PA 21.11. 20:30 ZAKOS TBC Lahtan 3:1, 3:3

1. kolo

Žlutá křídla - Beach Attack 5:1 (3:1)

Branky:  Kafka 3, Rousek, Vácha

Sestava: Fajfr - Rousek T., Hlaváček, Kafka - Rousek D., Cabrnoch, Glazar, Vácha, Vágner

V prvním zápase nové sezóny představila Křídla novou útočnou posilu Váchu a překvapivě na poslední chvíli k zápasu dorazili Glazar a Cabrnoch. Po delší době se do sestavy dostal i Kafka a byl vidět. Nejprve z trestného kopu poslal Křídla do vedení a  o několik minut později zvyšoval na 2:0. Další branku přidal Rousek. Následně se zranil Cabrnoch,  pro kterého zápas skončil. Beach Atack hráli celý zápas atraktivní fotbal, ale většinu svých akcí zablokovala obrana Křídel (kde hrál důrazně zejména Hlaváček, popř. bránící Rouskovi) nebo její brankář. Za jejich záda prošli v prvním poločase dvě střely, nejprve trefili tyč a v poslední minutě po závaru na vápně snížili na 1:3.

Ve druhém poločase Bech Atack pokračoval v aktivní hře, ale Křídla opět byla efektivnější. Sice většinu druhého poločasu vycházela ze zabezpečené obrany, ale některé její akce měli vysokou kvalitu, jako když brankář Křídel rozehrál na střed na Vágnera, který dal zpětnou přihrávku na novice Váchu. Vácha z první poslal dlouhý diagonální centr k vápnu soupeře, kam si naskočil Kafka a hlavou zvýšil na 4:1. Většinu střel Beach Attacku pokryl brankář Křídel a tak v závěru korunoval svůj první výkon za Křídla Vácha, který zvýšil na konečných 5:1.

2. kolo

Žlutá křídla - Madona Music Bar 3:1 (1:0)

Branky: Kafka 2, Wary

Sestava: Fajfr - Kozák, Hlaváček, Wary - Vácha, Rousek D., Fiala, Kafka

V druhém utkání nastoupila Křídla v obměněné sestavě s novicem Jeanem Wary, který alternoval v obraně s Kozákem a obranou jistotou Hlaváčkem. Hned v úvodu se dostala Madona do mega šance, kdy obranná dvojice Kafka Hlaváček přeběhla k centrujícímu hráči Madony, který poslal pas do brankoviště na svého spoluhráče, který sám před prázdnou brankou nebyl schopen skórovat díky skvělému zákroku brankáře Křídel. Po této šanci Křídla více zkonsolidovala hru a do šancí se Madona již nedostávala. Skóre otevřel Kafka, který po dlouhé době nastoupil v útoku a nejenom zakončoval, ale i připravoval čance pro své spoluhráče. Několik šancí měl Vácha, ale vyšel tentokrát naprázdno. Do poločasu se zranil Fiala a tak ve druhém poločase hrála Křídla s jedním střídajícím hráčem.

Po změně stran se mezi střelce zařadil Wary, který zatáhl míč z obrany a i přes obranné zákroky Madony protlačil míč do jejich brankoviště a střelou zavěsil na 2:0. Pak se na chvíli rozezněly tyčre na obou stranách, ale další branku přidal Kafka na 3:0. Poté Madona snížila na 1:3, ale Křídla kontrolovala průběh utkání do zdárného vítězného konce.

