč prošel kolem stojné nohy brankáře Křídel 2:2. Utkání směřovalo k remíze, ale Křídla se tlačila do útoku, v 59. minutě byl Mitáš faulován, nicméně rozhodčí ponechal výhodu a Rousek se chystal zakončovat do odkryté branky, kde již rukou zasáhl obránce Friends namísto brankáře. Rozhodčí správně odpískal penaltu a jelikož se Mitáš stále svíjel na zemi po faulu, Vácha přenechal exekuci kopu brankáři Křídel, který se vehementně hlásil o možnost zakončit. Kdyby byl na hřišti Kafka, asi by se k té šanci Fajfr nedostal, ale tíhu okamžiku vzal na svá bedra služebně nejstarší hráč. Dlouhý rozběh, naznačení střely k tyči a rána pod břevno znamenala nekompromisní zakončení a vítěznou branku utkání - 3:2. Namotivovaná Křídla již poslední minutu utkání zvládla a zaslouženě si připsala dva body.

8.kolo

Žlutá křídla - Gumídci Méďové 2:7 (0:4)

Branky: Vácha, Mitáš

Sestava: Fajfr - Krupička, Rousek D. - Vácha, Mitáš M., Mitáš P., Chalupka

Poprvé v sezóně nastoupila bratrská dvojice Mitášů, ale štěstí to Křídlům nepřineslo. Neaktivní obraná fáze, kdy obránci byli daleko od útočníků a kombinační kvalita Gumídků určila ráz zápasu. Gumídci proměnili téměř všechny šance a Křídla byla v zakončení marná. Do 18. minuty bylo rozhodnuto, Gumídci vedli 0:4.

Po změně stran Gumídci navýšili na 0:7 a konec zápasu mohli dohrávat v klidu. Trochu se na nich projevilo, že hrají bez střídání a docházeli jim síly, ale Křídla se vzmohla jen na kosmetickou korekci výsledku po brankách Váchy a Mitáše v závěru utkání.

9.kolo

Žlutá křídla - 1.NC GoGo 1:3 (1:1)

Branka: Mitáš

Sestava: Fajfr - Wary, Krupička, Rousek D. - Vácha, Mitáš M., Glazar

Hřiště v Zákostelní opět potvrdilo, že není oblíbenou volbou pro Křídla. Nicméně v tomto zápase bojovala Křídla se ctí a velmi znepříjemňovala GoGo fotbalový život. Křídla postavila hru na bojovně defenzivě, k tomu se přidal skvěle chytající Fajfr a mohl z toho být vyrovnaný zápas. Dokonce po sklepnutí Váchy na Mitáše šla Křídla do vedení 1:0. Ale nebyla s to jej udržet dlouho, kdy po chybě v obraně GoGo střelou o tyč vyrovnali.

Po změně stran přišel zlomový moment zápasu. Mitáš byl brutálně zfaulován a musel odstoupit. Křídla pokračovala bez střídání, nicméně hra byla aktivní a přelévala se před obě branky. Bohužel jedna střela GoGo byla tečována Warym a brankář Křídel nedokázal zareagovat 1:2. Křídla nebyla s to se dostat do zakončení, ale doufala v "náhodný" gól, který nepřišel. V posledních minutách hrála Křídla vabank, i brankář se zapojil do útoku, ale namísto střelil zvolil přihrávku, kterou zachytil útočník GoGo a zvýšil na konečných 1:3.

10.kolo

Žlutá Křídla - Tutto bene 1:5 (0:2)

Branka: Vácha

Sestava: Fajfr - Rousek D., Kozák - Vágner, Vácha, Chalupka, Glazar

Křídla nakročila k sestupu. V prvním poločase Tutto Bene využilo své šance a a šlo do vedení 0:2. A začalo praktikovat prešovský beton s občasnými brejky. Bohužel Křídla byla v koncovce neefektivní.

Druhý poločas obraz hry nezměnil. Křídla chvílemi hrála přesilovku, když se i jejich brankář zapojil do rozehrávky/útočení, ale Tutto Bene trestalo brejky a navýšilo náskok na 0:4. V závěru Vácha korigoval na 1:4, ale závěrečné slovo měli hráči Tutto Bene a gólem na 1:5 s nejvyšší mírou pravděpodobnosti poslali Křídla do šesté ligy...

11.kolo

Žlutá křídla - Homogen 10:4 (6:3)

Branky: Vácha 2, Wary 2, Hlaváček 2 (+1 vlastní), Rousek, Krupička 2, Glazar

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Krupička, Wary - Rousek D., Vácha, Glazar

V posledním zápase měla Křídla před sestupem jen teoretickou naději a musela spoléhat na výsledky ostatních zápasů ve skupině. Nicméně v úvodu zápasu vstoupila Křídla do hry ve velkém stylu a po 10 minutách vedla 3:0. Soupeř sice snížil 3:1, ale skóre se pohybovalo rovnoměrně na obou stranách. Hlaváčkův gól z půlky 4:1 po chvíli vyhnal brankáře Homogenu, nicméně Homogen byl schopen proměňovat své útoky a tak do půli z toho bylo divokých 6:3.

Po změně stran již útočila jen Křídla a postarala se o všechny zbývající branky. V závěru Hlaváček dovršil téměř hattrick, ale poslední brankou vymetl vyngl své branky. Sice Křídla ukázala vysokou efektivitu, kdy se brankově prosadili všichni hráči z pole, ale tato výhra nepřinesla kýžený efekt a tak Křídla sestoupila s 10 body do 6. ligy. Srazil je předposlední zápas, kdy rozhodovali body ze vzájemných zápasů s Tutto Bene.