PA 01.10. 19:15 Zákostelní Efficienza 2:5. 2:1, 2:2 , 3:2
PA 15.10. 19:00 Pražačka 1 Hell´s boys  n, 1:3
PA 22.10. 19:00 Pražačka 1 Libeň 4:2, 2:6
PA 05.11. 19:00 Pražačka 1 Torpédo Hulín 3:3, 1:3, 11:0, 0:0, 2:4, 2:3, 6:2
PA 12.11. 19:00 Pražačka 1 Pivní balet n, 0:2
PA 19.11. 19:00 Pražačka 1 Ústavan 2:0, 1:4, 2:1, 2:9, 2:2
PA 03.12. 19:00 Pražačka 2 Pragoflora n, 6:k

3.9.2010 19:00 - 1. kolo

Žlutá křídla - Améby 2:1 (1:1)

Branky: Štefan, Mitáš

Sestava: Fajfr - Kafka, Kumpán, Rousek, Soukup - Chalupka, Glazar, Mitáš, Štefan, Večl

K prvnímu zápasu se sešla Křídla až na Kozáka v plné sestavě a od počátku utkání Améby přehrávala. Dostávala se do zakončení, kde většinou narazila na dobře chytajícího brankáře Améb. V útoku byly Améby téměř impotentní, přesto se jim podařilo skórovat, když po rohovém kopu Rousek neuhlídal střelce Améb. Po obdržené brance Křídla zvýšila na útočné aktivitě a Štefan se štěstím vyrovnal.

Ve druhé půli byla hra vyrovnaná, Améby držel nad vodou gólman a Křídla rozhodčí, který ustál strkanici Mitáše s protihráčem a poté nezdravě nabuzen rozhodl střelou zápas ve prospěch Křídel. V závěru Křídla přečkala tlak Améb a mohla se radovat z první výhry v sezóně.

10.9.2010 19:00 - 2. kolo

Žlutá křídla - Real Prd 4:3 (2:2)

Branky: Večl 2, Mitáš, Kafka

Sestava: Fajfr - Kafka, Kumpán, Rousek - Mitáš, Štefan, Večl

Křídla nastoupila proti soupeři, se kterým doposud neprohrála, ani od něj nedostala branku, nicméně úvod tohoto zápasu byl velmi vyrovnaný. Před zápasem se lehce rozpadla lavička Křídel, pouze jeden hráč byl na střídání. První branku utkání vstřelila Křídla 1:0. Real se aktivně vrhnul do útočné fáze a brankář Křídel musel vytáhnout dobré zákroky. Přesto se podařilo Realu vyrovnat 1:1. Výsledková houpačka pokračovala, Křídla šla opět do vedení  a Real opět srovnal 2:2.

Ve druhém poločase si Křídla vytvořila převahu, kterou korunovala dvěmi brankami. Mohla dohrávat zápas v relativním klidu, kdyby Real v závěru nesnížil na 4:3. I přes závěrečný tlak Realu udržela Křídla zaslouženou výhru. Ke kvalitě tohoto utkání velmi přispěl profesionáním způsobem pískající rozhodčí.

19.9.2010 19:30 - 3. kolo

Žlutá křídla - Devils of Resslovka 1:2 (1:0)

Branka: Večl

Sestava: Fajfr - Kafka, Kumpán, Rousek - Chalupka, Kozák, Večl

Na neoblíbeném fyzicky náročném hřišti se sešla Křídla v oslabené sestavě, kdy byl povolán i Kozák, aby doplnil sestavu. Na druhé straně hráli hráči Devils bez střídání, ale fotbalovou kvalitou přehrávali Křídla. Křídlům se nedařilo držet míč, bylo vidět, že Resslovka je na hřiště zvyklá. Devils se dostávali do 100% brankových šancí, které nedokázali proměnit, buď trefovali tyče, nebo šli jejich dorážky mimo branku. Před koncem utkání špatně šlápl útočník Resslovky a do poločasu odstoupil. Křídla hrála přesilovku opatrně, nicméně Resslovka bla s to útočit i o čtyřech hráčích v poli a ohrožovat branku Křídel. Těsně před koncem poločasu proměnil Večl šanci a dostal Křídla do vedení - 1:0.

Ve druhém poločase nastoupil za Resslovku její zraněný hráč a zůstával v útoku, kde sklepával míče pro své spoluhráče. Křídla se snažila zvýšit vedení, ale její snahy byly marné. Ve velké šanci se objevil Kumpán, kterému sklepl na půli míč Kozák. Kumpán běžel sám na brankáře, ale zbytečně se jej snažil prostřelit z dálky. Po této nevydařené šanci udeřila Resslovka. Střílený roh se odrazil od nohz brankáře Křídel do branky - 1:1. Posledních deset minut Resslovka přidala na obrátkách a pár minut před koncem strhla vedení na svoji stranu, kdy Kozák odstoupil od zraněného hráče Resslovky, který ze 2 metrů dorazil míč do odkryté branky.

