PA 01.05. 8:45 Pražačka 1 Polární záře 3:9, 3:0
PA 15.05. 20:15 Pražačka 3 Real Prd 5:0, 2:0
PA 22.05. 20:15 Pražačka 2 Ústavan 01 KK 2:0, 1:4, 2:1
PA 29.05. 20:15 Pražačka 2 SAS fans n, 5:4
PA 05.06. 20:15 Pražačka 2 Výtržník HFC n, 0:3
PA 12.06. 20:15 Pražačka 3 Sopouch 4:2, 5:1, 0:0, 8:2, 2:2, 5:4, k:6
PA 19.06. 18:15 Běchovice Šejk Peterka n, 2:1

1. kolo - První zápasy Křídla nevyhrávají

Žlutá křídla - Káca 2:4 (1:1)

Branky: Štefan, Tomšů

Sestava: Fajfr - Kafka, Kumpán - Chalupka, Štefan, Tomšů, Glazar

První zápas tradičně Křídlům nevyšel. Hrálo se na pískovém hřišti, pod nímž ležel prastarý umělý trávník a takové podmínky příliš Křídlům nevyhovují. Přesto úvod zápasu vypadal nadějně. Káca se projevovala jako kompaktní, vyzrálý tým (věkově značně nad průměrem Křídel) s kvalitním brankářem. Křídlům stále chybí kvalita v útoku a schopnost jednoduše a efektivně zakončit. Přesto šla Křídla brzy do vedení, když Štefan proměnil přihrávku od Chalupky - 1:0. Zbývající útočné snažení končilo na neschopnosti (i) trefit branku. (ii) netrefit brankáře. Několik průniků skončilo bez výsledku a před koncem poločasu zahrozila Káca. Středem obrany se prokličkoval její útočník, položil si brankáře a do prázdné branky srovnal stav utkání - 1:1.

Po změně stran byl obraz hry stejný. Křídla se dostala do šance, ale mizerná koncovka, nebo dobrý zákrok brankáře Káci držel Kácu při životě. V poslední čtvrtině utkán zažila Křídla černou chvilku. Nejprve po rohu prostřelil útočník Káci z voleje přes bránícího hráče brankáře Křídel - 1:2. Poté chytrými narážečkami vyšachovali celou obranu - 1:3. A hrůzná desetimunutovka byla dokonána jesličkami brankáři Křídel po střele z úhlu 1:4. Na trapném výsledku nic nezměnilo ani snížení Tomšůa v poslední minutě utkání, a tak Křídla ztratila body s hratelným soupeřem.

2. kolo - Pohyb, kvalita, branky...a je tu 2. prohra

Žlutá křídla - Sedm zbabělých 0:3 (0:2)

Sestava: Fajfr - Kafka, Kumpán, Rousek - Soukup, Štefan, Mitáš

Úvod zápasu byl vyrovnaný, přesto Zbabělí prokazovali větší fotbalovost a prvky i z moderního fotbalu (pohyb bez míče, přihrávky do pohybu...). Zato Křídla hrála svoji klasiku - minimum pohybu bez míče a do toho se nakupily individuální chyby, které vedly k brankám Zbabělých. Nejprve po zaváhání (podběhnutí centru/nedoskočení hlavičky) Kumpána se dostali Zbabělí ke střele, která skončila a na tyči a dorážkou do odkryté branky se dostali Zbabělí po hlavičce do vedení - 0:1. Druhá branka na sebe nedala dlouho čekat. Zbabělí rozehráli roh a z voleje vymetli nechytatelnou ranou levý horní roh branky - 0:2.

Přestávku vyplnilo de/motivační řečnění Mitáše, které možná vyhecovalo Křídla ke kvalitnímu výkonu. Po změně stran začala Křídla doslova jezdit na hřišti a nasazením se vyrovnala Zbabělím. Přesto jim chyběla přesnost a kombinační dovednosti, které měli Zbabělí. Vyrovnanější hra však ke snížení nevedla. Po pěkné kombinační akci na jeden dotek natáhl útočník Zbabělých noho do střely a usměrnil ji do branky Křídel - 0:3. Konec zápasu neunesl psychicky Mitáš a 10 minut před koncem se začal balit a odešel ze zápasu...

3. kolo - Poločasový odraz ode dna…a první bod

Žlutá křídla - Mord 3:3 (0:2)

Branky: Kafka 2, Mitáš

Sestava: Fajfr - Rousek, Kafka, Kumpán - Glazar, Štefan, Tomšů, Chalupka, Mitáš, Soukup

Za deštivého počasí se poprvé sešla Křídla v plné sestavě. První poločas Křídlům nevyšel – koncovka je pro Křídla neznámou. Po drobných individuálních chybách v obraně Křídla prohrávala 0:2.