3. kolo

Žlutá křídla - Černý koně 4:0 (0:0)

Branky: Mitáš, Vácha, Vágner 2

Sestava: Fajfr - Rousek T., Hlaváček, Kozák - Vácha, Rousek D., Vágner, Mitáš, Glazar

Ve třetím zápase sezóny narazila Křídla na slabého soupeře a od počátku zápasu dominovala. V útoku se představil po dlouhé pauze Mitáš, který podstatně ubral na své nadváze a v úvodu utkání byl velmi aktivní a vstřelil úvodní branku. O několik minut později Vácha zvyšoval na 2:0 a pak Mitáš dal třetí branku, která však nebyla uznána pro domnělý šlapák. Tlak Křídel pokračoval, nejprve nastřelili brankovou konstrukci, aby z následné střely Vágner zvýšil na 3:0. Černý koně měli v prvním poločase pouze dvě nebezpečnější střely, ale s nimi si defenziva Křídel poradila.
Po změně stran aktivita Křídel mírně upadla, přesto Vágner po sólu z obrany přeběhl hřiště a zvýšil na 4:0. Následovalo další břevno Křídel a několik dalších zmařených šancí. Postupně ze zápasu odstoupil Mitáš (únava) a Vágner ze zdravotních důvodů. Ke konci zápasu měly Černý koně několik šancí, ale brankář Křídel si vychytanou nulu nenechal vzít.

4. kolo

Žlutá křídla – Manchlastr 2:5 (2:3)

Branky: Vácha, Vágner

Sestava: Fajfr – Rousek T.,  Kozák, Wary – Vácha, Vágner, Rousek D., Glazar

Přestože šla Křídla v 8. minutě do vedení 1:0 po brance Váchy, ve druhé půli prvního poločasu ztratila vedení. Nejprve Wary nedoskočil hlavičku a útočník Manchlasteru šel sám na brankáře Křídel a vyrovnal na 1:1. Poté v rozmezí tří minut Manchlastr přesnými střelami k tyči zvýšil vedení na 1:3. Těsně před koncem poločasu Vágner vyslal podivnou polostřelu, která skončila v brance Manchlastru - 2:3.

Ve druhém poločase Křídla více otevřela hru ve snaze dotáhnout Manchlastr, který hrál více na brejky a ve 40. Minutě zvýšil na 2:4. Křídlům už docházeli síly a těsně před koncem zápasu Manchlastr navýšil na 2:5 a uštědřil Křídlům první porážku v sezóně.

5. kolo

Žlutá křídla – FC 1869 1:1  (1:1)

Branka: Hlaváček

Sestava: Fajfr – Kozák, Hlaváček – Chalupka, Vácha, Vágner, Glazar

Vyrovnaný zápas, plný bojovnosti a tvrdých zákroků lépe rozehrálo FC, kdy v úvodu poločasu FC rychle rozehrálo autové vhazování na nikým nehlídaného hráče, který poslal hosty do vedení. Křídlům vázla souhra, ale dostávali se k zakončení, která neproměňovala. Nicméně přišla silná zbraň křídel – standardky, ke které se při absenci tradičních exekutorů postavil Hlaváček a úspěšně zakončil 1:1. V dalším průběhu nastřelila Křídla tyč a Kozák neproměnil své hlavičky ani sólo na brankáře.

Po změně stran obraz hry (tvrdý, bojovný fotbal) pokračoval, nicméně časem docházely hráčům síly a bylo vidět, že kdo vstřelí branku, ten by zvítězil. V několika šancích byl opět Kozák, ale k úspěšnému zakončení by potřeboval i trochu štěstí. V 50. Minutě vystřelil nebezpečnou ránu Vácha, se kterou si však brankář FC poradil a tak zápas skončil zaslouženou (?) remízou, neboť Křídlům chyběl v útoku rozdílový hráč, který by své šance proměnil.

6. kolo

Žlutá křídla -Partizan Východ 1:2 (0:0) - kontumačně 6:0 pro Žlutá křídla

Branka: Rousek T.

Sestava: Fajfr - Rousek D., Rousek T. - Mitáš, Vácha, Chalupka, Glazar

Vyrovnané utkání, které poznamenala opět špatná efektivita Křídel v proměňování šancí. Partizan byl běhavý, chvílemi zbytečně ostrý, neboť 3x pokopané Mitášovo lýtko málem způsobilo výbuch "papiňáku" a taktéž odstavilo Mitáše od dalších zápasů. Po změně stran vyrovnaná hra pokračovala. Vácha neproměnil několik šancí, až v 52. minutě Partizan střelou o tyčku poslal sebe do vedení. Na Křídla spadla deka a z následné rozehrávky byl protiútok, který skončil navýšením na 0:2. Až v 58. minutě se Rouskovi podařilo protlačit střelu do branky Partizanu a i přes pokus o power play v poslední minutě zůstalo skóre 1:2.

