PA 07.05. 19:15 Zákostelní Efficienza 2:5. 2:1, 2:2
PA 14.05. 19:00 Pražačka 1 Sopouch 4:2, 5:1, 0:0, 8:2, 2:2, 5:4, k:6, 9:2, 4:2
PA 21.05. 19:00 Pražačka 2 Gladiators Beroun  1:2,2:1
PA 28.05. 19:00 Pražačka 2 Typos  4:7 (?), 7:2
PA 04.06. 19:00 Pražačka 2 Grinders 2:9, 3:3
PA 18.06. 20:15 Štěrboholy 1 Výtržník HFC 0:3, 3:6, 1:3
PA 25.06. 20:15 Pražačka 3 Polární záře 3:9, 3:0, 3:3, 0:4

9.04.2010 19:00 - 1. kolo s drtivým závěrem

Žlutá křídla - Améby 4:1 (0:0)

Branky: Mitáš, Kafka 2, Štefan

Sestava: Fajfr - Kafka, Kumpán, Soukup, Rousek - Štefan, Mitáš, Večl

V úvodu zápasu byl viděn vyrovnaný zápas, kdy se hrálo spíše mezi pokutovými územími. Drobné nepřesnosti na obou stranách podtrhovaly kvalitu prvního zápasu. Křídla byla v prvním poločase nebezpečnější, dostávala se více do zakončení, ale v koncovce se nedařilo.

Po změně tran pokračoval vyrovnaný zápas. K výborné střelke se dostal Kafka, ale trefil prudkou ránou pouze tyčku branky Améb. Fotbalové pravidlo "nedáš-dostaneš" platilo pro Křídla, která po Kafkově tyči podcenila roh soupeře a přes Kafku v obraně hlavičkoval útočník Améb ve 38. min. do branky Křídel - 0:1. Křídla zvýšila na tempu, ale stále útočila do plné obrany. Ve 45. minutě kopal Mitáš roh, který bzl střílený a obránce Améb si jej srazil do vlastní sítě - 1:1. V závěrečné pětiminutovce obrátila Křídla vedení na svoji stranu, nejprve si Kafkův aut srazil obránce do vlastní branky 2:1, a poté se konečně fotbalově čistokrevně trefil Štefan (3:1) a skóré uzavřel nastávající tatínek Kafka 4:1.

16.04.2010 19:00 - 2. kolo v improvizované sestavě s bodem

Žlutá křídla - Růžový delfínci 1:1 (1:1)

Branka: Rousek

Sestava: Fajfr - Rousek, Kumpán, Kafka - Kozák, Chalupka, Glazar

V improvizované sestavě nastoupili Křídla proti Delfínkům. Na poslední chvíli se omluvili Mitáš a Štefan a tak do zápasu byl povolán Kozák (překvapivě označen rozhodčím nejlepším hráčem za  Žlutá křídla). Zápas byl hrán v poměrně pomalém tempu a ani jeho úroveň příliš neodpovídala 5.lize... Kozák se postavil do útočné řady a byl u první branky zápasu, kdy na brankové čáře posunul na Rouska, který otevřel skóré - 1:0. Poté měla Křídla několik možností zvýšit vedení, ale koncovka byla pomalá a nepřesná... Ke konci poločasu po rohu Delfínci vyrovnali na 1:1.

Ve druhém poločase pokračovalo utkání velkými nepřesnostmi útočných řad obou týmů i chybami obran a tak největší zásluhu na neměnném stavu utkání mělí brankáři obou týmů, zejména brnakář Křídel v závěru několika zákroky podržel svůj tým a tak rozhodčí zhodnotil utkání následovně: "Vyrovnané utkání, které bylo zajímavé díky gólmanovi domácích, jenž je držel ve hře." Křídla doplatila na absence ve sestavě, neboť s větší kvalitou v útoku by utkání dovedla do vítězného konce.

23.04.2010 19:00 - 3. kolo drtivá prohra s drtivě lepším soupeřem

Žlutá křídla - Břewnow Boysi 4:11 (1:6)

Branky: Chalupka, Kafka 2, Mitáš

Sestava: Fajfr - Rousek, Kumpán, Kafka - Mitáš, Chalupka, Soukup

Od počátku zápasu dostávala Křídla lekci - Břevnov byl běhavější, sehranější, fotbalovější a od první minuty přehrával Křídla. Pro Břevnov nebyl problém zatlačit Křídla do obraného valu a postupným dobýváním a lá házená se dostával do šancí, které chladnokrevně proměňoval. Do konce poločasu si vytvořil 5 brankový náskok, když za Křídla snižoval Chalupka střelou do odkryté branky.

Po změně stran to vypadalo, že Křídla vyrovnala hru, ale spíše Břevnovští přestali hrát. Nicméně gólová přestřelka pokračovala a Křídlům se podařilo snížit na 3:6, když Kafka a Mitáš proměnili své šance. Břevnovští však opět zabrali a skóré se rychle měnilo na straně Křídel a ani Kafka svým druhým gólem nezabránil ostudné porážce 4:11.

