1. kolo

Žlutá křídla - Blesk VK A 1:1 (0:0)

Branka: Rousek David

Sestava: Fajfr - Rousek T., Wary - Rousek D., Vácha, Vágner, (Mitáš M.)

Po návratu do 6.ligy měla Křídla možnost představit novou posilu a vytvořit dvě sourozenecké dvojice, nicméně nový hráč Patrik nedorazil a tak začíná naplňovat rodinou (nejistou) docházku. Jelikož Mitáš mohl hrát jen první poločas šetřila Křídla síly na boj bez střídání ve druhém poločase. Přesto hráči podali obětavý výkon, pečlivě bránili a snažili se o rychlé protiútoky. Jelikož Křídla byla v útoku méně efektivní a Blesk taktéž neskóroval, skončil poločas remízou 0:0.

Po změně stran pokračovalo svižné tempo, ale časem byla znát převaha 2 hráčů na střídačce Blesku.  Ve 40. minutě otevřel skóre útočník Blesku, který zakončoval rychlý protiútok kžížnou střelou. Naštěstí v krátkém čase David Rousek vyrovnal na 1:1. Ke konci se zvyšoval tlak Blesku, byla znát únava Křídel. Nicméně i přesto se Křídla dostala do zakončení, kde Vácha selhal. Druhý poločas přinesl několik zajímavých okamžiků, nastřelenou ruku v obraně Křídel, která se správně nepískala i zázračný zákrok v posledních vteřinách zápasu, kdy Fajfr na brankové čáře pokryl střelu po rohu, kdy se již hráči Blesku začínali radovat. Vzhledem k nemožnosti střídat ve druhém poločase je remíza pro Křídla zaslouženým výsledkem.

2. kolo

Žlutá křídla - Dynamo Prak 3:2 (3:0)

Branky: Vácha 2, Mitáš

Sestava: Fajfr - Rousek T., Wary, Kozák - Vácha, Vágner, Mitáš M.

Úvod zápasu lépe vycházel Křídlům. Kombinačně byla Křídla lepší a dostávala se do šancí, nicméně dlouho se neprosazovala. Ve 13.minutě házel Mitáš aut, který si v souboji obránce Dynama srazil do branky. Za chvíli zvýšil Vácha na 2:0. A jelikož obrana Křídel byla neprostupná a několik střel dobře pokryl Fajfr, mohla Křídla díky druhé brance Váchy jít do druhého poločasu se zaslouženým náskokem 3:0.

Ve druhé půli to již nebyla aktivní Křídla, spíše držela stav a soustředila se na obranu. Otěže hry více převzalo Dynamo, ale obranná fáze Křídel byla dobrá. V útoku se Křídla dostávala do šancí, ale zklamala je koncovka. Stejně tak se neprosadila z občasných standardních situací. Ve 44. minutě Dynamo snížilo, když padl druhý vlastní gól v zápase - Wary v souboji hlavičkoval do země a nasadil brankáři Křídel jesle. V poslední pětiminutovce Křídla už počítala minuty do konce, když se Dynamo po brejku dostalo na kontaktní branku 3:2. Sice posledních pět minut bylo pro Křídla dlouhých, ale již se skóre nezměnilo a tak mohla Křídla po delší době zaznamenat výhru v 6. lize.

3. kolo

Žlutá křídla - Los bimbananos 5:4 (4:1)

Branky: Mitáš P. 2, Kafka, Vácha, Mitáš M.

Sestava: Fajfr - Rousek T., Kafka, Vágner  - Vácha, Rousek D., Mitáš M., Chalupka, Mitáš P.

