PA 07.10. 19:00 Pražačka 2 FC 1869 n, 3:1
PA 14.10. 19:00 Pražačka 2 Polární záře  3:9, 3:0, 3:3, 0:4, 3:8
PA 21.10. 19:00 Pražačka 2 Gladiators Beroun 1:2, 2:1, 0:3
PA 04.11. 19:00 Pražačka 3 Pragoflora 6:k, 1:2
PA 11.11. 19:00 Pražačka 3 Ivánkovy děti n, 6:2
PA 19.11. 19:00 Pražačka 2 FK Pyjavice 4:3, 3:1, 1:2
PA 02.12. 20:15 Pražačka 2 Nightmare Team n, 6:6

2.9.2011 19:30 - 1. kolo

Žlutá křídla - Atletico Cerveza 3:2 (3:2)

Branky: Štefan 2, Kafka

Sestava: Fajfr - Kafka, Rousek, Kumpán - Chalupka, Štefan

Po několika sezónách okusila Křídla opět šestou ligu. Soupeřem Křídlům byl taktéž nováček, který postoupil ze sedmé ligy.  V úvodu by si Křídla zasloužila cenu fair play, neboť počkala více než deklarovaných 10 minut na nástup soupeře. Odměnou za to byla Křídlům hra proti oslabenému soupeři, který nastoupil nejprve ve čtyřech hráčích v poli. Převahu Křídel zužitkoval rychlými dvěma brankami Štefan a dal hře klid. Po faulu na Chalupku kopal Kafka trestný kop a prostřelil zeď a zvýšil proti soupeři hrajícímu již v plném počtu na 3:0. Na druhé straně kopalo Atletico trestný kop, který u tyče reflexivně vytáhl brankář Křídel, ale v poslední desetiminutovce prvního poločasu Atletico snížilo na 3:1. Hra byla vyrovnaná, Atletico mělo již i hráče na střídání, ale Křídla hrála zkušeně. V poslední minutě poločasu se bohužel Štefanovi povedl hattrick (ale překonal vypíchnutím vlastního brankáře) 3:2.

Po změně stran se hrálo od branky ke brance, i Atletico nastřelilo břevno, ale potvrdila se ještě „nerozehranost“ obou mužstev, když nebyly s to proměnit vyložené šance. Křídla ke konci zápasu prokázala zkušenost a ustála tlak Atletica a mohla se radovat z prvních bodů v letošní sezóně.

9.9.2011 19:00 - 2. kolo

Žlutá křídla - Los Bimbananos 3:1 (0:1)

Branky: Večl, Kafka, Rousek

Sestava: Fajfr - Hovorka, Rousek - Večl, Štefan, Kafka, Glazar

Žlutá křídla po několika sezónách představila v soutěžním zápase nového hráče Jakuba Hovorku, který se postavil do obranné linie. Po delší době nastoupil i Glazar, který zkusil zatížení své nemocné (?) nohy. Po autu Los Bimbanánů se poprvé k asistenci dostal Hovorka, odhlavičkoval míč k Rouskovi, který nosem zavěsil. Bohužel do vlastní sítě a Křídla již v první minutě prohrávala 0:1. Po celý poločas se Křídla snažila vyrovnat, ale obrana Bimbanánů byla neprostupná. V útoku nebyli Bimbanáni nebezpeční a tak poločas skončil 0:1.

Po změně stran šla Křídla trpělivě za vyrovnáním. Nejprve Večl vyrovnal na 1:1, o sedm minut poslal Křídla do vedení Kafka, když proměnil penaltu za faul Bimbanána na jeho osobu,  a v závěrečné deseti minutovce se trefil do stejné branky jako v prvním poločase Rousek 3:1. Ke konci zápasu vrhli Bimbanáni síly do útoku, ale jejich jedinou nebezpečnou střelu vyrazil gólman Křídel a tak Křídla zaslouženě zvítězila.

