10.11.2017 15:52

Žlutá křídla - Rito Pls 2:4 (0:2)

Branky: Rousek, Pečánka

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Vágner, Rousek - Vácha, Pečánka, Šmíd, Chalupka

V zápase o první místo netradičně Křídlům nedorazila početná lavička a běhavý soupeř zpočátku budil respekt.  Křídlům nevyšel vstup do utkání po individuálních chybách v obraně nabídla Ritu brankové příležitosti, které Rito proměňovalo. Nejprve brejkem přes Vágnera šlo Rito do vedení, následně Pečánka neprošel z obrany a soupeř mu sebral míč a zvýšil skóre na poločasových 0:2.

V druhém poločase bída Křídel pokračovala, druhá chyba Pečánky a již to bylo rozdílem tří branek. Rito se více stáhlo, Křídla útočila a po několika šancích snéžil pěkným volejem Rousek 1:3. a deset minut před koncem to po Pečánkově snížení vypadalo nadějně 2:3. Poslední desetiminutovku Křídla (bez)nadějně útočila, ale poslední slovo mělo Rito, resp. v obraně stojící Vágner zakřičel na gólmana Křídel "Nech", ten ještě stihnul uhnout a střela skončila krásně v šibenici branky Křídel. Porážka 2:4 posunula Křídla na druhé místo, které budou muset obhájit v dalším zápase s dotírajícím Regio teamem.