30.4.2010 19:00 - 4. kolo - opět prohra a opět s lepším soupeřem...

7.5.2010 19:15 - 5.kolo - bojovný výkon a zasloužený bod

Žlutá křídla - Efficenza 2:2 (1:0)

Branky: Štefan, Soukup

Sestava: Fajfr - Rousek, Kumpán, Kafka - Štefan, Soukup, Glazar

Oproti minulým zápasům podala Křídla týmový (nehádavý), bojovný výkon, i když chybělo trochu fotbalovosti. Hřiště Zákostelní některým hráčům Křídel nevyhovuje, neboť zde není kam zakopnout míč a muselo se hrát na plné obrátky od první minuty (což dělalo u netrénovaných hráčů Křídel způsobuje únavové problémy…). Křídla zodpovědně bránila a vyrážela na brejky, které byly nebezpečné a nejistě chytající brankář Efficenzi měl s některými střelami problém. Naproti tomu na druhé straně podal výjimečný výkon brankář Křídel, když již v prvním poločase zlikvidoval několik tvrdých střel, dorážek i samostatných nájezdů. Po rychlém brejku šla Křídla do vedení, které udržela do konce poločasu.

Po změně stran přišlo ze strany Efficenzi peklo. Uzavřela Křídla v obrané polovině a Křídla hrdinně předváděla „prešovský beton“, který byl pevně „zazděn“ na brankové čáře gólmanem Křídel. Do útočné fáze a na půlku soupeře se dostávala Křídla svátečně, nicméně v polovině poločasu byl obraný val Křídel proražen a Efficenza vyrovnala 1:1. Nicméně průběh zápasu se opakoval – Křídla byla zalezlá v obraně a čekala na svoji porážku. Přesto dokázal Soukup využít svůj ojedinělý brejk a zvýšit vedení Křídel na 2:1. I přes řadu výborných zákroků (tyčí, břeven…) byl v poslední desetiminutovce brankář Křídel překonán a soupeř dorážkou pod břevno vyrovnal. Pasovní obranný výkon Křídel pokračoval, ale po závěrečném hvizdu mohl mít tento bod cenu zlata, neboť Efficenza byla v zápase lepší, ale Křídla dokázala týmový obraný výkon zužitkovat v cenný bod.

13.5.2010 19:00 - 6.kolo - mohlo by to být lepší...

Žlutá křídla - Sopouch 4:2 (2:1)

Branky: vlastní, Mitáš, Kafka 2

Sestava: Fajfr - Rousek, Kumpán, Kafka - Soukup, Glazar, Mitáš, Večl

Žlutá křídla nastoupila proti tradičnímu soupeři, díky kterému se v posledním zápase lo loňské sezóny udržela v 5. lize. Od počátku nastolil Sopouch hrající bez hráčů na střídání pomalé, důchodcovské tempo a bohužel Křídla se tomuto tempu přizpůsobila, takže úvod zápasu byl takový unylý…Přesto se Křídla ke konci zápasu dostala do hry a nejprve vlastním brankou Sopouchu a Střelám Mitáše a Kafky se dostala do vedení. Sopouch měl v útoku jednoho jediného schopného útočníka, který poměrně obraně Křídel a Kumpánovi zvláště zatápěl, výsledkem čehož bylo poločasové skóre 3:1 pro Křídla.

Ve druhém poločase Sopouch prostřídal brankáře, čímž se zvýšila jeho agresivita v poli, a s tím měl Mitáš problém a byl obdarován žlutou kartu. Z brankového pohledu byl druhý poločas chudší a obě strany navýšily skóre o 1 branku, nejprve Kafka a poté „jediný“ schopný útočník Sopouchu přetlačil Kumpána. Celkový výsledek utkání (4:2) odpovídal převaze Křídel.

20.5.2010 19:00 - 7.kolo - s odřenýma ušima...

Žlutá křídla - Gladiators Beroun 2:1

Branky: Mitáš, Rousek

Sestava: Fajfr - Kafka, Rousek - Mitáš, Večl, Soukup, Štefan

Relativně klidné utkání, které bylo id počátku velmi vyrovnané. Nejprve šla do vedení Křídla, když Mitáš proměnil ve 22. minutě svoji šanci 1:0. Před koncem poločasu však Gladiátoři srovnali výsledek utkání, nicméně o dvě minuty později vstřelil Rousek vítěznou branku – 2:1.

Druhý poločas, jak už to u Křídel bývá byl z jejich strany výsledkově horší, avšak i přes velký tlak Gladiátorů v závěru utkání, udržela Křídla bezbrankový stav ve druhém poločase a šťastně zvítězila.

