3.12.2021, 11. kolo

Žlutá křídla – Vincentka FC 2:5 (2:2)

Sestava: Musil – Fajfr, Vágner, Planet –Šmíd, Fajfr M., Jaroš, Wágner
Góly: 28. min Šmíd; 28. min Fajfr

Opět setkání dvou generací. Vincentka šla do vedení 0:2, ale před koncem poločasu nejprve Šmíd snížil na 1:2, a hned po rozehrávce soupeře Vincentka faulovala ve vápně a Fajfr dal z penalty na poločasových 2:2.
Druhý poločas zajímavého bojovného utkání v poslední čtvrthodině Vincentka fyzicky přehrála Křídla a zvyšovala na konečných 2:5.

29. 10. 2021, 10. kolo

Žlutá křídla – Tvoje máma FC 0:6 kontumačně

Křídla se ze zápasu omluvila a prohrála kontumačně. Hold hrát v pátek po svátku 28.10. není asi dobrý termín.

12. 11. 2021, 9. kolo

Žlutá křídla – FC Past 3:4 (2:2)

Sestava: Musil – Fajfr, Vágner, Petránek, Kafka, Planet –Šmíd, Fajfr M., Dub, Wágner, Vondráček
Góly: 10. min Wagner; 22. min Dub, 39. min Šmíd

Křídla mohla sestavit dnes dvě pětky a držela s pastí krok. Nicméně stále dotahovala. Wagner snižoval na 1:1, a před koncem poločasu Dub vyrovnával na 2:2.
Po změně stran šla Past do dvoubrankového vedení, Šmíd ještě ve 39. minutě snížil, ale v posledních 20 minutách už branka nepadla a tak Křídla odešla poražena.

5. 11. 2021, 8. kolo

Žlutá křídla – Nejasná identita 1.HK 7:2 (2:0)

Sestava: Musil – Petránek, Fajfr, Planet - Dub, Fajfr M., Vácha, Šmíd, Wagner
Góly: 6, 58. min Šmíd, 19. min Fajfr M., 39., 41. min Vácha; 46., 53. min Wagner

Precizní obrana a kvalitní zakončení v první půli poslalo Křídla brankami Šmída a Fajfra jr. do dvoubrankového vedení. Po změně stran kvalita Křídel pokračovala, Vácha dvěmi brankami navýšil na 4:0, následně Wagner na 5:0., pak sice soupeř zaznamenal čestný úspěch 1:5, ale Křídla dvěmi brankami Wagnera a Šmída navýšila a dala soupeři sedmičku, který před koncem snížil na 7:2.

22. 10. 2021, 7. kolo

Žlutá křídla – Czech Line 6:0 (2:0)

Sestava: Musil – Fajfr, Petránek, Kafka –Šmíd, Vácha, Wágner, Vondráček, Fajfr M.

Góly: 5. min Kafka;  28. min Musil, 45. min Šmíd, 46. min Fajfr M., 57. min Vácha, 60. min Wagner

Jednoznačná výhra Křídel, kterou v prvním poločase vedl historicky nejlepší střelec Křídel Kafka, před koncem poločasu zvyšoval gólman Musil. Po změně stran v poslední čtvrtině se zbývající hráči Křídel rozstříleli a branky zaznamenali Šmíd, Fajfr M., Vácha a Wagner a zápas tak skončil drtivou porážkou 6:0.

15. 10. 2021, 6. kolo

Žlutá křídla – Continental FC 7:0 (1:0)

Sestava: Musil – Fajfr, Hlaváček, Vágner – Kafka, Šmíd, Wagner, Fajfr M.
Góly: 2. min Musil;  36. 53. a 55. min Fajfr M; 40. min Vágner, 45. min Kafka, 58. min Wagner

Úvod zápasu zahájil svým projektilem gólman Musil a byl to vítězný gól 1:0. Po změně stran se soupeř rozsypal, Fajfr M. dal svůj první hattrick, a další branky přidali zkušení Vágner, Kafka a v závěru na 7:0 zvýšil Wagner.

