1. kolo

Žlutá křídla - Co je? 1:8 (0:7)

Branky: Vágner

Sestava: Fajfr -  Hlaváček, Krupička - Rousek, Mitáš, Vágner, Vácha

V úvodu zápasu to vypadalo, že Křídla brzy rozhodnou o svém vítězství, ale své šance neproměnila. Za to Co je trefilo dvakrát branku z rychlého protiútoku v 7. a 8 minutě a Křídlům se do poločasu po dalších dvou zásazích v rozmezí jedné minuty 12. a 13. minuta 0:4 rozpadl jakýkoli systém. Jak by řekl Karel Bruckner, jejich obrana připomínala "fotbalové baroko". No, byl to spíše pravěk a poločasových 0:7 se řadí do předních míst historických análů mezi ostudné porážky Křídel...

Druhý poločas byl lepší, Mitášův proslov pomohl. Křídla držela míč, kombinovala, dostávala se do zakončení (Hlaváčkova tyč), ale zvyšoval opět Co je na 0:8. Trochu hráčům na obou stranách ujížděly nervy, rozhodčí žlutil a v závěru v 59. minutě Vágner čestnou trefou pečetil na konečných 1:8.

2. kolo

Žlutá křídla - Pyjavice FK 3:2 (2:1)

Branky: Neubert, Mitáš 2

Sestava: Fajfr - Neubert, Kafka, Vágner - Vácha, Mitáš, Petránek

V zápase o sebevědomí dvou týmů, které dostali v prvním kole "osmičku" se lépe jevila Křídla. Rychlým nástupem a brankami Neuberta a Mitáše v 7. minutě vedla 2:0, ale nebyla s to soupeře "dodělat". Kaňkou na jinak kvalitním výkonu byl samostatný průnik Pyjavic a a branka snižující na 2:1.

Po změně stran poslal však Mitáš opět Křídla do dvoubrankového vedení a průběh utkání kopíroval první poločas. Křídla tlačila, ale v šancích spíše trefovala brankáře. Na konci zápasu Pyjavice snížily na 3:2, ale na více se do konce nezmohly.

3. kolo

Žlutá křídla - Hajduk Hůrka 2:7 (1:3)

Branky: Hlaváček, Vácha

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Rousek D., Krupička - Neubert, Vágner, Vácha, Petránek

Během první čtvrthodinky prohrávala Křídla o tři branky, přesto Hlaváček dal Křídlům naději. Ale jinak to byl opět zápas o neproměňování šancí a průchodnější obraně Křídel.

Ve druhém poločase navýšil Hajduk Hůrka vedení na 1:5, následně Vácha snížil 2:5, ale poslední slovo patřilo Adamu Hrníčkovi, který přečníval všechny hráče na hřišti a uzavřel skóre na konečných 2:7 s tím, že 6 branek trefil sám Hrníček...

4. kolo

Žlutá křídla - Rasta Velbloudi 4:3 (3:0)

Branky: Hlaváček 2, Vácha, Mitáš

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Kozák - Rousek D., Mitáš, Vácha, Chalupka

Jednoznačný průběh prvního poločasu, slabý soupeř, fotbalovost Křídel a proměňování šancí, Hlaváček 1:0, Vácha 2:0, Mitáš 3:0. Před koncem poločasu faul na Váchu ve vápně a penalta, na kterou se chystal tradiční exekutor brankář Fajfr. Po zkušenostech z minula počkal na hvizd rozhodčího, rána a gól. Jenže rozhodčí nechal penaltu opakovat pro dřívější vběhnutí hráčů do pokutového území. Druhá penalta, technická střela do horního rohou, a ouha - Fajfr přestřelil.

Po změně stran v poslední desetiminutovce se Velbloudi nadechli a brankou snížili na 3:1, za Křídla obratem odpověděl druhou brankou Hlaváček 4:1, ale hned z rozehrávky v 56. minutě Velbloudi snížili na 4:2 a v 59.minutě na 4:3. V poslední šanci nastřelili Velbloudi břevno a tak Křídla mohla být ráda, že zápas již skončil a rozhodčí zbytečně nenastavoval čas, protože Křídla byla zralá na promrhání náskoku z první půle.

