27.10.2017 22:01

Žlutá křídla - Real Praga C.F. 9:3 (4:0)

Branky: Pečánka 4, Vácha 2, Šmíd 2, Kafka

Sestava: Fajfr - Kafka, Hlaváček, Rousek D. - Šmíd, Vácha, Pečánka, Soukup, Vágner

Přestože Křídla nerozehrávala podařil se jim bleskový vstup do utkání, kdy dal Pečánka nejrychlejší nebo jeden z nejrychlejších branek Křídel jejich dvacetileté historie.  Aby to nebylo málo brankostroj Křídel "Pecagól" pokračoval. Křídla předváděla totální útočný fotbal, střílela branky, a nadto se trefila x-krát do brankové konstrukce. Do poločasu uzavřel Pečánka hattrick a doplnil ho jednou brankou Vácha. Je vidět když se sešla stará dobrá osa Křídel z GJS (Fajfr, Kafka, Pečánka, Soukup), nadstavba byla na světě.

Po změně stran Vácha snížil náskok Pečánky ve vstřelených brankách, ale Pečánkovi se podařilo navýšit na 4 branky, trefila se nová posila Křídel Šmíd, který v zápase dal dvě branky a také Kafka. Ve druhém poločase opadla koncentrace Křídel v obraně a Real Praga po bohorovné rozehrávce Fajfra snížil na 1:5, poté Šmíd v obraně chyboval a pak vyšel Realu brejk, ale mezitím již bylo skóre značně narostlé. Nadto se několikrát předvedl Soukup se svým početným family fanklubem, ale i přes chooligans podporu starší dcery podal v útoku totálně impotentní výkon, kdy několikrát netrefil prázdnou branku soupeře a ušetřil jej od jisté desítky.