8. 10. 2020, 5. kolo

Žlutá křídla – Heliport SK 7:2 (3:1)

Sestava: Fajfr – Planet, Vágner - Dub, Pečánka, Vácha, Fajfr M.

Góly:  6. min Planet, 10. min Vágner, 15. min Vácha, 37., 34. min Pečánka, 56. min Fajfr M., 58. min Dub

Tak Křídla měla štěstí, že se sešla a soupeř začínal hrát v 4+1 a tak to byl pohodovější zápas, kdy Křídla kontrolovala zápas, a chvílemi se přizpůsobila soupeři který ze dvou brejků v každém poločase jednou skóroval. Ve druhém poločase soupeř snížil na 3:2, ale pak dvěma brankami jednozápasový navrátilec Pečánka zvýšil na 5:2, aby v samém závěru Fajfr jr. a Dub uzavřeli skóre 7:2.

1. 10. 2020, 4. kolo

Žlutá křídla – Los Bimbananos 3:3 (2:1)

Sestava: Musil – Fajfr, Petránek, Vágner, Planet - Dub, Wagner, Fajfr M.
Góly: 16. min Vágner;  28. min Fajfr, 43. min Dub

Poslední zápas z loňské sezóny skončil stejným výsledkem, ale nyní Bimbanáni tahali za menší provaz. Nejprve měli Bimbanáni radost, že nedorazil Vácha, šli do vedení 0:1, ale po chvíli později Vágner vyrovnal a před koncem poločasu poslal Křídla do vedení Fajfr, když dal jesle soupeři a nechytatelnou střelou pod břevno stanovil poločasový výsledek 2:1.
Po změně stran Bimbanáni vyrovnali, Pepa Dub poslal Křídla opět do vedení ale v poslední minutě zápasu dovršil útočník Bimbanánů hattrick a stanovil konečný výsledek 3:3.

24. 9. 2020, 3. kolo

Žlutá křídla – Šnek FC A 2:2 (0:1)

Sestava: Fajfr – Petránek, Hlaváček, Vágner – Vácha, Wagner, Fajfr M., Šmíd
Góly: 41., 45 min  Wagner

První poločas Křídla prohrála, ale ve druhém zápas otočila a vedla 2:1, ale těsně před koncem Šnek vyrovnal a v zápase dvojgólových střelců skončilo bojovné utkání remízou.

11. 9. 2020, 2. kolo

Žlutá křídla – SH Stejskalova 2:2 (1:2)

Sestava: Fajfr – Kafka, Vágner, Planet – Dub, Šmíd, Rousek, Fajfr M.

Góly: 14., 44. min Kafka

Po dlouhé době nastoupila legenda Křídel, Kafka, nejlepší střelec historie a bylo to znát. Nejprve šla Stejskalova do vedení po špatném odkopu Fajfra, následně Kafka vyrovnal a ke konci poločasu šla Stejskalova do vedení 2:1.
Po změně stran to bylo bojovné utkání s minimem šancí, jen Kafka vyrovnal a splnil svoji gólovou bilanci.

4. 9. 2020, 1. kolo

Žlutá křídla – Young Guns Prague 4:1 (1:0) a nakonec kontumačně 6:0

Sestava: Musil – Fajfr, Hlaváček, Vágner, Planet –Fajfr M., Šmíd, Vácha, Wagner
Góly: Hlaváček, Wagner, Vácha 2

Po bratrech Rouscích si v týmu Křídel zahrála opět rodina, poprvé otec a syn. A premiéra to byla vítězná, nejprve Hlaváček z trestného kopu zvýšil na 1:0. Ve druhém poločase soupeř snížil, ale mladý Wagner poslal Křídla do vedení, které v závěru potvrdil dvěma brankami Vácha.