Velmi vyhecovaný zápas, ve kterém Křídla představila jednu z nejsilnějších sestav poslední doby. Do hry nastoupila jak bratři Rouskové, tak i prvně bratři Mitášové akdyž obranu poprvé v sezóně vystužil Kafka, měla Křídla i silnou a početnou střídačku. Úvod zápasu nevyšel příliš šťastně brankáři Křídel, jehož špatný odkop zachytil útočník Bimbanánů, který gólmana prostřelil. Křídla opět ukázala silný první poločas a po autovém vhazování si tečoval obránce Bimbanánů míč do sítě. Tlak a převaha Křídel narůstali, stejně tak skóre. Po tvrdé střele Chalupky se k první brance za Křídla dostal Patrik Mitáš. Do poločasu ještě zvýšil skóre Vácha s Markem Mitášem.
O poločase Bimbanáni přemýšleli, jako zvolit taktiku a rozhodli se k obratu fotbalovými i nefotbalovými prostředky. Nejprve zvolili kontrolu registraček, ale žádného černého hráče nenašli, nejvíce zkoumali Patrika Mitáše, který je asi svou fotbalovostí překvapil. Vynucená pouza zabrala a vyvedla k Křídla ze zápasového rytmu a postupně postupně Bimbanáni začali srovnávat skóre. Nejprve při špatně bráněném rohu, poté druhou chybou brankáře, který tečoval střelu do vlastní branky, a následná teč v obraně Davida Rouska vedla k vyrovnání stavu. Křídla však stále ohrožovala branku Bimbanánů a bylo jen otázkou času, kdy si vemou vedení na svou stranu a díky 2. brance Patrika Mitáše dohrávala Křídla zápas s vedením. Bimbanáni se následně snažili vyprovokovat Křídla k šarvátkám (fauly, oplácením, soustavným stěžováním u rozhodčího), ale i přes delší nastavení, Křídla udržela v nabité sestavě zasloužené vedení, neboť byla fotbalovější a i obdržené branky nejsou velkou zásluhou hráčů soupeře, jako spíše chyb některých hráčů Křídel.

4. kolo

Žlutá křídla - Pyjavice 3:0 (1:0)

Branky: Vácha, Rousek T., Vágner

Sestava: Fajfr - Rousek T., Kozák, Wary - Vágner, Vácha, Chalupka, Rousek D.

Po přesvědčivém výkonu v minulém zápase nastala ve hře Křídel proti Pyjavicím "kocovina". Prvních deset - patnáct minut si nebyla Křídla s to přihrát, podržet míč a přejít do protiútoku. Taktéž obranná fáze vykazovala fatální výpadky, na druhou stranu se (možná i díky tomu) rozchytal brankář Křídel. Teprve poslední desetiminutovku převáděla Křídla kombinační fotbal poté, co nejlepšé střelec této sezóny Vácha otevřel skóre 1:0. Konec poločasu již byl v režii Křídel. O přestávce mohla Křídla zhodnotit bídu prvního poločasu a se snahou o lepší a kvalitnější přístup se vrhla do 2. půle.

Pyjavice se snažily v útoku. ale buď brankář Křídel, nebo dobře postavené branky (břevno a tyč) zabránily snížení stavu. Křídla chválemi šikovně roztahovala hru, a po pěkné kombinaci Chalupka přihrál Rouskovi před odkrytou branku, a Rousek zvýšil na 2:0. Křídla se dostala potvrzující brankou do klidu, čehož využil Vágner a sólem ve stylu "přes celé hřiště" (=z vlastní půlky) pěknou individuální akcí zvýšil na 3:0. Jalikož obrana Křídel udržela neprůstřelnost, mohla se Křídla radovat z vydřeného vítězství, které výsledkem překonalo předváděnou hru.

5. kolo

Žlutá křídla - Čelzí 3:2 (1:1)

Branky: Vácha 3

Sestava: Fajfr - Rousek T., Wary - Vácha, Mítáš M., Chalupka, Rousek D.

Od první chvíle poznala Křídla, že soupeř je hratelný, nicméně rozjezd, resp. prosazování Křídel bylo v zápase pomalejší. Přestože Křídla byla fotbalovější a většinu poločasu útočila do vedení šla Čelzí, které se povedl brejk a prudkou střelou, kterou nejprve chytil brankář do obličeje a z následného odrazu do brány - 0:1. Do poločasu se podařilo Váchovi snížit.
Po změně stran dominance Křídel pokračovala a díky Váchovi se proměnila i ve změně skóre. Další velkou šanci měl Mitáš, který však svoji šanci neproměnil. Ve druhém poločase byla již obranná činnost Křídel lepší a Křídla si s vedením 3:1 šla pro zaslouženou výhru. Těsně před koncem se v pokutovém území obtočil útpčník Čelzí a střelou do vinglu stanovil výsledek na konečných 3:2.

6.kolo

Žlutá křídla - Integrita Jinonice 1:3 (0:1)

Branky: Mitáš M.

