ST 24.04. 20:45 DEKANKA FC Uličníci n, 3:3
PA 03.05. 18:00 Pražačka 2 M-BUBO n, 1:1
ST 08.05. 19:00 Pražačka 2 Morová rána n, 0:2
PA 24.05. 18:00 Pražačka 2 HFC Výtržník 0:3, 3:6, 1:3, 1:9
ST 05.06. 20:15 Pražačka 3 Víťazný február 1:1, 0:1
ST 12.06. 19:00 Pražačka 2 AG team n, 2:5
ST 19.06. 20:15 Pražačka 1 Demoliční četa n, 2:2

29.3.2012 18:00 - 1. kolo

Žlutá křídla - Imidin Opatov 5:6 (5:5)

Branky: Cabrnoch, Kratochvíl, Kafka 2, Večl

Sestava: Fajfr - Kozák, Rousek, Kafka - Cabrnoch, Kratochvíl , Večl

V prvním zápase sezóny nastoupila Křídla v překvapivé sestavě. Chybějícího Vágnera nahradil Kafka a Křídla představila novou útočnou posilu Jakuba Cabrnocha. První půle se záhy nerozehraností obou týmů změnila na divokou přestřelku. Nejprve marně stíhal Večl obránce Imidinu, který utekl na Křídle a přesnou střelou o tyč poslal Imidin do vedení 0:1. Záhy na to Imidin po rohu zvýšil na 0:2 (10. minuta), ale odpověď Cabrnocha po rychlé akci na jeden Kratochvíl – Večl – Cabrnoch umožnila Křídlům vstřelit kontaktní branku 1:2 (11. minuta). Z ní se však Křídla neradovala dlouho. Již ve 12. minutě Kafka změnil směr střely z vápna, která zapadla pod břevno 1:3 (12. minuta). O čtyři minuty později odskočil Imidin na 1:4, ale Křídlům se povedlo snížit střelou Kratochvíla 2:4 (19. minuta), na obdrženou branku reagoval Imidin ve 20. minutě brankou na 2:5. V poslední deseti minutovce prvního poločasu se prosadila stará garda Křídel, nejprve Kafka snížil na 3:5 (21.minuta), Večl vstřelil kontaktní branku (25. minuta) a před koncem poločasu vyrovnal Kafka na 5:5.

Ve druhém poločase se již střelecké hody nekonaly. Oba týmy zlepšili defenzivní činnost, Křídla více tlačila, Imidin vyrážel do brejků. Jeden brejk zastavila Křídla faulem a Imidin kopal trestný kop. Bohužel Kozák stojící ve při střele uhnul a míč prošel mezi dvěmi bránícími hráči do branky 5:6. Obrázek hry se ještě více změnil. Imidin betonoval a zdržoval. Přestože po obdržené brance měla Křídla více než 20. minut na snížení, vstřelit branku se jim nepodařilo a v prvním zápase sezóny prohrála.

3.4.2012 20:15 - 2. kolo

Žlutá křídla – Banditi z Palmovky 2:8 (0:5)

Branky: Štefan, Kafka

Sestava: Fajfr - Kozák, Rousek, Kafka – Chalupka, Kratochvíl , Štefan, Mitáš

Druhý zápas přivedl hráče Křídel do temných Ďáblic, kde byla slabě osvětlena pouze polovina jinak pěkného umělého pažitu. Křídla nasotouila s nadupanou lavičkou (2 střídající hráči), ale vstup do zápasu Křídlům vůbec nevyšel. Banditi byli jasně lepší, takticky na Křídla čekali na půlce, kde je zpravidla odzbrojili a vyráželi do brejků, které zpravidla trestali. V útoku Křídel byla ještě vidět na hráčích velká nerozehranost a nesehranost. Poločasové skóre 0:5 se zařídí do černé kroniky výsledků Křídel.

Po změně stran se hra Křídel trochu zlepšila, dostávala se do zakončení, ale v koncovce hráči Křídel 3x vstřelili maximálně „ragbyové branky“. Banditi zvyšovali náskok, a o čestný úspěch Křídel se postaral Štefan a Kafka. Přesto konečný výsledek 2:8 je vůči Křídlům spravedlivý, neboť soupeř byl o třídu lepší.