23.9.2011 17:00 - 3. kolo

Žlutá křídla - Eukaryota 1:6 (0:2)

Branka: Večl

Sestava: Fajfr - Kumpán, Rousek - Večl, Štefan, Kafka, Kozák

Žlutá křídla nastoupila na neoblíbeném hřišti na Děkance již od 17:00 hod., což byl čas, který se odrazil na chabé účasti. Zpočátku začala Křídla bez střídání, až v průběhu prvního poločasu dorazil Kozák, který však čekal, až mu jeho výstroj dorazí. Mezitím byly na hřišti k vidění megašance. Nejprve Kumpán zazmatkoval na půli a na branku Křídel se řítili 3 útočníci Eukaryoty, jejich střelu však vytáhl brankář Křídel na roh.  Černou dvou minutovku si vybrala Křídla před koncem poločasu, kdy po opětovné chybě v obraně si Eukaryota zpracovala míč a šla do vedení. O minutu později rozhádaná Křídla dostala další knock-out po střele k tyči. Po druhé obdržené brance již nastoupil převlečený Kozák.

Po změně stran pokračovaly chyby Křídel. Nejprve běželi dva útočnici Eukaryoty na branku Křídel, kde zůstal osamocený Kafka a po narážečce prošel míč do branky Křídel 0:3. Křídlům se nedařilo dorazit míče do odkryté branky (Kozák), ani střelou ohrozit branku (Kafka), teprve střela Večla se ujala a snížil na 1:3. Ovšem o minutu později udělal brankář Křídel chybu, kdy střela ze střední vzdálenosti prošla odrazem o tyč do branky. Křídla neměla sílu ani technické schopnosti na to upravit výsledek a tak do konce zápasu navýšila ještě Eukaryota skóre o dvě branky na konečných 1:6

30.9.2011 19:00 - 4. kolo

Žlutá křídla – Modrý svině 2:1 (1:1)

Branky: Kafka, Večl

Sestava: Fajfr – Kumpán, Hovorka, Rousek – Kafka, Večl, Glazar

Další zápas proti silné lavičce Sviní čekal Křídla, která se sešla tradičně s jedním hráčem na střídání. Úvod utkání lépe vyšel Křídlům, když kopal Kafka střílený roh v první minutě, míč se po rohu k němu odrazil a Kafka prostřelil brankáře Sviní 1:0. Dalších dvacet minut byla hra relativně vyrovnaná a míč létal mezi pokutovými územími. Ve dvacáté minutě Večl „tradičně“ vypustil bránění soupeře na půli a Svině využily přečíslení a srovnaly na 1:1.

Po změně stran soupeř přidal na důrazu a po ztrátě míče většinou fauloval. Svině se dostávaly do velkých šancí, ale chyběl jim důraz / štěstí v pokutovém území. V poslední čtvrthodině potáhl krásně Kafka míč, na pravé straně na sebe Rousek navázal obránce a vlevo běžící Večl byl schopen patičkou dorazit perfektní Kafkovu přihrávku do odkrytého prostoru branky Sviní  - 2:1. V závěru zápasu přišla Křídla o dva zakopnuté míče, ale poslední útoky Sviní i se štěstím (tyč) přestála a vytěžila důležité dva body za výhru.

7.10.2011 19:00 - 5. kolo

Žlutá křídla - FC 1869 3:1 (2:1)

Branky: Večl, Glazar, Kafka

Sestava: Fajfr - Soukup, Rousek - Kafka - Glazar, Večl, Štefan

Po dlouhé době a poprvé v této sezóně nastoupil k soutěžnímu zápasu Soukup, ale vzhledem k rčení "vítězná sestava se nemění", začal poctivě na lavičce.  FC 1869 přistoupili k zápasu zodpovědně, sešli se v hojném počtu jak na "velký" fotbal. Vzhledem ke žlutým dresům FC nemohla Křídla nastoupit ve svých tradičních dresech. Křídla přistoupila k zápasu nesmírně odpovědně a perfektně bránila soupeře, dokonce i Večl si v defenzivní činnosti nasadil dobrou laťku pro příští zápasy. Avšak v útoku pokračoval Večl ve své kanonádě a skóroval čtvrtý zápas v řadě. Dlouho se však Křídla neradovala z vedení neboť FC zaútočili z levé strany a na dvakrát dorážkou překonali brankáře Křídel. Ovšem hned z následujícího protiútoku se po dlouhé době trefil Glazar 2:1 a Křídla mohla kontrolovat hru. Výbornými rychlými brejky tlačila Křídla soupeře. Starý dobrý Soukup ukázal, že rychlost neztratil ani klid v zakončení nezískal a tak nenapodobil mazáka Glazara v proměňování šancí. Přestože FC trefili břevno Křídla udržela vítězný stav do konce poločasu.

