1.kolo

Žlutá křídla - 1.FC Zahradní Město 5:1 (1:0)

Sestava: Soukup - Hlaváček, Rousek,  Petránek - Jaroš, Pečánka, Šmíd, Vácha, Vágner, Dub

Branky: 4. Šmíd, 38. 56. Pečánka, 47. Rousek, 51. Hlaváček

Po delší době se Křídla objevila v sedmé lize a bylo třeba tým posílit - nastoupila nová posila Pepa Dub, který se v zápase prezentoval dobrým výkonem a asistencemi přispěl k výhře Křídel, která se nerodila lehce. Zahradní město bylo lepším týmem (mladším, běhavějším), ale Křídla byla kompaktnější v obraně. Takticky Křídlům vyšel vstup do utkání, kdy Šmíd poslal Křídla do vedení. Zahradní město uzamklo Křídla v obraně, ale ta to přežila a hrozila z brejků, které bohužel neproměňovala.

Ve druhém poločase se zvýšila efektivita Křídel v zakončení, Dub 2x přesně přihrál a útočníci sami před brankou / brankářem začali proměňovat. Náskok rostl na 5:0. V závěru Křídla neudržela nulu, a soupeř čestným úspěchem snížil, ale na dobrém pocitu z kompaktního výkonu se nic nezměnilo. Křídla zaslouženě zvítězila a ukázala, že nebudou hrát druhé housle v sedmé lize.

2.kolo

Žlutá křídla -  Lipodur FC A 9:0

Sestava: Rousek - Hlaváček, Soukup, Kozák, Dub - Vágner, Pečánka, Jaroš, Šmíd

Branky: Kozák 3, Vágner, Dub, Pečánka, Šmíd 3

Žlutá křídla si udělala z Lipoduru dobrý den devíti góly, ale všech devět zásahů zaznamenala už v první půli. Netradiční. Druhý poločas to byla zřejmě už jen údržba. Po skvělém výkonu Žlutá křídla vedou skupinu. Lipodur se nesešel, ale statečně hrál se čtyřmi hráči v poli. Křídla si zastřílela a zvítězila jednoznačně 9:0. Udržená nula proti čtyřem byla povinností. I ve druhém zápase nastoupil novic Dub a k asistencím z předchozího zápasu přidal i branku. Zápas okořenili dva hattricky Kozáka a Šmída.

3.kolo

Žlutá křídla - Bruchos 5:1 (3:0)

Sestava: Soukup - Jaroš, Hlaváček, Vágner, Petránek - Fajfr, Pečánka, Šmíd, Vácha, Dub

Branky: Šmíd, Vágner, Vácha, Fajfr, Petránek

Ve třetím zápase nastoupila Křídla se silnou lavičkou. Po návratu ze zámoří se do sestavy zapojil Fajfr, ale netradičně do útoku, když místo v brance přenechal Soukupovi. Křídla od počátku hrála precizně z obrany a vyrážela do rychlých brejků. Výborná definziva Křídel nedala soupeři čuchnout, přestože se Bruchos snažil hrát útočně a zapojoval do hry i svého brankáře. Do poločasu vedla Křídla 3:0.

Po změně stran se hra vyrovnala, Bruchos v 55. minutě snížil na 3:1, ale v závěru se gólově prosadil Fajfr, který usměrnil přihrávku do sítě a v poslední minutě se na dvakrát prosadil Petránek, který odražený míč dorval do branky. Křídla zaslouženě vyhrála, když byla lepší v obraně i efektivnější v zakončení.

4.kolo

Žlutá křídla - My 7:1 (4:0)

Branky: 3' Šmíd, 5' + 46' Petránek, 13' Soukup, 24' Vácha, 52' vlastní gól, 55' J. Jaroš

Sestava: Musil - Rousek, Petránek, Jaroš - Vácha, Šmíd, Soukup, Fajfr, Dub, Pečánka

Opět se sešla Křídla se silnou lavičkou a měla možnost točit rychle sestavu a hrát v nasazení. V brance si odbyl premiéru nová posila Václav Musil a ukázal se jako velká jistota. Opět Křídla prokázala pevnou obranu, rychlý přechod do útoku a vysokou efektivitu v zakončení i napadání v útoku. Do poločasu vedla Křídla 4:0 a v klidu si ve druhém poločase kráčela za vítězstvím. Nejprve však čestný úspěch My zařídil jejich útočník, když potrestal až bohorovný přístup k obranné činnosti. Na obdržený gól však Odpověděla Křídla v dalších minutách a postupně do konce utkání přidala další tři branky. Přestože tabulku střelců vede Šmíd, daří se rovnoměrně střílet branky i ostatním hráčům Křídel.