10.4.2012 20:15 - 3. kolo

Žlutá křídla – FC Kožich 0:7 (0:3)

Sestava: Fajfr - Rousek, Kafka - Chalupka, Cabrnoch, Štefan, Mitáš, Kratochvíl

Již před zápasem bylo Křídlům jasné, že nastoupí proti kvalitnímu soupeři a tak se Křídla v úvodu zaměřila na defenzivní činnost a bránila se nájezdům Kožichu. Již byla na hráčích Křídel vidět větší souhra a první třetinu zápasu Křídla byla s to udržet vyrovnaný výsledek, přesto Kožich v poslední destiminutovce nasázel 3 branky a bylo prakticky po zápase.

Úvod druhé půle byl relativně vyrovnaný, nicméně Křídla více otevřela hru ve snaze zmírnit nepříznivé skóre, ale v další destiminutovce dostala dvě branky. Největší šanci Křídel měl Štefan, který trefil pouze tyčku. Před koncem zápasu dostala Křídla dvě branky, které jdou na vrub nekoncentrovanosti brnakáře a byla z toho již 4. porážka v řadě.

19.4.2012 18:00 - 4. kolo

Žlutá křídla - FC Bába 4:2 (0:1)

Branky: Kafka, Cabrnoch 2, Rousek

Sestava: Fajfr - Kafka, Rousek - Cabrnoch, Mitáš, Kratochvíl

Po čtyřech porážkách v řadě přerušila Křídla bodový půst. I když se hráči sešli v okleštěné sestavě bez střídání, hráli s Bábou vyrovnanou partii. Přesto první poločas pro ně nekončil příznivě, neboť po několika obraných zákrocích jedna křížná střela skončila za zády brankáře Křídel. Navíc Bába vstřelila tyčku, ale Křídla ustála tlak a udržela do druhého poločasu "kontaktní výsledek".

Po změně stran se ukázalo jak říká Rousek: Jak je dobré míti Kafku.." a Kafka vyrovnal stav na 1:1. Po vyrovnávací brance se hrálo nahoru dolů, oba týmy se dostávali do střeleckých pozic. Za zmínku stojí zejména sólo Cabrnocha, který z obrany přešel přes tři hráče Báby a přesnou trefou zakončil, Na druhé straně pozdě k útočníkovi Bábi přistoupil Rousek a ten ranou z první vstřelil krásnou branku. Avšak hvězdou Křídel byl v tomto utkání Cabrnoch, který dal dvě branky a v závěru kdy Bába bezhlavě útočila šli čtyři hráči Křídel do protiútoku a po Kratochvílově přihrávce dorazil do odkryté branky Rousek na konečných 4:2. Přestože Křídla dala branku, těžko nesl Mítáš "překombinovanost" u této akce. Jedinou kaňkou na povedeném utkání byla žlutá karta Kratochvíla, který netrefil balón a kopl soupeře.

24.4.2012 20:45 - 5. kolo

Žlutá křídla - Uličníci 3:3 (2:0)

Branky: Kafka, Cabrnoch, Štefan

Sestava: Fajfr - Kafka, Rousek - Cabrnoch, Mitáš, Štefan

V okleštěné sestavě bez hráčů na střídání nastoupila Křídla proti jedenácti hráčům do pole (!) týmu Uličníků. Na neoblíbeném děkanském hřišti Křídla hrála od zadu a vyrážela do brejků. Bohužel se v úvodu utkání lehce zranil Mitáš, který nešikovně fauloval, až si z toho přivodil zranění. V obraně pak Mitáš nestačil uhýbat střelám Uličníků a několikrát od nich schytal nastřelený míč. Křídla předváděla nebezpečné výpady, šancí si vypracovala velké množství, ale až teprve střela Kafky téměř z nulového úhlu prošla za brankáře Uličníků - 1:0. O několik minut později se trefil i Cabrnoch a splnil svoji zápasovou normu - 2:0.

Po změně stran hráči Křídel bránili a zdržovali seč jim síly stačili. Odpočinkovou vložku zařídil brankář Křídel, který si musel jít uprostřed druhého poločasu přeparkovat auto. Uličníci zapojovali do útoku i svého brankáře, který se snažil zapojit do jejich kombinace. Záhy na to Uličníci střelou zprava snížili na 2:1. Křídla spoléhala na příležitostné brejky a jeden z nich proměnil vydařeným sólem z půlky Štefan - 3:1. Před koncem zápasu prostřelili Uličníci jeslemi Cabrnocha a míč prošel do branky 3:2. Uličníci se dále tlačili do zakončení v jednu chvíli v brankovišti Křídel ležel jak brankář Křídel tak i Uličníků, který se snažil dorazit míč na brankové čáře, ale Kafka včas vykopnul. V závěrečném tlaku již v nastaveném čase prošla po rohu střela Uličníků bránícím houfem hráčů Křídel 3:3. Křídla se ještě snažila protiútokem posunout vedení na svoji stranu, ale poslední hlavička Rouska šla nad brnaku Uličníků. Škoda jen, že se Křídla nesešla ve větším počtu, neboť s více čerstvými hráči by Uličníky zajisté porazila.