Po změně stran hráči FC přitvrdili, rozhodčí předvedli více méně velmi slabý výkon a přešli evidentní fauly na Večla (měla se kopat penalta) i na brankáře Křídel, kdy soupeř dostal dvojnásobnou výhodu a pokračoval v útoku. Přesto Křídla předváděla zodpovědný týmový výkon, který korunoval Kafka důležitou brankou na 3:1. FC chvílemi zatlačili Křídla do velké defenzivy, ke konci se zapojoval do útoku i brankář FC 1869, ale prešovský beton s ostrými výpady Křídlům vycházel a  tak zaslouženě vyhrála v zápase, ve kterém podala nejlepší týmový výkon v této sezóně.

14.10.2011 19:00 - 6. kolo

Žlutá křídla - Polární záře 3:8 (2:3)

Branky: Rousek, Večl, Jaroš
Sestava: Fajfr - Hovorka, Rousek, Kumpán - Glazar, Kafka, Štefan, Chalupka, Večl, Soukup, Jaroš

Poprvé po několika sezónách nastoupila Křídla v počtu hodícím se na velký fotbal a poprvé za Křídla nastoupil nadějný útočník Jaroš. Zpočátku byla znát lehká nesehranost Křídel v nové sestavě i velké točení hráčů na všech postech, na které nebyla Křídla zvyklá. Poté co se Kafka srazil se svým spoluhráčem v obraně dostal se míč k útočníkovi Polární záře, který otevřel skóre 0:1. Netrvalo dlouho a po několika minutách Rousek v desáté minutě vyrovnal na 1:1. A po dalších deseti minutách kopal Kafka trestný kop, před exekucí vystřídal Večl a postavil se na přihrávku do volného prostoru a poslal Křídla do vedení 2:1. Hra byla vyrovnaná, ale po odkopu brankáře Křídel se k míči dostala Polární záře a dorážkou u tyče vyrovnala 2:2 a těsně před koncem poločasu se ujala vedení 2:3.

Po změně stran zažila Křídla jeden z nejhorších poločasů, kdy Polární záře dala Křídlům lekci z produktivity, nutno podotknout, že tomu napomohla nedůrazná hra obrany Křídel a jeden z nejhorších výkonů brankáře Křídel (ne-li vůbec). Záře se dostala do vedení pěti po sobě vstřelenými brankami a vytvořila si náskok šesti branek, který v závěru zápasu mírně zkorigoval nováček Jaroš. I tak z toho byla krutá porážka 3:8.

21.10.2011 19:00 - 7. kolo

Žlutá křídla - Gladiators Beroun 0:3 (0:0)

Branky:
Sestava: Fajfr/Chalupka - Kumpán, Rousek, Kafka - Štefan, Večl, Glazar

Nevydařené utkání ze strany rozhodčího, který necitlivým posuzováním hrubě ovlivnil vývoj utkání. Neuběhla ani první minuta a Gladiatoři si spletli místo konání. V úvodu začali jako gladiatoři v římském koloseu, na což doplatil brankář Fajfr, kterého po chycení míče na zemi kopl hráč S. Kuchař do obličeje (bez možnosti hrát míč), čímž mu způsobil tržnou ránu a brankář Křídel musel odjet na šití do nemocnice. Místo toho, aby rozhodčí jednal podle pravidel a tento hrubý faul potrestal vyloučením, kdy by měla Křídla pokračovat 59. minut v přesile proti Gladiátorům, udělil pouze žlutou kartu. Do branky se stáhnul Chalupka a do konce prvního poločasu se mu dařilo - Křídla držela nerozhodnutý stav.

Po změně stran se dvakrát trefil "nepotrestaný" Kuchař a rozhodl o výhře Gladiátorů proti oslabeným Křídlům. Nezbývá než poděkovat rozhodčímu z týmu Tatra 04 Zeithamlu/Timingeriu za jeho vtipný komentář: "Zasloužená výhra fotbalovějšího a kombinačně vyspělejšího týmu", pod který se hrubě podepsal svým výkonem.

04.11.2011 19:00 - 8. kolo

Žlutá křídla - Pragoflora 1:2 (0:1)

Branky: Kafka
Sestava: Fajfr - Kumpán, Rousek, Hovorka - Kafka, Večl, Glazar

Relativně vyrovnané utkání, kdy první poločas lépe vyšel Pragofloře, která se v 20. minutě ujala vedení.

