25.11.2017 12:14

Žlutá křídla - Zlíchov Catholic 10:1 (5:0)

Branky: Chalupka, Vágner, Petránek, Vácha 3, Mitáš, Pečánka 3

Sestava: Rousek / Fajfr - Vágner, Hlaváček, Kozák, Petránek - Pečánka, Vácha, Mitáš, Chalupka

K utkání se nedostavil rozhodčí a tak zápas začal s mírným zpožděním, nakonec se podařilo sehnat místní hřišťové štamgasty, kterým oba tými zaplatili za pískání roviny. Úvod zápasu nestíhal Fajfr, a tak ho na první poločas zastoupil Rousek a vedl si výtečně poločas udržel s čistým kontem. Křídla měla nadupanou lavičku z tradiční sestavy chyběl zraněný Šmíd, příležitostně chodící Kafka a Fiala. První branku proměnil Chalupka, a následovali branky starší osy Vágnera a Petránka 3:0. SOupeř hrál bez střídání a tak nestačil na zběsilé tempo Křídel, která měla snahu navýšit si maximálně skóre. Do konce poločasu se trefil ještě Vácha  a Mitáš - 5:0.

Po změně stran se přidal gólem tradiční střelec Pečánka a druhý poločas byl již ve znamení tradičních brankostřelců Váchy a Pečánky, kdy oba zmiňovaní dovršili hattrick. I přes stav 10:0 měla Křídla značné množství neproměněných šancí, kdyby jejich efektivita byla vyšší, mohla atakovat rekordní  výhru, ale nestalo se. Zlíchov měl ve druhém poločase několik nebezpečných střel, koncentrace Křídel polevila, trefil i tyčku, ale čestný úspěch zaznamenal, až po faulu Mitáše a střely z trestného kopu, která obletěla zeď i pomalu reagujícího Mitáše a skončila v síti. Výhrou si připsala Křídla +9 do skóre a drží šanci na postup do šesté ligy i z třetí pozice.