5. kolo

Žlutá křídla - Lipodur 2:6 (0:2)

Branky: Neubert, Soukup

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Rousek D. - Soukup, Chalupka, Neubert

Opět hráčská krize a tak byl povolán fotbalový důchodce, sebezvaný invalida Tomáš Soukup. Slaměný vdovec měl ženu s dětmi na Slovensku a tak si našel čas a vyběhl na Pražačku z Holešovic. Úvod zápasu Křídla promrhala, nejprve začala ve čtyřech, jelikož Chalupka dorazil později (opět). A pak byla vidět velká nesouhra, ale po celý poločas držela Křídla s Lipodurem krok, škoda, že neproměnila žádnou svou šanci a ještě větší škoda byla, když už se sehrála, dostala v poslední minutě poločasu branku do šatny 0:2.

Po změně stran Křídla využila standardku, na střílený roh Hlaváčka si naběhl Neubert a z první snížil na 1:2. Naděje žila ještě deset minut, ale bez střídání docházela Křídlům šťáva a Lipodur dvěmi brankami rozhodl utkání 1:4. Přesto v posledních minutách druhý Tomáš prokázal, že i s vypelichanou kšticí může pomoci a nechal zavzpomínat na svá mladá léta, kdy ač menšího vzrůstu dokázal střílet velké množství branek hlavou - 2:4. V posledních 3 minutách Lipodur dokončil zápas a dvěmi brankami rozhodl, jinak vyrovnané utkání, kde jako rozhodující faktor se ukázala střídačka, která byla u Křídel prázdná.

6. kolo

Žlutá křídla - Rito Pls 2:4 (1:3)

Branky: Vácha 2

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Neubert, Vágner - Vácha, Mitáš, Fiala

Úvod dobrý, když ještě hráči Rita nebyli koncentrovaní, popř. ještě chyběli v úvodu utkání. Jinak zápas začal ve svižném tempu, Vácha prostřelil gólmana Rita a Křídla šla do vedení. Nicméně bota tlačí Křídla v obraně, zejména bránění rohů je laxní a dostávají tak zbytrčné branky a tak se Rito obratem a třemi brankami dostalo na koně.

Po změně stran Rito navýšilo na 1:4, Křídla jen trefovala brankovou konstrukci, popřípadě výborně chytajícího brankáře Rita. Mitáš už téměř rezignovaně odstoupil, když Vácha druhou brankou dal naději 2:4. Nicméně svižně hraný zápas rozhodlo štěstí, neboť převaha vstřelených brankových konstrukcí ke kýženému snížení nevedla.

7. kolo

Žlutá křídla - Los Bimbananos 6:0 (kontumačně)

Branky: -

Sestava: -

Po dvou porážkách v řadě potřebovala Křídla bodovat, aby se odrazila od spodku tabulky a jelikož Bimbanáni nepřišli, zasloužené body posunulu Křídla do klidného středu.

8. kolo

Žlutá křídla - s.Oliver A 4:3 (1:1)

Branky: Krupička, Kafka 2, Vácha

Sestava: Fajfr - Kafka, Krupička, Hlaváček - Chalupka, Vácha, Petránek, Rousek D., Vágner

Poprvé v sezóně nastoupil šedý vlk "Kafkanelli" a dalo se čekat, že se zlepší obranná i přechodová fáze Křídel. Ale věk ani Kafka nezastavil a zpočátku bylo vidět, že má s tempem hry problém. Krupička poslal Křídla do vedení, zanedlouho Oliver snížil na poločasových 1:1.

Vyrovnaná zápas pokračoval, nejprve šel Oliver do vedení 1:2, ale vzápětí Kafka potrvdil nejlepšího střelce Křídel a dvěmi brankami otočil výsledek. Přestřelka pokračovala, 3 minuty před koncem Oliver vyrovnal. Už to vypadalo na dělbu bodů, když poslední střela zápasu a Vácha zajistil vedení. Krásná euforie, když hned na to rozhodčí ukončil zápas - 4:3. Je vidět, že kontumační výhra Křídla nakopla.

