10.04.2019 21:08

Žlutá křídla - Bruchos 5:1 (3:0)

Sestava: Soukup - Jaroš, Hlaváček, Vágner, Petránek - Fajfr, Pečánka, Šmíd, Vácha, Dub

Branky: Šmíd, Vágner, Vácha, Fajfr, Petránek

Ve třetím zápase nastoupila Křídla se silnou lavičkou. Po návratu ze zámoří se do sestavy zapojil Fajfr, ale netradičně do útoku, když místo v brance přenechal Soukupovi. Křídla od počátku hrála precizně z obrany a vyrážela do rychlých brejků. Výborná definziva Křídel nedala soupeři čuchnout, přestože se Bruchos snažil hrát útočně a zapojoval do hry i svého brankáře. Do poločasu vedla Křídla 3:0.

Po změně stran se hra vyrovnala, Bruchos v 55. minutě snížil na 3:1, ale v závěru se gólově prosadil Fajfr, který usměrnil přihrávku do sítě a v poslední minutě na dvakrát prosadil Petránek, který odražený míč dorval do branky. Křídla zaslouženě vyhrála, když byla lepší v obraně i efektivnější v zakončení.