Sestava: Fajfr - Kozák, Hlaváček, Vágner - Vácha, Mitáš M., Chalupka, Mitáš P., Fiala

V poměrně silné sestavě, kdy nejprve hrozilo, že Křídla budou hrát bez střádání se dalo do kupy několik rekonvalescentů, nicméně Křídla prokázala, že s větším počtem hráčů na střídačce spíše klesá kvalita jejich výkonu. Od začátku byl zápas s Integritou bojovný, kdy vyčňíval zejména brankář Integrity, který zneškodnil několik pokusů Křídel. První branka padla po malém důrazu bránícího Kozáka u rohového praporku, kde na sebe navázal útočník Integrity 3 bránící hráče Křídel a křížnou přihrávkou uvolnil svého spoluhráče, který z první střílel do odkryté branky. Křídla se snažila, ale byla to spíše snaha marná.

Po změně stran Křídla měla převahu a po chybě brankáře Integrity v rozehrávce skórovala Křídla do prázdné branky. Vyrovnaný stav dlouho nevydržel, Křídla nechtěla remizovat a tak vrhla své síly do útoku, ale byla rychlými brejky potrestaná. Nejprve unikal útočník Integrity sám na brankáře středem a zvýšil na 1:2. Poté Mitáš nastřelil břevno a v následujících minutách potvrdila Integrita vedení opět po samostatném průniku na 1:3 a uštědřila Křídlům první porážku v letošní sezóně.

7. kolo

Žlutá křídla - La Famiglia 2:0 (1:0)

Branky: Rousek T., Rousek D.

Sestava: Fajfr - Rousek T., Kafka - Vácha, Rousek D., Chalupka, Vágner

První výjezd Křídel v sezóně na cizí hřiště byl úspěšný, i když Křídla musela na poslední chvíli hýbat se sestavou. Tradičně nedorazil Mitáš, omlouvající se na poslední chvíli, ale nahradil jej Vágner, který podal nakonec v zápase velmi kvalitní defenzivní výkon. V obraně nastoupila osvědčená dvojice Kafka, Rousek doplňovaná Vágnerem. Famiglia hrála houževantý fotbal, nicméně k zakončení se přílič často nedostala. Po rohu Kafky se od tyče odrazil míč k Tomášovi Rouskovi, který z metru musel trefit odkrytou branku 1:0. Průběh hry Křídlům vyhovoval, neboť musel tvořit soupeř a Křídla hrála v klidu na jistotu.

Po změně stran to Famiglia zkoušela všemi způsoby, ale dostat se na dostřel branky Křídel se jí nedařilo. Ve středu zálohy vysoké míče odebíral Vágner a tak některým hráčům Famiglie docházeli nervy a reagovali na každý výrok rozhodčího podrážděně. Křídla větinu ataků ustála a hrozila z brejků. Klid Křídlům dal asi pět minut před koncem druhý z bratrské dvojice Rousků, který proměnil dorážku na 2:0. Vzhledem k tomu, že Famiglie v podstatě pořádně nevystřelila na branku, nakonec zaslouženě prohrála a umožnila Křídlům poskočit na 1. místo v tabulce.

8. kolo

Žlutá křídla - Gumídci méďové 2:2 (2:2)

Sestava: Fajfr - Rousek T., Hlaváček, Rousek D. - Vácha, Chalupka, Vágner

Poměrně vyrovnané utkání, ve kterém měla Křídla překvapivý nástup, když po chybě brankáře Gumídků doklepával Rousek st. do odkryté branky a záhy jeho mladší bratr hlavičkou navýšil na 2:0 pro Křídla. Bohužel se nepodařilo Křídům vítězný stav udržet do konce poločasu, když nejprve Gumídci střelou přes skrumáž těl snížili na 2:1, aby následně druhou dorážku dorazili do sítě Křídel.

Ve druhém poločase měla větší převahu Křídla, více trestných kopů i střel, ale žádná neprošla do sítě Gumídků. Ti měli však před koncem megašanci, nicméně jejich tvdou střelu vyrazil brankář Křídel na tyč, od níž letěl míč do zámezí a tak si Křídla udržela 1. místo v tabulce a bodový náskok před Gumídky v tabulce.

9. kolo

Žlutá křídla - Lužinýýý boys 6:2 (5:1)

Branky: Rousek T., Mitáš P. 2, Chalupka, Vácha, Mitáš M.

