28.10.2017 00:42

Žlutá křídla - FC Social Members 2:0 (1:0)

Branky: Vácha, Pečánka

Sestava: Fajfr - Vágner, Rousek - Chalupka, Pečánka, Šmíd, Vácha

Přestože se Křídla sotva sešla, tradičně na poslední chvíli se omluvil Mitáš, a hrozili pozdní příchody, tak Křídla nastoupila opět velmi aktivně a zatlačila Sociálku na její půlku, činil se Vácha, ale byla z toho jen trefená branková kontrukce, kterou trefila Křídla 2x. Po Křídle zatáhl míč Šmíd, přihrál před branku Váchovi a ten proměnil. Sociálka měla dvě pološance, nejprve včasným vyběhnutím zmařil brankář Křídel samostatný nájezd, poté jej na brankové čáře zastoupila obrana Křídel, když se od tyčky odrazil míč do brankáře a kutálel se do branky. Křídla se zkonsolidovala a udržela zasloužený poločasový výsledek.

Ve druhém poločase měla Sociálka jednu šanci ale trefila brankáře Křídel a následné pološance nebyly dotažené do zakončení. Křídla, když si dala míč po zemi, byla nebezpečnější. Sociálka faulovala, ale Křídla trestala až z rohu, Vácha přihrál Pečánkovi, který se krásně zavěsil do vzduchu hlavou a zvýšil na 2:0. První šanci hlavou v prvním poločase Pecagól neproměnil, ale ve druhém si zpravil chuť a dorovnal brankové dostihy s Váchou. Křídla hrála v obraně velmi precizně a udržela nulu a zaslouženě zvítězila.