7. kolo

Žlutá křídla - Old Ball 2:3 (2:2)

Branky: Kafka 2

Sestava: Fajfr - Rousek D., Wary - Vácha, Vágner, Kafka

Opět bez hráčů na střídání nastoupila Křídla a podávala hrdinný výkon proti 12 hráčům Old Balls. Útočná síla Kafka-Vácha-Vágner se vrhla na soupeře s chutí a během několika minut Kafka dvěma brankami ve 4. a 6. minutě otevřel skóre utkání 2:0. Bohužel do poločasu Old Ball dvěma brankami srovnal stav.

Po změně stran to byl typický remízový zápas. Křídla pozorněji bránila, ale chyb se nevyvarovala. Nejprve dlouhý pas zastavil Rousek rukou a z následního kopu se tečovaný míč od hráče Křídel ve zdi dostal do branky 2:3. Přestože v poslední minutě zkusila Křídla power play, poslední střela zápasu (brankářem Křídel) po rohu Kafky skončila nad brankou Old Ball.

8. kolo

Žlutá křídla - Litrpool United 3:3 (2:3)

Branky: D. Rousek, Vácha 2

Sestava: Fajfr - Kozák, Rousek T., Rousek D. - Vácha, Mitáš, Chalupka, Glazar

Úvod zápasu Křídlům nevyšel. Nejprve se ukázala velmi čestně, když byla tolerantní k čekačce soupeře, která přesáhla 10 minut, na to pak měla v úvodu přesilovku 1 hráče v poli, ale jak ji promarnila, to se jen tak nevidí. Po pěti minutách přesilovky, kdy si nebyla s to přihrát, a Litrpůl byl již v plném počtu udělal Kozák chybu na půli a nedostoupil hráče, který šel sím na brankáře a proměnil 0:1. O několik minut později šel Litrpůl do většího vedení, když se jeho střela odrazila od tyče do branky. Aby tomu nebyl konec další nebezpečná střela v 18. minutě skončila v brance Křídel 0:3 a Mitáš na střídačce již hledal bílý ručník, popř. své věci, že by to zabalil. Nicméně o minutu později zavelel David Rousek střelou pod břevno k obratu 1:3 a po 2 minutách dal Vácha kontaktní branku 2:3.

Druhý poločas byl ve znamení snahy Křídel vyrovnat, což se povedlo opět Váchovi ve 43. minutě 3:3. Křídla cítila, že je to soupeř k poražení, ale když se ve slibném zakončení objevil Kozák, neproměnil a ani další střely se nedostaly za brankáře Křídel, která tak díky doslova pro...anému úvodu přišla o vítězný bod.

9.kolo

Žlutá křídla - Bohemia Chips 1980 2:1 (0:0)

Branky: Vácha, Fajfr

Sestava: Fajfr - Kozák, Rousek T., Wary, - Rousek D., Vácha, Vágner, Glazar

V zápase proti celkovému vítězi hanspaulské ligy (z roku 1989) podala Křídla oproti předchozímu zápasu v defenzivě velmi zodpovědný výkon. V úvodu sice Bohemia převzali otěže a napadali rozehrávku Křídel, nicméně když hráči Křídel dostali míč za obraný val na středové čáře, chodili takto do přečíslení. Nejprve Vácha nastřelil břevno, poté Vágner sám před brankářem minul branku. Na druhé straně nebezpečné akce končili mimo branku, popř. zasáhl brankář Křídel. Jedinou chybu udělala Křídla při střídání, když nahlásila střídání v ještě nepřerušené hře, za což byl napomínán Wary (hold rozhodčí nemluvil francouzsky) a z následného nepřímého kopu naštěstí branka nepadla.