9. kolo

Žlutá křídla - 1.FC Nalejto 4:1 (4:0)

Branky: Petránek 2, Vágner, Chalupka

Sestava: Fajfr - Vágner, Hlaváček, Krupička - Rousek D., Petránek, Chalupka, Vácha

Po dlouhé době podala Křídla precizní výkon v obraně a chytře zvolenou taktikou vyčkávala na to co Růžoví dnes předvedou. Hru trochu kouskoval rozhodčí svým futsalovým pojetím pískání. A tak po přímém kopu Hlaváčka se mohl radovat Petránek, stál na dobrém místě a kdyby se míč neodrazil ob bránícího hráče do branky, jistě by skóroval 1:0. Několik zákroků písknutých proti Vágnerovi zdravě nabudilo jeho agresivitu a při napadání brankáře Nalejto, mu vypíchl míč a zaslouženě skóroval 2:0. Další branka na sebe nedala dlouho čekat, střílený centr Váchy usměrnil do branky Chalupka 3:0 a Do poločasu stihla na dvakrát svým zapřičiněním překonat brankáře Nalejta Petránek a potvrdil útočnou převahu Křídel. Nalejto mělo šance, ale všechny zneškodnila obrana, brankář Křídel, nebo hráči Nalejta mohou nadávat na svoji nepřesnost při zakončení.

Po změně stran přešla Křídla do nezáživného prešovského Catenaccia, prostě zaparkoval autobus před svám pokutovým územím a již jen občas hrozila z brejků. Nalejto začalo hrát tvrdě, rozhodčí Křídlům odepřel faul Nalejta, kdy měla být penalta. A nezáživný zápas pokračoval. 5 minut před koncem Křídla již myslela na první vybojovanou nulu v sezóně, když Krupička neuhlídal náběh po rohu a Nalejto snížilo na konečných 4:1.

10. kolo

Žlutá křídla - Tutto Bene 0:0 (0:0)

Branky:

Sestava: Fajfr - Vágner, Kozák, Kafka - Soukup, Petránek, Pečánka, Mitáš

Po minulém zápasu, který střelecky rozhodli věkově nejstarší hráči, pokračují Křídla v trochu retro stylu, kdy po několika sezónach v holandské lize, přijde Křídlům vypomoci slavná desítka Pecan, Jakub Pečánka... Zápas si nenechal ujít Soukup ani Kafka a mohli zavzpomínat na pre-historická gymnaziální léta. V obraně nastoupil Kozák s Vágnerem a v zápase s dosud 100% bodujícím týmem zahrála Křídla svůj nadstandard. Křídla od úvodu držel v brance výborně chytající brankář (po zásluze vyhlášen nejlepším hráčem utkání). A když zneškodnil několik šancí Tutto Bene, mohla hrozit i Křídla.

To platilo zejména pro druhý poločas, kdy Křídla Tutto Bene zatlačila a hrála prim. Křídla trefila i brankovou konstrukci, ale taktéž několikrát se zakvěl brankář Tutto Bene. Přestože by brala Křídla remízu před zápasem jako dobrý výsledek, vyhledem k průběhu zápasu nakonec za remízu byl rád tým Tutto Bene.

11. kolo

Žlutá křídla – Pivní balet 9:2 (5:1)

Branky: Vácha 5, Kafka, Hlaváček, Kozák, Rousek

Sestava: Fajfr - Kafka, Kozák – Vácha, Fiala, Hlaváček, Rousek

V posledním zápase sezóny Křídla s nadhledem dohrávala 39. sezónu. Od prvních minut měla zápas pod kontrolou a dvěma brankami Váchy šla do vedení. Pivní balet sice snížil na 2:1, ale na straně Křídel převládala zkušenost a hrál se poměrně kombinační fotbal. Dalšími brankami Kafkz, Hlaváčka a Váchy Křídla rozhodla o vítězství již v prvním poločase.

Ve druhém poločase nadvláda Křídel pokračovala, největší šanci Pivního baletu způsobil brankář Křídel špatnou rozehrávkou, ale následně protiútok zneškodnil, Vácha pokračoval ve střelecké exhibici a zvýšil na 6:1. Pivní balet snížil na 6:2, ale za Křídla se prosadil i Kozák, Vácha (pátým golem) a v poslední minutě deklasoval Pivní balet Rousek a poslal je do 7. ligy výpraskem 9:2.