25.11.2017 12:00

Žlutá křídla - Regio team 1:1 (0:0)

Branky: Neubert

Sestava: Fajfr - Vágner, Hlaváček, Rousek - Vácha, Pečánka, Šmíd, Chalupka, Neubert

V zápase druhého týmu s třetím se hrál nadstandardní fotbal. K zápasu nečekaně dorazil Neubert, pro kterého to byla možná derniéra v týmu Křídel, neboť mu páteční zápasy z pracovních důvodů nevyhovují. První poločas byl vyrovnaný, kvalitní výkony podávali oba brankáři. Křídla měla více šancí, ale neproměnila je.

Po změně stran zápas pokračoval ve vysokém tempu. Křídla se dostala do vedení po chytrém rychlém autu Pečánky, který našel v nezkonsolidované obraně Neuberta a ten ve 40.minutě poslal Křídla do vedení. Železničáři občas neudrželi nervy na uzdě, faulovali, nebo nadávali rozhodčímu a za to si vysloužili dvě žluté karty. Křídla zintenzivnila obranou fázi, přečkala několik šancí Železničářů, ale udělala chybu v rozehrávce. Po autu Křídel měl míč pod kontrolou Vágner, kterého začal forčekovat soupeř, a místo aby nefotbalově odpálil, snažil se přihrát brankáři, ale jeho příhrávku zachytil útočník Regio a prostřelil barnkíře Křídel - 1:1. Vůči průběhu zápasu je remíza nejspíše spravedlivá, ale škoda je, že Křídla přišla o vítězství vlastní chybou. Jinak mohla být v klidu na prvním místě a mířit za postupem.