Po změně stran týmy Křídel i Bohemia změnily taktiku, Bohemia vysunula na hrot svého kapitána, a zásobila jej dlouhými míči, Křídla se více snažila rozehrávat kombinačně po zemi. Hra byla vyrovnaná, vypadalo to, na „kdo dá gól, vyhrál“. V obraně Bohemia si několik dobrých zákroků připsal jejich brankář, neboť aktivita Křídel rostla. Na druhé straně nejprve kapitán Bohemia zajel do brankáře Křídel a svůj další nákop na něj již Bohemia proměnila. Obrana Křídel podcenila dlouhý pas a ve 40. minutě kapitán Bohemia křížnou střelou zakončil 0:1. Poté Bohemia více zalezla do obrany a Křídla  měla více než 15 minut na srovnání. Aktivita Křídel rostla, Glazar šikovně tečoval střelu na branku, ale brankář Bohemia výborně zasáhl. Pak si po rohu vzal míč Vácha, zatáhl míč kolem „obranného házenkářského“ valu a střelou „pod víko“ v 52. minutě vyrovnal na 1:1.  Křídla v tlaku pokračovala, ale již to vypadalo na remízový zápas. Když se však v 59. minutě postavil k výkopu od branky Fajfr, poslal dlouhý míč za obranu Bohemia, kde byl Vácha ve vápně s obráncem. Výborně kopnutý míč před hráči přeskočil jak Váchu, obránce tak i brankáře a neuvěřitelné se stalo skutečností - Fajfr z výkopu dal vítěznou branku na 2:1. Poslední minutu Křídla „odbetonovala“ a mohla slavit důležitou výhru skočil. Paradoxně rozhodla střela, která šla na vrub brankáře Bohemie, dosud nejlepšího hráče Bohemia na hřišti.

10.kolo

Žlutá křídla - TBC Lachtan 3:3 (3:2)

Branky: Glazar, Vácha 2

Sestava: Fajfr - Kozák, Rousek D. - Chalupka, Vácha, Fiala, Glazar

Díky výhře v minulém zápase mohla Křídla slavit postup v předposledním kole, ale potřebovala k tomu porazit vysočanské Brazilce z Lahtanů. Nicméně tato povinnost Křídlům "svazovala nohy" a tak se zápas vyvýjel jak na houpačce. Nejprve šel Lachtan dvěmi brankami do vedení 0:2, aby do poločasu Křídla brankami Glazara a dvěma brankami Váchy otočila na 3:2.

Po změně stran nebyla Křídla s to jít do trháku a otupit tlak Lachtanů, kteří měli neuvěřitelné množství šancí a ve 40. minutě proměnili další ze svých gólovek a vyrovnali na 3:3. Křídla se již do šancí nedostávala a tak zápas skončil remízou.

11.kolo

Žlutá křídla - Lužinýýý Boys 5:2 (1:1)

Branka: Glazar 4, Kozáka

Sestava: Fajfr - Kozák, Rousek D. - Chalupka, Vágner, Glazar, Cabrnoch

V posledním zápase měla Křídla postup ve svých nohách, ale musela bodovat s již postupujícím týmem Lužin. Křídla zpočátku hrála zodpovědně v obraně se snahou nedostat branku. Lužiny pojali zápas benefičně a chtěli i se svými fanoušky oslavit postup výhrou, když ve 23. minutě otevřel jejich útočník skóre 0:1. Naštěstí se podařilo Křídlům v těsně před koncem poločasu srovnat Glazarovou střelou a držet se soupeřem krok 1:1.
Ve druhém poločase přišla životní chvíle Glazara, který zůstával v útoku a zpravidla čekal na nakopávané míče, které zázračně proměňoval v 38., 41. a 50. minutě navýšil skóre na 4:1. Poté Lužiny snížily na 4:2, ale Kozák nedopstil drama a udělal postupovou tečku za utkáním a pečetil díky druhému poločasu jednoznačnou zaslouženou výhru Křídel 5:2.