26.9.2010 19:00 - 4. kolo

Žlutá křídla - Scarface 1:2 (1:0)

Branka: Kafka

Sestava: Fajfr - Kumpán, Kafka, Rousek - Štefan, Mitáš, Večl, Glazar

Poprvé se utkala Křídla s týmem Scarface, který se jevil velmi fotbalovým dojmem a na rozdíl od Křídel dokázal po většinu zápasu běhat, čímž jednoznačné převyšoval Křídla. Přesto v prvním poločase držela Křídla se Scarface krok a hráči Scarface ztroskotali na obraně nebo brankáři Křídel. Do šancí se dostávala Křídla zřídka, Scarface výborně zachytal brankář, přesto se Kafkovi podařilo jednou brankáře Scarface prostřelit 1:0.

Ve druhém poločase Křídlům (a Mitášovi doslova) docházel dech. Scarface byli v útoku nebezpečnější a pro Křídla bylo těžké udržet na svých kopačkách míč a "spoludiktovat" tempo zápasu. Když už se Křídla dostala do šance, zachránil Scarface reflexivním zákrokem brankář. Křídla dostala vyrovnávací branku opět po rohu, kdy se odražený míč dostal volnému útočníkovi Scarface, který prostřelil nekonsolidovanou obranu Křídel 1:1. Rozhodující branku zápasu vstřelil hráč Scarface po chybě obrany Křídel, kdy se Kafka dostal pod tlak a míč mu byl v na hranici pokutového území vypíchnut a dorážka skončila v brance Křídel 1:2. Do konce zápasu si Křídla nevytvořila brankovou šanci a tak zasloužené po druhé v řadě prohrála.

1.10.2010 19:15 - 5.kolo

Žlutuá křídla - Efficienza 3:2 (1:1)

Branky: Rousek, Chalupka, Štefan

Sestava: Fajfr - Kafka, Kumpán, Rousek - Večl, Štefan, Chalupka

Velmi vyrovaný zápas odehrála Křídla s velkým nasazením, zodpovědností a kvalitní defenzivní činností. Oproti předchozímu zápasu s Efficienzou zvolila Křídla v úvodu odlišnou taktiku. Křídla byla více v obraně zatažená a vyrážela do nebezpečných brejků. V překvapivých šancích se objevoval Rousek, ale tyčka a brankář Efficienzy mu nedovolili radovat se z vstřelené branky. Ale po chvíli se Rousek radoval ze vstřelené branky. Na druhé straně Efficienza taktéž, když proměnila rychlé přečíslení. Poločas končil stejnou hrou jako byl úvod zápasu, Křídla využívala jakékoli možnosti k brejku a zodpovědně bránila vpády Efficienzy.

Druhý poločas začala Křídla tradičně, a to pod tlakem soupeře, který byl aktivní po pokutové území, ale v koncovce příliš oproti minulému zápasu nehrozil. Křídla hrála takticky na čas a v polovině poločasu využil Chalupka ohňostrojovou salvu a poslal Křídla do vedení 2:1. Efficienza byla lehce opařená, ale postupnými šancemi se dostávala do zakončení, až se jí podařilo vyrovnat 2:2. Poté se dostali hráči Efficinenzy do velké šance, ale včasným vyběhnutím brankář Křídel střelu zblokoval a zápas se chílil k remízovému konci. V posledních minutách však šel Štefan ve dvojici do brejku a rozhodl se zakončovat sám, prostřelil brankáře a poslal Křídla do vedení 3:2. Efficienza se snažila v poslední minutě srovnat, ale Křídla uhájila svoje pozice a zaslouženě zvítězila.

15.10.2010 19:00 - 6.kolo

Žlutá křídla - Hell´s Boys 1:3 (0:3)

Sestava: Fajfr - Kafka, Kumpán, Rousek - Štefan, Glazar, Večl, Soukup

Úvod zápasu byl vyrovnaný, ale Křídla se nemohla prosadit v koncovce a ve druhé půli selhala a umožnila Hells Boys dostat se do tříbrankového vedení.

Po změně stran se obraz hry obrátil Hells Boys začali aplikovat "Prešovský beton", s čímž měla Křídla velké problémy. Hells Boys bránili od půle a zhušťovali prostor před svoji brnakou. Čestný úspěch za Křídla zaznamenal Kafka, ale poslední čtvrtina utkání, která se vedla v jednoznačném tlaku Křídel (i jejich brankář působil na půli Hells Boys). Avšak Křídla žádnou z dalších šancí neproměnila a zaslouženě prohrála.

