1.kolo (7.9.2018)

Žlutá křídla – Heliport SK 3:2 (2:1)

Branky: Chalupka, Vácha 2

Sestava: Fajfr - Kozák, Chalupka, Petránek - Vácha, Šmíd, Rousek

Do nové sezóny s novými komentáři… Žlutá křídla nastoupila se zkušenou obranou fází ( věkový průměr 4 hráčů 38 až 39 roků) a mladými útočníky. Heliport měl od začátku výhodu na střídačce 4 hráčů. Po zahájení zápasu Žlutá křídla držela míč na útočné polovině. První gól padl po protútoku Heliportu, Petránek nestihl vypíchnout míč a Heliport střelou k tyči otevřel skóre na 0:1. Náhodná branka povzbudila Křídla v útočné snaze a první branku po přihrávce Petránka vstřelil Chaloupka profesionální střelu na 1:1. Další gól padl po té, co se hráči Žlutých křídel dali do pohybu v pokutovém území na straně soupeře a dostrčený míč od Váchy se dostal do brány 2:1. V závěru Křídla drtila soupeře, ale změnu skóre to již nepřineslo.

V polovině druhého poločasu Žlutá křídla zvýšila náskok na 3:1 po druhém úspěšném Honzově zásahu. Ke konci zápasu Křídlům docházeli síly, Heliport více útočil a již nevyužíval marné dlouhé nákopy, ale občas se prosazoval i postupnými útoky. Pět minut před koncem Heliport dal gól po chybě brankáře, který vyrazil centr do hráče Heliportu, jenž skóroval do prázdné branky a začlo jít do tuhého 3:2. Heliport měl na konci lepší kondici než Žlutá křídla. Minutu před koncem utkání Heliport nastřelil břevno! Podle brankáře Žlutých křídel to byla kontrolovaná střela. Úplně poslední střelu Heliportu zázračným zákrokem chytil brankář Fajfr a zamezil tak blamáži, protože ztratit body s tímto soupeřem by byla ostuda.

2.kolo (14.9.2018)

Žlutá křídla - Pyjavíce FK 1:0 (1:0)

Branka:  Kafka
Sestava: Fajfr - Hlaváček, Kafka, Vágner - Mitáš, Pečánka, Soukup, Vácha, Chalupka

Ve druhém utkání po dlouhé době nastoupil za Křídla Kafka a to bzla jistota jak vzadu tak vepředu. Kvalitní definziva podpořená jistotou v brance a Kafkova kvalita při zakončení způsobila že v polovině poločasu vedla Křídla po střele Kafky 1:0. Ve druhém poločase vyrovnané utkání pokračovalo, ale se šťastnějším koncem pro Křídla, která vyhrála nejmenším možným způsobem.

3. kolo (21. 9. 2018)

Žlutá křídla - Lužinýýý Boys 1:7 (1:2)

Branka: Šmíd

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Petránek, Rousek – Šmíd, Chalupka, Vágner

Nejprve žlutá karta pro Rouska, pak branka Šmída, ale to bylo na Lužinýýý maló. Slabá produktivita v útoku a precizní zakončení Lužin ze zápasu udělali jednoznačnou záležitost v neprospěch Křídel. V začátku druhé půle dostala Křídla rychlé tři branky a bylo po zápase. Ke konci Lužiny přidaly 2 branky a zápas se jen dohrával...

4. kolo (5. 10. 2018)

Žlutá křídla - Šnek FC A 6:1 (4:1)

Sestava: Fajfr - Vágner, Petránek, Hlaváček - Šmíd, Pečánka,

Branky: Hlaváček, Šmíd 2, Vágner, Pečánka; Petránek

Opět bez střídání, heroický výkon, kdy všichni hráči v poli skórovali, taktické vítězství zkušenosti nad mládím, kvalitní obrana, po poločase 4 branky. Dostatečný náskok ve druhém poločase Křídla udržela a ještě navýšila skóre o dvé branky.

5.kolo (12. 10. 2018)

Žlutá křídla - Na zdraví p.Macháčka 4:4 (3:2)

Sestava: Fajfr - Vágner, Hlaváček, Petránek - Vácha, Šmíd, Rousek, Pečánka

Branky:: 20. min Pečánka;  21. min Petránek;  25. min Hlaváček;  59. min Vácha;

Vyrovnaný zápas, obě mužstva hrála s velkým nasazením. V poločase vedla Křídla o jednu branku, pak se zápas otočil, Macháček šel dvěmi brankami do vedení, ale v poslední minutě trefil spravedlivou dělbu bodů Vácha.

6. kolo (19. 10. 2018)

Žlutá křídla - Tutto bene 0:2 (0:0)

Branky: -

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Kafka, Vágner - Jaroš, Pečánka, Rousek, Vácha, Fiala

V první půli téměř všechny střeli končily mimo nebo nad brankou. Druhý poločas už byl zajímavější. Tutto bene rozhodlo dvěma góly v polovině druhé půle. Na vedoucí gól navázal o dvě minuty Jahodář, který nádherně vymetl šibenici. Křídla už nestačila v závěru reagovat.

7.kolo (25. 10. 2018)

Žlutá křídla - Nebeský bastardi 0:14 (0:6)

Sestava: Fajfr - Hlaváček , Kozák - Vácha, Šmíd, Rousek, Chalupka

Branky: -

Domácí po celý zápas dominovali. Chvílemi se zápas změnil v jejich exhibici. Ostuda… Poločas 6.0. Ve druhém poločase Bastardi své tempo stupňovali a v posledních minutách zápasu přidali další poslední tři branky. Křídla byla na ručník, naštěstí zápas skončil.

8. kolo (2. 11. 2018)

Žlutá křídla - Yugo FC 3:4 (0:2)

Sestava: Fajfr - Vágner, Hlaváček , Kozák  - Vácha, Šmíd

Branky: 38. min Kozák;  40. a 55 min. Šmíd

Žlutá křídla neměla celý zápas nikoho na střídání. Celý zápas bojovali i za nepříznivého stavu 0:3. Dokonce pět minut před koncem vyrovnali a sahali po remíze. O tu však nešťastným gólem v závěru přišli a bohužel prohráli.

9.kolo (9. 11. 2018)

Žlutá křídla - Ňiňos F.C. 3:6 (1:1)

Sestava: Fajfr - Vágner, Rousek, Petránek – Jaroš, Šmíd, Kafka
Branky: 2. min Jaroš; 58. a 60. min Vágner

Utkání v rychlém tempu, ve kterém šla Křídla rychle Jarošem do vedené ale Ňiňos obrátili a v utkání dominovali. Vyrovnaná půle, ale v závěru Křídla zmírnila koncentraci Niňos sy vytvořil náskok a až Vágnerovi se podařilo dvěmi brankami zmírnit skóre.

10. kolo (16. 11. 2018)

Žlutá křídla - Zde je místo ... 1:2 (0:2)

Sestava: Fajfr – Hlaváček, Vágner, Petránek, Kozák - Vácha, Rousek, Jaroš
Góly: 42. min Jaroš

Zápas o sestup – pokud by Křídla vyhrála, zachránila by se. Vrovnaná první půle, ve které byli hosté trochu lepší a vstřelili pěkné góly. Po změně stran jen Křídla Jarošem snížila a další branky nevstřelila a spečetila svůj osud sestupem do 7. ligy. Přes vydařený start do sezóny, kdy Křídla atakovala druhou pozici, doplatila Křídla na zranění a úzký kádr, který již výkonnově nestačil na své soupeře a bude se muset zamyslet nad posílením týmu.