3.5.2012 18:00 - 6. kolo

Žlutá křídla - M-Bubo 1:1 (0:0)

Branky: Kozák

Sestava: Fajfr - Kafka, Rousek - Štefan, Kratochvíl, Kozák

Žlutá křídla nastoupila v nouzovém složení. Těsně před začátkem zápasu přišla zpráva od Mitáše, že nedorazí. Přestože byl brankář Křídel byl zraněný, musel nastoupit. Varianta byla, že by šel "vázat" obránce soupeře do útoku, ale nakonec padlo rozumné rozhodnutí, že půjde do branky. Obrana Křídel podala obětavý, až hokejový způsob bránění, kdy se snažila blokovat střely M-Buba. Nicméně Křídla byla s to si vytvořit překvapivé množství brankových příležitostí, které bohužel nepromněňovala. Největší branková příležitost M-Buba skončila na tyčkách (od pravé tyče se odrazil míč do levé tyče a poté se doslova odrazil od brankáře Křídel do autu).

Po změně stran, kdy objektivně měla Křídla vést 4:1, pokračoval precizní obranná hra Křídel podporovaná nebezpečnými neproměněnými útočnými šancemi. První branku utkání vstřelil hlavičkou Kozák a M-BUBO muselo přidat. Dostalo se do několika střeleckých pozic, které precizně pozičně zlikvidoval brankář Křídel. Nestačil až na střelu v 48. minutě, která prošla Kafkovi mezi nohama na vzdálenější tyč. Ke konci zápasu mohla Křídla rozhodnout, ale několik šancí zastavili hráči M-BUBO i za cenu zákeřnějších faulů, kdy se jejich předmětem zájmu stal Štefan, do kterého následně laškovně strkal hráč M-BUBO svůj vypracovaný pupík. Křídla doplatila na neproměňování šancí a i přes počáteční problémy se sestavou získala alespoň 1 bod.

8.5.2012 19:00 - 7. kolo

Žlutá křídla - Morová rána 0:2 (0:1)

Sestava: Chalupka - Kozák , Kafka - Cabrnoch, Kratochvíl, Fiala

Zraněními zdecimovaná Křídla nastoupila bez tradičních opor Rouska a Fajfra. Na poslední chvíli odřekl účast i Mitáš a tak Křídla nastoupila v hodně kombinované sestavě, kdy za ně po několika letech nastoupil i Fiala (autor historické první branky v roce 1998). Na Fialovi byla vidět snaha i „nevyčerpatelný“ fyzický potenciál, ale vázla souhra s týmem. Stejně tak si vedl i Kratochvíl, který měl velké množství nepřesných přihrávek/ zpracování míče. Kafka si tak často nemohl s nikým narazit, což se podepsalo na výkonu/snažení Křídel. Křídla od počátku zápasu byla v mírném tlaku. Morová rána praktikovala jednoduchý fotbal se 3-4 hráči v obraně s brejkovými pokusy. Chalupka v úvodu zápasu pár střel vyrazil a když již byl překonán pomohla tyč. Nicméně první branka zápasu padla po nedůraznosti Chalupky v hlavičkovém souboji mimo vápno, poté míč neodkopl Fiala a Morová rána šla do vedení 0:1. Obraz hry se změnil Morová rána ještě více bránila výsledek, zhušťovala prostor před vlastní brankou a všechny střely Křídel, které prošly zastavil zpravidla hrudí brankář Morové rány.

Ve druhém poločase Křídla tlačila, střílela, ale neprostřelila obranou hradbu. Morová rána bránila, betonovala, občas faulovala a ve dvou až třech hráčích občas vyrážela do brejku. Před koncem hrála již Křídla vabank a Morová rána v 57. minutě zvýšila na 0:2, což do konce zápasu udržela a mohla děkovat zejména svému brankáři, který má na vítězném výsledku největší zásluhu. Prohrou se Křídla dostala do nepříjemné situace a pokud se výsledkově nezlepší bude jim hrozit na konci sezóny sestup do šesté ligy.