Po změně stran se Křídla tlačila dopředu, ale opět Mord udeřil smrtící ránu a 20 minut před koncem prohrávala 0:3. Zvrat nastal po přesunutí Kafky do útočné linie a první vydařené trefě 1:3. O dvě minuty se střelecky prosadil Mitáš a snížil na nadějných 2:3. Drtivý tlak Křídel pokračoval a od poslední desetiminutovky se Mord snažil ubránit výsledek, což se mu nevyplatilo, neboť Kafka šest minut před koncem vyrovnal na 3:3. I přes pokračující tlak Křídel, soupeř remízu udržel.

4. kolo - Kafka – nový Aršavin z Pražačky

Žlutá křídla – Libeň 4:2 (2:0)

Branky: Kafka 4

Sestava: Fajfr – Rousek, Kumpán, Kafka – Soukup, Štefan, Tomšů

Křídla na sestupové desáté pozici vyzvala taktéž sestupem ohroženou Libeň, která doposud nezískala ani bod. Obranná trojice Křídel se před zápasem posilnila jontovými nápoji a od první minuty se vrhla do aktivní hry. Pouze s jedním hráčem na střídačce hrála Křídla aktivně a nedarovala Libni v přímém sestupovém souboji příliš prostou k rozehrávce. Po Kafkově nechytatelné střele šla Křídla do vedení 1:0. V několika ojedinělých akcích Libně podržel svůj tým brankář Fajfr, nejprve vytáhl střelu z horního rohu branky, poté dvakrát vyrazil špičkou nohy nepříjemnou střelu Libně. Na druhé straně Kafka zvýšil na 2:0. a Křídla mohla dohrát poločas v relativním klidu.

Po změně stran Kafka dovršil čistý hattrick 3:0. Křídla mohla hrát v zadu na nulu, ale po Kafkově chybné rozehrávce se k míči dostali hráči Libně a z rychlého protiútoku snížili na 3:1. Po nevýrazné desetiminutovce opět udeřil Kafka a pojistil si první místo v tabulce střelců svým 4. gólem v zápase. Ke konci zápasu opět po chybě obrany Libeň nezaslouženě snížila na 4:2 a tak zápas skončil pouze dvojbrankovým rozdílem, i když předvedená hra Křídel byla o úroveň výš.

5. kolo - Prvomájová nula…

Žlutá křídla - Polární záře 3:0 (1:0)

Branky: Rousek 2, Štefan
Sestava: Fajfr - Kafka, Kumpán, Rousek - Štefan, Tomšů, Chalupka

Odplata za porážku 3:9 z minulé sezóny se Křídlům vydařila. Oproti minulému zápasu nastoupila s plným počtem hráčů v poli, dokonce i střídačka měla být početnější, kdyby Soukup nezaspal. I přes časný termín zápasu celá defenziva přivedla na tu podívanou své drahé polovičky a byla z toho první nula… Úvod zápasu byl vyrovnaný, přesto si Křídla vytvářela převahu, ale jak se tlačila dopředu nechávala otevřená vrátka ve hře dozadu, čehož málem Polární záře využila, avšak Kafkův pohotový (likvidační) skluz zastavil protihráče na hranici vápna. Z trestného kopu záře Křídla neohrozila. První a rozhodující branku vstřelil v prvním poločase Rousek 1:0. Poté rozhodčí přehlédl ruku brankáře Polární záře mimo pokutové území, ale nebyla z toho ani karta ani přímý kop… Ke konci zápasu se pankáčský útočník Záře dostal do nebezpečné šance, ale brankář Křídel uhájil čisté konto.

Po změně stran Křídla kontrolovala hru a druhou brankou Rouska a po střele Štefana rozhodla zápas jednoznačně ve svůj prospěch. Pokud se Polární záře dostala do útoku, byla nebezpečná. Jenu šanci hasil Fajfr skoro po „Kafkovsku“ a bzl y toho přímý kop z hranice vápna, který však chytil. Další nebezpečné šance zůstaly nevyužity a tak se Křídla mohla radovat z první výhry bez obdržené branky.

6. kolo - Enfant Terrible…Marek Mitáš!

Žlutá křídla – Real Prd 2:0 (0:0)

Branky: Mitáš 2

Sestava: Fajfr - Kafka, Kumpán, Rousek – Soukup, Štefan, Tomšů, Mitáš (žk)

Nachlazený Soukup dnes nezaspal, a tak křídla mohla vstoupit do vyrovnaného, vyhecovaného zápasu v silné sestavě. Od první minuty si soupeři nic nedarovali a hrálo se ve velikém nasazení. Nicméně když se jeden z týmů dostal do útoku zazářili brankáři a tak první poločas skončil bez branek.

Po změně stran pokračoval fotbal ve vysokém nasazení a Křídlům se nedařilo stále překonat brankáře, až po průniku Mitáše padla první branka 1:0. Křídla stále hrála zodpovědně a tak soupeř byl bez šance, zejména když měla Křídla v brance dle rozhodčího nejlepšího hráče zápasu. Po faulu na útočníka Křídel rozehrával Mitáš přímý kop. Nejprve upozorňoval na špatně postavenou zeď, ale byl slovně napaden rozhodčím, že si stále fňuká, což ho správně navnadilo a vymetl horní roh branky Prdu. Ovšem jeho snaha podělit se o radost se zaujatým rozhodčím dopadla, že byl odměněn žlutou kartou, což ho ranilo, a šel se raději již převléci. Do konce zápasu udržela Křídla čisté konto a prodloužila sérii bez obdržené branky na 2 zápasy.