Sestava : Fajfr - Rousek T., Vágner, Rousek D. - Chalupka, Mitáš M., Mitáš P., Vácha

Totální fotbal předváděla Křídla v prvním poločase. Byl to jeden z nejlepších historických výkonů směrem dopředu. Nejprve se prosadil Rousek Tomáš, jehož prudký aut skončil s tečí v brance Lužin, poté přišla dvojminutovka Patrika Mitáše, který 2 brankami v rozmezí 14. a  15. minuty poslal Křídla do vedení 3:0. O pár minut na to se nekompromisní střelou prosadil Chalupka, který hrál nejlepší zápas sezóny. Dvě minuty před koncem poločasu zvyšoval Vácha na 5:0. Obrana, kde se točiliy bratři Rouskové s Vágnerem hrála celý poločas bezproblémově. Jedinou chybu udělali hráči ve 30. minutě, kdy šli na riziko do přečíslení a z protiútoku Lužiny vstřelily čestnou branku prvního poločasu.

Hned po rozehrání to mohlo vypadat zajímavě, Křídlům trochu ujel vlak a v 1. minutě druhé půle Lužiny snížily na 5:2. Ale Křídla pak začala kontrolovat hru, a i přes mohutné podporování tábora fanoušků se většinou hrál fotbal v jejich obrané polovině. Oproti minulým zápasům to byla chvílemi nuda pro brankáře Křídel, neboť se příliš nedostával do hry. Útočná mašina Křídel již nebyla tak efektivní v koncovce, jen věčný buřič Marek Mitáš zvýšil na 6:2. V poslední dvacetimunutovce branka nepadla a tak se Křídla po předchozí výhře Gumídků po hodině vrátila na 1. místo v tabulce.

10. kolo

Žlutá křídla - HNK Praha 3:2 (2:2)

Branky:  Vágner, Rousek T., Rousek D.

Sestava: Fajfr - Rousek T., Vágner, Wary -  Rousek D., Mitáš M., Vácha

V předposledním zápase znala Křídla postupovou matematiku, jelikož Integrita ztratila bod, stačilo Křídlům k postupu porazit HNK Praha. Nicméně úvod zápasu se Křídlům nevydařil. Křídla začala mdlým výkonem, který odpovídal "tropickému" počasí. A nejprve po chybě Vágnera, který na místě posledního obránce řešil přechod do útoku neúspěšným individuálním průnikem, který HNK potrestal a šel do vedení 0:1. Po chvíli to bylo již 0:2 a Křídla, resp. Mitáš začal panikařit. Nicméně ostatní hráči neztráceli hlavu. Důležitý zákrok předvedl brankář Křídel, když nepustil HNK do tříbrankového vedení. Křídlům se trpělivý výkon vyplatil a  brankou Vágnera a tečí Tomáše Rouska po Váchově střele do poločasu vyrovnala na 2:2. Vzhledem k průběhu zápasu to byl spravedlivý výsledek, neboť Křídla přidala na kvalitě a nastřelila i brankovou konstrukci.

Ve druhém poločase Křídla soustavně dobývala útočnou polovinu HNK a zápas vypadal remízově. Nicméně v poslední desetiminutovce dorazil střelu do sítě David Rousek a vítěznou brankou posunul Křídla do 5. ligy. Konec zápasu si Křídla již pohlídala a tento výsledek rozhodl i o sestupu HNK do sedmé ligy.

11.kolo

Žlutá křídla - Real Prd 2:2 (1:1)

Branky:  Chalupka, Vácha

Sestava: Fajfr - Rousek T., Wary -  Rousek D., Fiala, Vácha, Chalupka

V posledním zápase šlo Křídlům jen o konečné umístění. Výhra znamenala udržení prvního místa, remíza taktéž (pokud Gumídci v posledním zápase nevyhrají). Od úvodu se hrál uvolněný fotbal, kdy Křídla doplatila na mizernou koncovku. Velké množství útoků na obě strany, nicméně v zápase spíše dominovali obrany - brankáři. Křídla se dostala poměrně brzy do vedení Chalupkovou brankou 1:0. A Real snížil až v poslední desetiminutovce poločasu.

Vstup do druhého poločasu opět vyšel lépe Křídlům, když Vácha potvrdil své výsostné postavení mezi střelci Křídel a svoji 9. brankou v sezóně poslal opět Křídla do vedení. Real Prd snížil ve 48. minutě a remíza 2:2 mohla zapříčinit sestup Prdu a 2. místo pro Křídla v letošní sezóně. Avšak souhra ostatních výsledků zajistila Křídlům 1. místo a Realu udržení v 6. lize.

Křd)ídla se prezentovala precizní obranou - održela nejméně branek v 6. G lize a i účast hráčů byla dostatečná, což se projevilo na sehranosti a úspěšných výsledcích. Zasloužený postup...