22.10.2010 19:00 - 7.kolo

Žlutá křídla - SK Libeň 2:6 (0:2)

Branky: Kafka, Večl

Sestava: Fajfr - Kumpán, Kafka, Rousek - Soukup, Večl, Chalupka

Žlutá křídla začala zápas s relativně slabým soupeřem špatně, Kumpán nebyl po včerejší prohýřené noci vnitřně v pořádku, Soukup se stále vymlouval na píchání v patičce. Čili zdecimovaná sestava Křídel neměla proti početné lavičce Libně šanci. Přesto první třetinu utkání držela Křídla s Libní krok, ale po individuálních chybách prohrávala do poločasu o dvě branky.

Ve druhém poločase začala branková houpačka, kdy Libeň šla do vedení 0:3, aby v zápětí po brankách Kafky a Večla snížila Křídla na 2:3, ale v další minutě nedůsledností v obraně Libeň odskočila na 2:4 a poslední dvě branky ukázali, že si v posledních minutách zápasu hrála Libeň s Křídly jako kočka s myším - tečku za zápasem udělala Křídla, když si vstřelila vlastní branku...

5.11.2010 19:00 - 8.kolo

Žlutá křídla - Torpédo Hulín 6:2 (4:0)

Branky: Rousek, Mitáš 2, Večl, Kafka, Chalupka

Sestava: Fajfr - Kafka, Kumpán, Rousek - Večl, Mitáš, Štefan, Soukup, Chalupka

Po dlouhé době se sešla Křídla se silnou lavičkou a byla s to přehrát soupeře, který hrál bez střídání. Křídla začala s chutí a první branku vstřelil Rousek po dorážce chytře rozehraného trestného kopu. Poté Mitáš vhodil prudký aut, který si brankář Torpéda srazil do branky. Střela a branka Večla potvrdila dobrý vstup Křídel do zápasu. Těsně před koncem poločasu Mitáč zvýšil na 4:0.

Brankostroj Křídel pokračoval a Kafka dovršil "bůra". Jedinou chybou na kráse bylo vypuštění nasazení v obraně, čehož Torpédo využilo snížením na 1:5. Střelecky se prosadil a korunoval i svůj dobrý výkon Chalupka, ale další černou kaňku dopustila Křídla v obraně, kdy nechala s hranice vápna vystřelit útočník Hulína, jehož střelu brankář vyrazil, ale volný hráč Hulína ji dorazil do odkryté branky Křídel na konečných 6:2.

12.11.2010 19:00 - 9.kolo

Žlutá křídla - Pivní balet 0:2 (0:1)

Branky: -

Sestava: Fajfr - Kafka, Kumpán, Rousek - Chalupka, Štefan, Večl

V prvním poločase poměrně vyrovnané utkání, ale Křídla vyhořela v koncovce. Těsně před koncem poločasu se prosadil Pivní balet a proměnil gólovou střelu.

Druhý poločas začal pro Křídla špatně. Těsně po zahájení kopal Balet trestný kop a chyba hráče ve zdi, který se pohnul, pomohla Baletu zvýšit na 0:2 a tím předurčil zbytek zápasu. Pivní balet se zformoval do prešovského betonu a Křídla byla impotentní v koncovce. Ke konci zápasu na polovině Pivního baletu operovali všichni hráči Křídel včetně brankáře, ale skóre se nezměnilo a Balet ubránil své vítězství.

19.11.2010 19:00 - 10.kolo

Žlutá křídla - Ústavan 2:2 (1:0)

Branky: vlastní 2

Sestava: Fajfr - Kumpán, Kafka, Rousek - Večl, Mitáš, Soukup, Štefan

Křídla začala zápas zodpovědně a hrála s Ústavanem vyrovnanou partii. Před koncem poločasu si útočný centr srazil hráč Ústavanu do své branky a Křídla šla do vedení.

Těsně po změně stran soupeř vyrovnal, ale v zápětí si srazil opět míč do své branky 2:1. Křídla vedení úspěšně bránila i přes vydatnou masáž ze strany rozhodčího, který dal nejprve brankářovi Křídel žlutou kartu za údajnou ruku mimo pokutové území (trastný kop Křídla oproti předchozímu zápasu zvládla), poté zaúřadoval Mitášův "blikanec" a byla z toho další karta. Bohužel Křídla vedení neudržela a Ústavan pět minut před koncem snížil na konečných 2:2. V závěrečné minutě měl Štefan rozhodnutí na své kopačce, ale štěstí stálo na straně Ústavanu.

03.12.2010 19:00 - 11.kolo

Žlutá křídla - Pragoflora 6:0 (kontumace)

Branky:

Sestava: Fajfr/Kumpán - Kafka, Rousek - Večl, Mitáš, Štefan, Chalupka, Soukup

Poslední zápas na sněhem zapadlé Pražačce a soupeř se nedostavil... => kontumace.