Žlutá křídla - Typos 7:2 (4:0)

Sestava: Fajfr – Kafka, Kumpán, Rousek – Glazar, Štefan, Mitáš, Soukup, Večl, Chalupka

Branky: Štefan, Chalupka, Mitáš, Soukup, Rousek, Kumpán, Kafka

Křídla se sešla letos v rekordním počtu, ale Typosu chyběl jeden hráč do plné sestavy a tak hrál ve čtyřech hráčích v poli, čehož Křídla využívala a házenkářským způsobem dobývala branku Typosu, který zpočátku statečně odolával. Teprve po deseti minutách otevřel Štefan skóre utkání, následovala pěkná akce, kterou Chalupka zakončoval do odkryté branky a bylo z toho 2:0 pro Křídla. Následoval Mitášův skoro-gól (který byl připsán hráčům Typosu jako vlastní) a těsně před poločasem překazil Mitášovi radost z branky Soukup, který dorazil míč (a (?) brankáře) do branky – 4:0.

Po změně stran pokračovala převaha Křídel, ale narůstala i nezodpovědnost v obraně. Nejprve však Rousek zvýšil na 5:0 a poté přišlo dlouhé nebrankové časové okno, které ukončil Typos, když v protiútoku přečíslil početně silnější Křídla 5:1. Na tuto branku odpověděl pěknou střelou Kumpán (6:1), aby v zápětí Večl neuhlídal brankáře Typosu, jak v útoku zakončuje rohový kop prudkou střelou do horné šibenice 6:2. V závěru zápasu se dočkal svého úspěchu i Kafka a potvrdil si pozici nejlepšího střelce týmu Křídel.

Žlutá křídla - Grinders 3:3 (2:2)

Sestava: Fajfr – Kafka, Kumpán, Rousek – Mitáš, Soukup, Večl, Chalupka

Branky: Večl 2, Rousek

Úvod zápasu lépe vyšel Křídlům, když po brankách Večla a Rouska šla do vedení 2:0. Ovšem soupeř krátce po 2. brance snížil, hra se vyrovnala a před koncem poločasu Grinders vyrovnali stav.

Ve druhé půli byla hra vyrovnaná a až v 53. minutě šla Křídla opět do vedení, které opět neudržela, když v následující minutě Grinders srovnali na konečných 3:3.

Žlutá křídla - Výtržník 1:3 (1:2)

Sestava: Fajfr – Kafka, Kumpán, Rousek – Soukup, Večl, Chalupka

Branka: Večl

Úvod zápasu vůbec nevyšel Soukupovi, nejprve fauloval, hráči Křídel přestali hrát, ale útočník Grinders využil výhodu a vstřelil první branku utkání a o minutu později posílal Soukup krásný centr, bohužel do vyložené šance útočníka Grinders, který ji proměnil 0:2. Za Křídla snížil Večl, jehož dalekonosnou střelu podcenil brankář Grinders 1:2.

Druhá půle byla vyrovnaná, Křídla se snažila vyrovnat, ale Výtržník vyrážel do brejků a v poslední desetiminutovce už skoro za tmy zvýšil na konečných 1:3.

Žlutá křídla - Polární záře 0:4 (0:3)

Sestava: Fajfr – Kumpán, Rousek – Soukup, Večl, Chalupka, Kozák, Glazar

K poslednímu zápasu se nedostavil rozhodčí a ani nasazení Křídel nebylo 100%. Polární záře měla před zápasem jistý sestup a Křídla jistý ne-postup. Polární záře přehrála Křídla v útoku a 2 rychlými góly před koncem poločasu završila vedení 0:3.

Ve druhé půli proběhla v sestavě Křídel změna, brankář Fajfr se přesunul do pole a Kumpán zaujal jeho místo v brance. Přesto pokračovala Křídla v bídném výkonu v útočné fázi a nebyla schopna si vypracovat žádnou velkou brankovou příležitost. Do konce zápasu potvrdila Polární záře fakt, že byla lepším týmem, ale její radost z výhry kazil sestup do 6.ligy.

Žlutá křídla - Sloni na pobřeží 0:4 (0:2)

Branky:

Sestava: Fajfr - Rousek, Kumpán, Kafka - Mitáš, Štefan, Soukup, Večl

Opět pokračoval tragický výkon Žlutých křídel. V obraně byla Křídla nedůsledná, v útoku a v zakončení neviditelná (sotva jedna střela na branku za celý zápas). A tak po zranění Kafky v prvním poločase, kdy si sám pohmoždil kotník, byl průběh zápasu jednoznačný. Nicméně v té době již vedli Sloni 0:1. Do konce poločasu zvýšili na 0:2.

Ve druhém poločase byla jakž takž vyrovnaná hra, ale Sloni na rozdíl od Křídel se dostávali do zakončení. Poté co odstoupil Kafka byla převaha Slonů patrnější a v posledních 5 minutách přidali Sloni zasloužené branky a zvítězili 0:4.