7. kolo - Kvalitní obrana, gólový Kafka…a výhra je tu!

Žlutá křídla – Ústavan 2:1 (1:1)

Branky: Kafka 2

Sestava: Fajfr - Kafka, Rousek – Soukup, Štefan, Glazar, Chalupka

Do zápasu s Ústavanem nenastoupili pomalí hráči Křídel (Kumpán, Tomšů), a tak zlatá tretra patřila v útoku Glazarovi. Ústavan se projevoval značným pohybem a pohotovými střelami, se kterými měla Křídla problém, ale rozjetý brankář Křídel vše víceméně úspěšně vyrážel. První branku utkání vstřelila Křídla, ale hráči Ústavanu přemluvili rozhodčího, že zákroku předcházela údajná ruka, a tak si musela Křídla první branku počkat do 20. minuty, kdy se povedl Kafkovi průnik a prostřelil brankáře Ústavanu 1:0. Už běžela poslední minuta, když Ústavan kopal roh a obelstěný Glazar neuhlídal nabíhajícího soupeře, který po 160 minutách prostřelil brankáře Křídel 1:1.

8. kolo - Drama až do konce

Žlutá křídla - SAS Fans 5:4 (2:3)

Branky: Mitáš 2, Chalupka 2, Kafka

Sestava: Fajfr - Kafka, Rousek, Kumpán - Mitáš, Chalupka, Soukup, Tomšů, Glazar

Drama od první minuty. Vyrovnané utkání, kdy nejprve po vzájemném oťukávání udeřili hráči SAS a v 18. minutě šli do vedení 0:1. Odpověď křídel na sebe nedala dlouho čekat a po minutě Mitáš vyrovnal 1:1. Závěr poločasu byl jak na houpačce, nejprve SAS šli do vedení 1:2 a těsně před koncem poločasu prožil hvězdný okamžik Chalupka a dvěmi brankami v krátkém sledu zajistil poločasové vedení 3:2.

Ve druhém poločase bzl opět zajímavý až závěr zápasu. Nejdříve Mitáš zvýšil na slibných 4:2, ale v poslední desetiminutovce SAS vyrovnali. Poslední slovo měl však Kafka a v poslední minutě zápasu rozhodl o vítězství Křídel 5:4.

9. kolo - Dvojnásobná ztráta (kotník a body)

Žlutá křídla - Výtržník 0:3 (0:0)

Branky: -

Sestava: Fajfr - Kafka, Rousek, Kumpán - Mitáš, Chalupka, Soukup, Glazar

V dévatém kole začala mizérie Křídel. V prvním poločase rychlé, vyrovnané utkání, kdy dominovali obrany/brankáři na obou stranách.

Ve druhém poločase již začal technicky dominovat Výtržník a v tomto utkání platilo, kdo dá první branku, vyhrál. Do půle druhého poločasu si Výtržník vypracoval tří brankový náskok, který v klidu udržel. Za zmínku stojí obranný-útočný zákrok Kumpána, kterým odrovnal kotník Soukupa a tak Křídla přišla o body i o Soukupa do konce sezóny.

9. kolo - Sopouch děkuje za záchranu

Žlutá křídla - Sopouch k:6

Branky: -

Sestava: Fajfr - Kafka, Glazar, Kumpán - Tomšů

No comment - díky nízké účasti nedohrála Křídla zápas...

11. kolo - Ještě na to máme...

Žlutá křídla - Šejk Peterka 2:1 (1:1)

Branky: Mitáš, Kafka, (Kompán vlastní)

Sestava: Fajfr - Kafka, Kumpán - Mitáš, Chalupka, Kozák

V posledním zápase Křídlům o nic nešlo a tak se opět skoro nesešla. Na poslední chvíli byl osloven hráč historicky prvního zápasu (veterán) Kozák, aby si Křídla nevyřízla ostudu jako v posledním zápase. Šejk potřeboval v tomto zápase bodovat, aby se udržel, ale proti čestně hrajícím Křídlům, která zápas na hřišti nevypustila, se těžko prosazoval. Křídla vycházela ze zabezpečené obrany a podnikala nebepečné výpady. První branku utkání dal Mitáš, druhou Kumpán, ale do vlastní sítě a tak poločas skončil 1:1.

Po změně stran se chystal brankář Křídel do pole, ale průběh zápasu mu to nedovolil, protože Šejk si vytvářel brankové příležitosti, které bylo třeba zastavovat. Nutno podotknout, že obětavě pracovala celá obrana Křídel (že by kvalitní výkon byl způsoben přítomností fanynek?). Závěrečnou brankou v 55. minutě posunul Kafka Křdla na 4. příčku tabulky a Šejk do 6. ligy...