5.kolo

Žlutá křídla - DDR 12:0 (4:0)

Branky: Jaroš J. 3, Fajfr 2, Pečánka 2, Šmíd 2, Jaroš M., Musil, Vácha

Sestava: Musil - Jaroš J., Hlaváček, Petránek, Rousek - Dub, Pečánka, Vácha, Šmíd, Fajfr, Jaroš M.

Žlutá křídla byla s to postavit do utkání proti DDR dvě pětky a bylo jasné, že DDR s jedním střídajícím hráčem brzo dojde dech. V úvodu párkrát minul Šmíd, ale z obrany vyjel po kafkovsku Jaroš a dostal se až do zakončení a dal na 1:0. V dalším střídání se projevila souhra Fajfra s Pečánkou, který mu přihrál do vápna, že nebylo těžké nedat. Pak se do střeleckí llistiny zapsal Pečánka 3:0 a zanedlouhlo se trefil trápící se ostrostřelec Křídel Šmíd na poločasových 4:0, nicméně kdyby Šmíd, Fajfr, Jaroš a Dub proměnili další tutovky, mohlo to být vyšším rozdílem.

Ve druhém poločase se hra zrychlila, začalo pršet a Křídla pokračovala v precizním výkonu v obraně (i když místy se ukazovali nájezdy DDR 3 na 1, ale v zakončení jim chybělo více štěstí). V krátkém rozmezí první desetiminutovky druhého poločasu Křídla přidala další 4 branky -trefil se Martin Jaroš (mladší z bratrské dvojice), Pečánka, Vácha, Fajfr, následně i Šmíd dal svoji druhou branku. Po rohu si naběhl na střed Musil a korunoval svůj výkon nejenom udrženou nulou, ale i první brankou za Křídla. Tečku za utkáním udělala Jan Jaroš svým dovršeným hattrickem. Po pěti zápasech neztratila Křídla ještě ani bod při skóre 38:3.

6.kolo

Žlutá křídla - Heliport SK 2:2 (0:0)

Branky: Pečánka , Jaroš M.

Sestava: Musil - Jaroš J., Petránek - Dub, Pečánka, Šmíd, Fajfr, Jaroš M., Chalupka

Až v šestém zápase sezóny Křídla poprvé ztratila body. Do zápasu nastoupil pravděpodobně ke své derniéře Chalupka, který po řadě sezón se vrací na SLovensko do své domoviny. Zápas to byl vyrovnaný, Heliport praktikoval kvalitní prešovský beton s jedním liberem, který se nezapooval do útoku a Křídla soustavně dobívala obranu Heliportu. Chabé zakončení na obou stranách vedlo k poločasovému remízovému stavu 0:0.

Šok nastal po změně stran, když Heliport dvakrát udeřil. Křídla poprvé v sezóně prohrávala a Heliport se více zatáhnul do obrany. Teprve deset minut před koncem ukázala Křídla morál a brankami Pečánky a Martina Jaroše srovnala na 2:2. I přes závěrečný tlak Heliport remízu uhájil a poprvé obral Křídla o jeden bod.

7. kolo

Žlutá křídla - Rasta Velbloudi 7:2 (3:1)

Branky: Šmíd 4 , Jaroš M. 2, Petránek

Sestava: Fajfr - Jaroš J., Petránek, Vágner, Hlaváček - Dub, Šmíd , Jaroš M.

Při absenci Musila se do branky vrátil Fajfr. Křídlům vyšel úvod utkání, kdy Šmíd a Martin Jaroš posunuli Křídla do vedení 2:0. Rasta Velbloudi snížila po vydařené kombinaci, ale před poločasem dodal Křídlům klid druhou brankou Šmíd 3:1.

