25.6.2021, 11. kolo

Žlutá křídla – Los Bimbananos 3:3 (0:2)

Sestava: Musil – Fajfr, Hlaváček, Vágner – Pečánka, Šmíd, Vácha, Wágner
Góly: 36. a 59. min Pečánka; 41. min Vágner

Poslední zápas Jakuba Pečánky za Křídla začal bez něj, jelikož přišel pozdě a špatně udělal. Neboť mohl zakončit kariéru hattrickem, protože v úvodu zápasu kopala Křídla penaltu, na kterou by jistě Pečánka šel, ale nebyl včas na zápase a tak si míč vzal osvědčený šutér z trestných kopů Hlaváček a minul… Po chvíli toho Křídla mohla litovat neboť Bimbanáni dvěma slepenými góly šli do vedení 0:2. Po změně stran Křídla góly Pečánky a Vágnerem vyrovnala, aby v poslední desetiminutovce opět Bimbanáni šli do vedení, ale v poslední minutě Pečánka vyrovnal a zajistil v jinak tradičně tvrdém utkání spravedlivou dělbu bodů.

18. 6. 2021, 10. kolo

Žlutá křídla – Klucy PFS 6:4 (1:2)

Sestava: Musil – Fajfr, Hlaváček, Petránek, Vágner – Šmíd, Vácha, Vondráček, Wágner
Góly: 12., 41., 41 Vácha, 40. Dub, 52. Wágner, 56. Hlaváček

Nejlepší podle rozhodčího: Vácha Jan
Zápas jak na houpačce, Klucy šli do vedení 0:1, pak srovnal Vácha, o pár minut stejný útočník Kluků určil poločasových 1:2.
Po změně stran Klucy navýšili na 1:4, ale ukázala se silná lavička Křídel, a od 40. minuty v poslední třetině utkání dominovali, nejprve Dub snížil na 2:4, pak dvěma brankami Vácha dovršil hattrick a v poslední deseti minutovce Wágner a Hlaváček poslali všechny body Křídlům.

11. 6. 2021, 9. kolo

Žlutá křídla – Hells Bells 1.FC 0:6 (kontumačně)

Sestava:  -

Žlutá křídla se k zápasu nesešla a tak Hells Bells vyhráli kontumačně a osud Křídel v šesté lize zdál se být zpečetěn.

4. 6. 2021, 8. kolo

Žlutá křídla – GoGo 1.NC 0:5 (0:4)

Sestava: Kozák – Petránek, Vágner, Vondráček – Dub, Pečánka, Vácha

GoGo byli od úvodu dominantní, jak na míči, tak v koncovce. V poločase 0:4. Po změně stran se už pro-forma dohrávalo, před koncem dostala Křídla bůra a ani jednou se neradovala ze vstřelené branky.

28. 5. 2021, 7. kolo

Žlutá křídla – GJS FK 2:3 (0:1)

Sestava: Musil – Fajfr, Hlaváček, Kozák, Planet – Pečánka, Šmíd, Vácha, Wágner

Góly: 32. min Hlaváček;  37. min Wagner

Zápas dvou týmů původem z GJS, ale více než dvacetiletý věkový rozdíl pro Křídla. Úvody poločasů Křídlům nevyšly – poločas prohrávali 0:1 po brance v 2. minutě a po změně stran v 1. minutě druhého poločasu GJS zvýšilo na 0:2. Ale Křídla se nevzdala a nejprve Hlaváček pumelicí snížil na 1:2, aby po chvíli Wagner srovnal stav na 2:2. Vyrovnávací branka nalila Křídlům novou energii, ale začala hrát „hurá fotbal“, z čehož vznikaly díry v obraně, kterou GJS jednou využilo 2:3. I přes snahu vyrovnat v posledních 15 minutách zápasu se to Křídlům nepovedlo a tak přišla o všechny body.

11. 12. 2020, 6. kolo

Žlutá křídla – Real Hagrid 2:5 (1:2)

Sestava: Musil – Fajfr, Petránek, Vágner – Vondráček, Wagner, Dub, Pečánka
Góly: 28. min Fajfr;  34. min Wagner

V poločase vyrovnané utkání o generaci mladší Real šel do vedení 0:2, před poločasem snížil Fajfr na 1:2. Po změně stran Real zvýšil na 1:3 díky vlastnímu gólu Křídel, hned následně Wagner snížil na 2:3, ale dále o generaci zkušenější domácí doplatili na neproměňování šancí a často otevíraná vrátka v obraně, a v poslední čtvrtině utkání navýšili na 2:5. Na dlouho poslední zápas neboť jarní sezóna 2021 se nehrála, ale dohrával se po Covidu stále HL podzim 2020.

9. 10. 2020, 5. kolo

Žlutá křídla – Brazzers Praha FC A 3:5 (2:3)

Sestava: Musil – Fajfr, Petránek, Vondráček - Šmíd, Dub, Pečánka, Vácha

Góly: 24. min Dub;  27. min Šmíd;  58. min Vácha

Opět klasika – poločas vyrovnaný, ale Křídla prohrávají o gól, kdy stav 0:3 snížila brankami Duba a a Šmída na 2:3, ale po změně stran Brazzers navýšili na 2:5, pak Křídla zapla v závěru, ale to bylo pozdě a málo, takže tečku za utkáním udělal Vácha – prohra 3:5. Po utkání následoval dvouměsíční Covid lockdownek…

2. 10. 2020, 4. kolo

Žlutá křídla – Zde je místo… 2:2 (1:2)

Sestava: Musil – Fajfr, Petránek, Vondráček, Kozák, Vágner - Dub, Pečánka, Vácha, Vondráček
Góly: 26. min Dub;  44. min Vácha

Pohledné utkání, kdy si Křídla nechala dát handicap 0:2, aby pak do poločasu Dubem snížila 1:2 a po změně stran Vácha v pohledném utkání vyrovnal.

18. 9. 2020, 3. kolo

Žlutá křídla – Tohle není hokej? 2:5 (0:1)

Sestava: Fajfr – Petránek, Vondráček – Dub, Jaroš, Vácha, Wagner
Góly: 53. min Vácha;  56. min Wagner

V prvním poločase Křídla stíhala, a jen jednou kapitulovala, ale po změně stran 4 branky soupeře dovršili bůra a až v poslední desetiminutovce Vácha a Wagner lehce zkorigovali skóre na 2:5.

11. 9. 2020, 2. kolo

Žlutá křídla - Dropa FC B 2:5 (1:4)

Sestava: Musil – Fajfr, Petránek, Vágner – Kozák, Dub, Šmíd, Vácha, Wagner
Góly: 10. min Dub; 50. min Musil

Rozhodčí se nedostavil a Křídla vstoupila do zápasu smolně, vlastní brankou, pak obratem Dub vyrovnal, ale do konce poločasu Dropa navýšila na 1:4. Po změně stran na 1:5, aby skóre zmírnil na 2:5 svou další brankou brankář Křídel Musil.

4. 9. 2020, 1. kolo

Žlutá křídla - Mamissero 1:1 (1:0)

Sestava: Fajfr – Hlaváček, Petránek, Vágner – Dub, Pečánka, Šmíd, Vácha, Wagner
Góly: 17. min Šmíd

Po zrušené jarní sezóně nastoupila Křídla proti Mamisseru, a brankou Šmída šla do vedení 1:0. Velmi vyrovnané utkání, Křídla držela výsledek, ale šest minut před koncem Mamissero srovnalo na konečných 1:1.