26.09.2017 21:00

Žlutá křídla - Continental FC 2:1 (2:0)

Branky: Fiala, Rousek

Sestava: Fajfr - Hlaváček, Rousek - Vácha, Pečánka, Chalupka, Fiala

V prvním zápase jubilejní 40. sezóny v hanspaulské lize podala Křídla kompaktní výkon. Zejména v prvním poločase výborná defenziva, a kvalita v útoku dělalo Continentalu problémy. První branku v sezóně za Křídla zaznamenal Fiala, o několik chvil později Rousek zvýšil na 2:0. V bráně zářil Fajfr a tak v poločase Křídla vedla 2:0.
Nicméně to byl pro Křídla zrádný výsledek, jak již znala z předchozích sezón. V útoku měla Křídla smůlu, celkem třikrát za zápas trefila brankovou konstrukci a branka z toho nebyla. Na druhé straně odpíslal rozhodčí ve vápně nastřelenou ruku Hlaváčka, která byla u těla a k překvapení všech hráčů Křídel si Continental doslova vymodlil penaltu. Fajfr zvolil skok k levé tyči a míč šel do středu, nicméně stihnul vykopnout nohama a na chvíli byl za hrdinu. I následný roh Křídla ubránila a byla v pozitivní euforii. Ve 45. minutě Křídla špatně zvládla protiútok a Continental snížil na 2:1. Závěr zápasu si Křídla pohlídala a došla si pro vítězné dva body.