24.5.2012 18:00 - 8.kolo

Žlutá křídla - Výtržník 1:9 (0:2)

Branka: Kafka

Sestava: Fajfr - Rousek, Kafka - Kozák, Štefan, Fiala, Mitáš

Opět se postavila Křídla soupeři, který je ve druhém poločase brankově převálcoval. Nicméně úvod zápasu byl relativně vyrovnaný, ale Křídlům nepřálo štěstí. Rouskovi zajel soupeř rukou do oka, až mu posunul čočku, "navidomý" Rousek přestal bránit a z následující střely šel Výtržník do vedení. To se již k týmu připojil opozdilec Kafka. Po faulu střílel Výtržník trestný kop a prostřelil špatně postaveného brankáře Křídel 0:2. Výtržník mohl následně zvýšit na 0:3, ale brankář Křídel skokem k tyči šanci zlikvidoval.

Po změně stran Křídla otevřela hru, což byla voda na mlýn Výtržníku, který byl více v pohybu a stáhl se ke středové čáře, od níž napadal nepřesnou rozehrávku Křídel a v rozmezí několika minut přidal 3 branky, přičemž před 5. brankou absolutně rezignoval na bránění frustrovaný Mitáš. Čestný úspěch se povedl Kafkovi, který na chvilku přerušil brankový příděl Výtržníku (1:5), ale o pár minut později v 8 minutách přidal výtržník další 4 branky a zaslouženě zvítězil 1:9.

5.6.2012 20:15 - 9.kolo

Žlutá křídla - Víťazný február 0:1 (0:0)

Sestava: Fajfr - Kafka, Rousek - Cabrnoch, Chalupka, Mitáš, Štefan

Po prohraném zápase s Výtržníkem přistoupila Křídla k zápasu o záchranu zodpovědně a dozadu poměrně pečlivě bránila. Na druhé straně měla problém se zakončením a tak poločas skončil 0:0.

Po změně stran obraz hry pokračoval, Křídla se více snažila tlačit do útoku, ale efektivita v zakončení byla mizerná. Víťazný február hrál kompaktně, občas hrozil brejky a v 47. minutě šel do vedení, kdy se po autovém vhazování objevil před brankářem útočník Februáru a snažil se tečovat míč, který skončil v brance. Křídla se tlačila do útoku, ale ve zbývajících 13 minutách nebyla schopna vstřelit branku a tak prohrála nejtěsnějším rozdílem.

12.6.2012 19:00 - 10.kolo

Žlutá křídla - AG Team 2:5 (1:2)

Branky: Rousek 2

Sestava: Fajfr - Chalupka, Rousek - Cabrnoch, Kratochvíl, Štefan

V dalším zápase o "naději" záchrany nastoupila Křídla bez Kafky, který vynechal první zápas v sezóně, a bez Mitáše, který se tradičně na poslední chvíli omluvil. V úvodu se ještě čekalo na opozdilce, a pak zápas mohl začít. AG team hrál s jedním hráčem na střídání a tak tempo zápasu odpovídalo parnému odpoledni. Křídla se nikam nehnala, byla snaha neudělat chybu. Nicméně první branku vstřelil AG team, který se záhy dostal do vedení 0:2. Křídla občas předváděla pěkné kombinační akce na jeden dotek, kdy se dostala před branku soupeře, ale z vysvobození je zachránil až Rousek svým kontaktním gólem 1:2.

Po změně stran měl srovnání na kopačce Štefan, kterému chybělo několik centimetrů, aby dorazil do branky přihrávku od autu. na druhé straně však AG team dokázal svoje brejkové příležitosti proměnit a dostal se do 3 brankového vedení. Přestože se Rouskovi podařilo v závěru snížit, konečný výsledek 2:5 poslal Křídla do 6. ligy.

19.6.2012 20:15 - 11.kolo

Žlutá křídla - Demoliční četa 2:2 (1:1)

Branky: Cabrnoch, Fiala

Sestava: Fajfr - Kafka, Rousek, Kozák - Cabrnoch, Štefan, Chalupka, Fiala

V posledním zápase věděla Křídla, že je to jejich poslední zápas v 5. lize a snažila se rozloučit se soutěží důstojně. Nejprve šla Křídla po střele Cabrnocha do vedení (1:0), aby záhy na to Demoliční četa srovnala na poločasových 1:1.

Po změně stran bojovné utkání pokračovalo, Demoliční četa šla do vedení 1:2, zatáhla se a Křídla musela dobývat útočný prostor. Osm minut před koncem zápasu zajistil Křídlům remízu navrátilec Fiala.