Po změně stran opět v rychlém sledu vyšel vstup Křídlům, kdy v opačném gardu nejprve Martin Jaroš a poté Šmíd navýšili na 5:1. Následovalo snížení na 5:2, ale Křídla si výsledek pohlídala a Petránkem a střelcem zápasu Šmídem (4 branky) zaslouženě dovedla k jednoznačnému vítězství 7:2.

8.kolo

Žlutá křídla - Hells Bells 5:2 (1:0)

Branky: Rousek, Dub, Pečánka, Jaroš M. 2,

Sestava: Musil - Hlaváček, Vágner, Rousek - Dub, Šmíd, Jaroš M., Fajfr, Pečánka

Vyrovnaný první poločas rozhodl brankou Rousek. Po změně stran Hells Bells srovnaly, ve čtyřicáté minutě šla Křídla do vedení (Dub 2:1), aby po rozehrávce opět soupeř srovnal, nicméně o 10 minut Křídla vstřelila v rozmezí 2 minut tři branky Pečánka a 2x Martin Jaroš a o vítězství bylo rozhodnuto.

9.kolo

Žlutá křídla - Horsis Heads 7:2 (3:0)

Branky: Šmíd 3, Jaroš M., Vácha, Jaroš J., Musil

Sestava: Musil - Jaroš J., Petránek, Rousek - Dub, Šmíd, Jaroš M., Fajfr, Pečánka, Vácha

Úvod a závěr poločasu Křídlům vyšel, kdy se trefil 2x Šmíd a jednou Martin Jaroš. Po změně stran to byla trochu přestřelka soupeř snížil na 3:1, Vácha zvýšil na 4:1, vzápětí opět soupeř korigoval na 4:2, ale brankami Jana Jaroše a Šmída Křídla odkočila a v závěru se po rohu trefil i gólman Musil 7:2. a bod chybí Křídlům k jistotě postupu.

10.kolo

Žlutá křídla - Šnek FC A 3:3 (1:1)

Branky:  Jaroš M., Jaroš J., Šmíd

Sestava: Fajfr - Jaroš J., Hlaváček, Rousek - Dub, Šmíd, Jaroš M., Pečánka, Vácha

Utkání plné zvratů, Šnek šel do vedení 0:1, Martin Jaroš snížil na poločasových 1:1. Po změně stran Jan Jaroš poslal Křídla do vedení, ale Šnek dvěmi brankami otočil a Křídla byla kousek od první porážky v sezóně. Mařila, několikrát trefila brankovou konstrukci, ale zasloužené vyrovnání padlo až minutu před koncem od ostrostřelce Šmída 3:3, čímž potvrdil první příčku v sezóně.

11.kolo

Žlutá křídla - Legendy FC 3:4 (1:1)

Branky:  Jaroš J., Dub, Musil

Sestava: Musil - Jaroš J., Petránek, Rousek - Dub, Šmíd, Jaroš M., Pečánka, Vácha, Fajfr

Poslední utkání hrála Křídla z nutnosti, šlo jim jen o neporazitelnost, popř. překonat nejvyšší bodový výsledek v jedné sezóně. Obojí se nepodařilo překonat. Křídla poprvé padla. Nejprve v úvodu byl spor o barvu dresů a Křídla byla nucena nastoupit v konkurenčních růžových dresech. První poločas byl jako na houpačce, Křídla šla dvakrát do vedení (Jan Jaroš, Dub), soupeř vždy vyrovnal.

Po změně stran Křídla v úvodu netakticky zahrála špatně v obraně. Legendy šly do vedení, a po stříleném rohu si Musil srazil míč do branky 2:4. Po zbytek zápasu Křídla dobývala legendy, ale jen částečný odpustek se podařil Musilovo, který po tlaku Křídel těsně před koncem snížil na konečných 3:4. Přesto se sezóna řadí mezi nejúspěšnější v poslední historii. Křídla k většině zápasů nastoupila se silnou lavičkou a mohla držet zápasy v tempu a od počátku do posledního zápasu se vezla na vítězné vlně. Nové posily se výborně uchytily, Dub odehrál všechny zápasy, Martin Jaroš přispěl ke kvalitní přechodové fázi do útoku a  Musil zvýšil kvalitu v brance, nicméně až zápasy v šesté lize tento tým více prověří.