Po změně stran pokračovala Křídla v impotentním výkonu a těsně před koncem zápasu Pragoflora potvrdila vedení (2:0), ale střeleckou smůlu po téměř dvou nególových zápasech protrhl Kafka a snížil na konečných 1:2.

11.11.2011 19:00 - 9. kolo

Žlutá křídla - Ivánkovy děti 2:6 (1:1)

Branky: Hovorka, Večl 2, Kumpán, Kafka 2
Sestava: Fajfr - Kumpán, Soukup, Hovorka - Kafka, Večl, Chalupka

Úvod zápasu zaspala Křídla, resp. jejich brankář, který dostal lacinou branku, kdy mu střela prošla mezi nohy. Naštěstí pro Křídla vzápětí vyrovnal Hovorka a poločas se dohrával ve vyrovnaném tempu.

Ve druhém poločase se však Křídlům podařilo soupeři odskočit, nejprve pálil Večl (32. minuta), aby pak Kumpán a Kafka dali dvě branky ve stejné minutě (37.), přestože Ivánkovy děti snížily na 4:2, brankostroj Křídel pokračoval a Večl svým druhým gólem následovaný Kafkou vystříleli Křídlům výhru 6:2 a zakončili v 43. minutě šestibrankovou kanonádu ve druhém poločase.

25.11.2011 19:00 - 10. kolo

Žlutá křídla - Pyjavice 1:2 (1:1)

Branka: Fajfr
Sestava: Chalupka - Kumpán, Hovorka - Fajfr, Večl, Glazar

Ve složité situaci byla Křídla před zápasem s Pyjavicemi, nemoci, zranění a lenost odrovnaly hráče širšího kádru a Křídla opět hrála bez střídání. Chalupka se kvůli předchozímu únavnému vysílení necítil na aktivní hru v poli, tak jej vystřídal Fajfr, který se po několika měsích podíval do útoku. Zpočátku kolektivní hra Křídel vázla, čehož využily Pyjavice a šly v desáté minutě do vedení. Křídla se pokoušela o sólo úniky, které nikam nevedly. Až ke konci poločasu šťastnš vybojoval míč Hovorka na půlce rozeběhl se k brance, přihrál na Křídlo Večlovi, který konečně přihrál před branku, kam si naběhl Fajfr a propálil vše co mu stálo v cestě (v podstatě nic, neb branka byla odkrytá) - 1:1.

Druhý poločas byl relativně vyrovnaný, ale Křídlům postupně docházely síly. Přesto až do padesáté minuty držela Křídla nerozhodný stav, kdy Pyjavice zvýšily na konečných 1:2.

02.12.2011 19:00 - 12. kolo

Žlutá křídla - Nightmare 6:6 (3:1)

Branka: Rousek, Kafka, Hovorka, Kumpán 3x
Sestava: Chalupka/Rousek - Kafka, Kumpán, Hovorka, Fajfr

Opět se Křídla nesešla s hráči na střídačce a jelikož oběma celkům nehrozil postup ani sestup i přes protesty Kafky si poslední úspěšný střelec Křídel vymohl hru v poli. Do branky šel Chalupka, ale tomu se moc nedařilo. Přesto první velké šance patřila Křídlům. Fajfr dostal za obranu Nightmare na hranici vápna přihrávku a střelou z první překonal brankáře, bohužel jen do tyče. Ve své druhé šanci Křídla proměnila, když se trefil Rousek. Ovšem pak Křídla propadla v obranné činnosti a Chalupka dostal tři lacinější branky a Křídla dohrávala poločas za nepříznivého stavu 1:3.

Ngihtmare se povedl vstup do druhého poločasu a zvýšili na 1:4. Pak začala přestřelka, Kafka snížil (2:4), Nightmare odskočili (2:5), Hovorka snížil (3:5),  Kumpán snížil (4:5), Nightmare opět odskočili (4:6), obratem Kumpán dal opět kontaktní branku (5:6). Mezitím došlo ke střídání brankářů, zraněný Rousek šel do branky a v do pole se postavil Chalupka a Rousek předvedl několik dobrých zákroků. Na druhé straně narazil Fajfr Kafkovi do brankové příložitosti, který sám před brankou minul. Naštěstí pro Křídla ke konci sezóny rozhýbaný Kumpán dovršil ě minuty před koncem hattrick a srovnal na zasloužených konečných 6:6.